Jump to content

Bjesovi


ABIGAIL

Recommended Posts

Čuh od neke koleginice koja je bila na koncertu da je Nefas nešto besneo na svirci sad u Sijuksu, pored toga što je gostovao na Ustaj majko zemljo.

 

Da li je to istina? :D

 

Ja sam cuo od brata slicnu pricu, posto je on bio na koncertu, ali kako sam skapirao nema sanse da je to bio Nefas. Prema tome kako mi je brat opisao tog metalca koji je izasao da pjeva "Ustaj majko zemljo", tesko da je to bio Nefas, iako je i on meni bio pao na pamet prvo.

Zakljucujem da je to bio neki random pijani metalac iz prvog reda koji je sebi dao slobodu da sa bendom otpjeva tu pjesmu, plus jos na nekoj drugoj da uzme mikrofon i nesto izmumlja sto nema veze sa tekstom, a onda kad mu se to gostovanje osladilo, odlucio jos jednom da izadje na binu, na sta je gitarista odreagovao i ljutito ga odjebao, pa je reagovalo obezbjedjenje i tog metalca odvelo nazad u pozadinu kluba. Kako sam shvatio brata, gitarista je samo tad reagovao, ali nije napustio svirku, tj. ostao je do kraja koncerta sa bendom.

Zanimljivo je da niko od nas nije bio na toj svirci, pa gradimo pricu iz druge-trece ruke. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

xD

 

Meni ova rekla kako je to 'valjda' onaj iz benda od 'tih pagana' čiju su pesmu Bjesovi obradili :haha: :haha:

 

Mršav, crn i dugokos, kaže ima i neku tetovažu, pa pomislih da nije možda stvarno on, malo gostovao, malo se zapio pa počeo da preteruje s gostovanjima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

21248483_1925874984104169_5029654335004135719_o.jpg?oh=17da1ce3d2fcd1263cce15c84be1bf96&oe=5A5B92A8

 

Karte u pretprodaji: Sikarica ( Skadarska 22)

 

early bird tickets - 600rsd ( od srede)

normalna cena karte u pretprodaji - 800 rsd

 

Bjesovi, jedan od najvećih srpskih rok bendova, postoji pod pod imenom Bjesovi (roman F. M. Dostojevskog) od 16. jula 1990. tj. od prve večeri prve čačanske gitarijade, kada su pobedili i od novca od nagrade snimili svoj prvi album.

 

Bjesovi 2017.

 

Zoran Marinković - vokal

Marko Marković - bas

Ivan Kovačević - gitara

Slobodan Vuković - gitara

Ramon Hamel - bubanj

Miroslav Marjanović – bubanj

 

Izdati albumi:

1993, U OSVIT ZADNJEG DANA (audio / kaseta) PGP ”Sound Galaxy”, Čačak

1994, bezimeni album (audio / CD i kaseta) ITV-MELOMARKET, Beograd

1997, SVE ŠTO VIDIM i SVE ŠTO ZNAM (audio / CD i kaseta) “Metropolis Records”, Beograd

2003, NA ŽIVO (audio / CD i kaseta) “Metropolis Records”, Beograd

2004, KST, Beograd, 31. V 2003 (video + multimedia / CD) samostalno izdanje

2009, BOLJE TI (audio + video / CD+DVD) PGP RTS, Beograd

2015, SVETLA, SVETLOSTI (audio / Free download) Nocturne – muzički Internet portal

2015, Live @ Lake Fest 2012 (audio / Free download) Nocturne – muzički Internet portal

 

Tokom 2016. Zoran Marinković je na YouTube postavio tri spota za tri nove pesme Bjesova: Probudi se”, “Šta to bi?” i “Skoro 100%”...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

 

Bjesovi će u klubu Fest u Zemunu 13.januara 2018.godine promovisati remasterizovano izdanje albuma „Sve što vidim i sve što znam“. To će biti jedinstvena prilika da čujete sve pesme sa ovog antologijskog albuma izdatog za muzičku kuću „Metropolis Music“!

„Sviraćemo sve pesme sa ovog albuma" kaže Marinko... " Retko kad smo na koncertima svirali taj album ali ćemo za ovu prilku odsvirati sve od prve do poslednje pesme. Fest je definitivno jedan od najboljih klubova regiona. Klub koji ima dobar zvuk, dobru publiku, dobru atmosferu.“

****

Pretprodaja karata po ceni od od 600 dinara na šanku kluba Fest I FELIX Shop, TC Sremska, cena karte na veče svirke biće 800 dinara

Info /rezervacije stolova na 063 700 81 50

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...