Jump to content

Bjesovi


ABIGAIL

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

 

Quote

Bjesovi stižu u Novi Sad sa velikim povodom! Solistički koncert i promocija novog muzičkog i književnog izdanja SKCNS-a!

Skc Novi Sad objavuljuje reizdanje prvog albuma na CD-u "U osvit zadnjeg dana" koji je sa početka devedestih objavljen samo kao kasetno izdanje.

Pored reizdanja prvog albuma Studentski kulturni centar Novi Sad u aprilu publikuje novelu frontmena Zorana Marinkovića pod nazivom "Seti se subote i Botičelija"

Pored sjajne svirke čiji repertoar se sastoji od standarnog preseka ukupne karijere ovog kultnog rok benda, publika će imati i prilike da nabavi reizdanje prvog albuma i knjigu.

Ulaznice će se prodavati od 1. marta na prodajnim mestima GIGS TIX i Mungos CDshop. Ulaznice u pretprodaji po ceni od 600 dinara, na vratima MKC Petefi Šandora ulaznice će koštati 800 dinara.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

76644670_2487464774867704_41369101158003

 

Quote

U subotu, 9. novembra od 18h u Muzičkoj kući Metropolis održaće se promocija dugoočekivanog vinilnog izdanja antologijskog albuma "SVE ŠTO VIDIM I SVE ŠTO ZNAM" grupe BJESOVI u izdanju naše kuće.

O albumu Bjesova će govoriti autori Zoran Marinković i Goran Marić kao i brojni rok poslenici: Vlada Jet (rok novinar), Ivan Kljajić (producent), Oliver Jovanović (studio „O“), David Vartabedijan
(rok novinar) i drugi.

Posetioci ovog jedinstvenog događaja imaće priliku da kupe ploču po promotivnoj ceni, ali i da dobiju posvetu autora.

„Sve što vidim i sve što znam" je treći album grupe Bjesovi koji je prvi put objavljen davne 1997. godine za Metropolis. Na ovom kultnom izdanju Bjesova se nalaze brojni koncertni favoriti autorskog tandema Marinković-Marić kao što su “Probudi me", "Kad mi stane dah", "Sve će se doznati", "Dar", "Sve što vidim i sve što znam" …
Povodom jubileja –dvadeset godina od originalnog izdanja , naša kuća je u decembru 2017. godine objavila reizdanje ovog albuma na cd-u u postprodukciji Olivera Jovanovića. Sada, dve godine kasnije, „Sve što vidim i sve što znam“objavljujemo i na remasterizovanom vinilu u produkciji Ivana Kljajića i grupe Bjesovi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...