Jump to content

Sta trenutno čitate?


Guest kArLo

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lemmy, ako volis "Drakulu" onda bi trebao da nabavis Kingov roman "'Salem's Lot" u kojem je on rekonstruisao pojedine dogadjaje iz Stokerovog romana, tako da mu je taj roman bio polazna tacka (hipotekst) u daljnoj razradnji romana (hipertekst). Pominjem hipotekst i hipertekst da neki en misle da se radi o nekom plagijatu ili sta vec!

 

"'Salem's Lot" je, po mnogima, najstrasniji roman o vampirima ikad napisan. Pronadji ovo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Midnight Madness :

Pre par dana sam uzela "Paralelni svet " B.D. Benedikt-a

 

to je nikad jaca knjiga, govori uopsteno o paranormalnim stvarima i mene je uvela u taj svet na velika vrata!

siguran sam da ces uzivati biggrin.gifa:

 

kod mene je ,pored neizbeznih lektira, aktuelna Stadionska groznica od Nik Hornbia. za sada zadovoljava moj kriterijum, a nisam ni sumljao u to jer pise o Arsenalovom navijacu (njegovom zivotu od pocetka navijanja za ARSE)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre 3 dana sam procitala "Male bogove" Terija Praceta, a pre 2 dana sam zavrsila i "Crveni sator" . Ne mogu da se setim kako se zove pisac ( zena). Tako imam periode kada citam kao luda. Uzivam u citanju. Nekad se zabijem u sobu i preblejim ceo dan uz dobru knjigu.

Sada sam sebi, posle ove 2 stavila zabranu na dalja iscitavanja - MORA DA SE UCI!!!!!!!!!!!!!!!!! Dakle, ovih dana: naucno stivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...