Jump to content

SMF


marko.petrovic

Recommended Posts

Nije to spot, nego neka kratka low-fi film zajebancija na temu pesme 'Majstori', gde se svaki clan benda pojavljuje kao razlicit majstor.
ima spot i za "Doktore Pomagaj", video sam ga kad sam bio bas klinja(8-9 godina) na nekom tv kanala, to je bio dozivljaj koji je ostavio duboki trag u mom daljem psiho-fizickom razvitku :):):)

 

Nego na wikipediji na stranici posvecenoj SMFu pise da su izdali novi album i da se zove Drz-Nedaj(carevi :D )!

Zna li neko nesto o tome!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista nisam cuo o tome.

 

Ima spot za 'Doktore pomagaj', ali to nije to sto se nalazi na disku. Inace, to je bio drugi srpski multimedijalni disk. Malo ranije su prvi izadali Nista Ali Logopedi isto za ITMM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obozavam ovaj bend! :da: Jedva cekam novi album! Zajebanti su maximalni ali ima i ozbiljnosti u njihovim pesmama. Ja i drustvo smo skinuli SMF verziju "Odlazak u Grad" i redovno je sviramo, zakon je!!! Agresivna, ritmicna i ima dobre "dernjave" na pesmi! Samo niko od nas ne moze da iskopira Saletov glas. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

SMF (Sick Motherfuckers) sviraju,idem stalno na njihove probe jerbo su mi to sve pajtosi.

Cuo sam im sve nove pesme,i na probi i sa albuma.

Cekaju da im se jave neki sponzori pa da zatvore omot novog albuma.Pesme su im do jaja,njihov prepoznatljiv stil.

Ponosan sam sto im gostujem na par pesama

Svirace sad na EGZITU.

Bubanj ce im svirati Alek iz Eyesburna (koji je sad na maloj pauzi kako mi rece Kojot)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bubanj ce im svirati Alek iz Eyesburna (koji je sad na maloj pauzi kako mi rece Kojot)

Могао би Сале да свира бубањ и да пева, то би било интересантно за видети.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

http://www.smfband.com/music.html

 

CD3_240.jpg

 

Od 1 novembra,novi album u prodaji,izdali su za PGP RTS.

Heh a tokom oktobra su drzali da ce album izaci u oktobru i ja se polakomio pa trazio po gradu da li ima albuma,i na kraju zavrsim u onoj PGP radnjici na zelenjaku,gde sede dva lika i cirkaju pivo :lol:

Ja pitam ovog glavnog jel imate SMF,a ovaj drugi sta ti je taj SMS???Kada se tada nisam komirao nikada necu :mhihi:

Pogledao ovaj matori u ono oficijelno papirce i kaze nema,imas samo Trigger,valjda Partibrejkerse reizdanje i ne znam sta jos,nema tog SMF,i nastavlja dalje,ja radim od 80-tih i nikada nisam cuo za te tipove :lol:

Ali u svakom slucaju dao mi je vizit kartu pa mogu da ih zvrcnem u novembru da proverim da li je album zaista izasao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naj kvlt bend svih vremena domace scene, uh! Nabavlja se obavezno (prva dva se poseduju na originalu vec godinama), a koncert ceka kao sunce u prolece. :meshuggah:

Ok zavidim ti :pivopije::)

pa oni nisu metal oni su smeshni HC...

al Vozzziii mishko!

Crossover :pivopije:

Ime albuma je genijalno kao i starih

Ma Kome Majku?

Mislim da imaju najprostija imena za albume ali opet tako genijalna,nijedan bend nije kao SMF,i hvala bogu na tome :rockdevil:

@Svima,samo se pripremite na promene u zvuku bice drum 'n' bass-a,a i kako tamo pise industriala i metalcore :ph34r:

Samo da ne zajebu stvar pa odloze ponovo album :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...