Jump to content

SMF


marko.petrovic

Recommended Posts

Uh, a tek da iskopam sliku sa njima iz neke 1999. iz neke banjalucke kafancuge, eh :meshuggah:

Kakva su to bila vremena majku mu...

Totalni hc :rockdevil:

Ma iskreno slika manje vise,ja ti zavidim zbog prvog albuma,drugi imam vec odavno i to mi je ponos i dika domacih izdanja :pivopije:

I da zaista izbace album ovog meseca,jer se odugovlaciti vise ne moze... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre neki dan sasvim slucajno naletim na tu prodavnicu a unutra oblak dima, k'o da je neko bacio dimnu bombu :) udjem ja i imam sta da vidim, prodavac izgleda k'o da ga je poplava izbacila i jos dva gancija sede i svi puse k'o turci jebotebog :) pitam ja za SMF a lik ce: "ne znam, izaslo je samo blabla (nabraja nesto bez veze) a to ne znam sta je" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre neki dan sasvim slucajno naletim na tu prodavnicu a unutra oblak dima, k'o da je neko bacio dimnu bombu :) udjem ja i imam sta da vidim, prodavac izgleda k'o da ga je poplava izbacila i jos dva gancija sede i svi puse k'o turci jebotebog :) pitam ja za SMF a lik ce: "ne znam, izaslo je samo blabla (nabraja nesto bez veze) a to ne znam sta je" :)

:mhihi: eh ali nije bilo onog sms? :lol:

Ja se nadam albumu do kraja meseca,ako ne izadje dotle onda dizem ruke(do sledece godine u isto doba :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kakav dan!Prvo sam jurio da stignem na vreme u knjizaru Akademija da mi se Anton i Cane potpisu na novi album Brejkersa,posto je to uspesno obavljeno,i nije bilo neke guzve?!?A i snimljeno za neku tv stanicu :lol: ne znam koju ali je reporterka bila mlada und sexy :wub:

Ubrzo se i to zavrsilo i euforicno nastavih ka PGP prodavnici na zelenjaku.Za veliko cudo nije radio onaj matori sa djozlama vec neki visoki sedokosi i sa njim je sedeo neki ganci.Ko iz topa sam ispalio:Jel izasao SMF,i za veliko cudo lik mi odgovara jeste.U trenutku sam bio zbunjen,jel to on meni rekao da je KONACNO IZASAO NOVI ALBUM SMF-a????Odblokiram se i pitam kolika je cena tog dobra,460 dinara(cena prava sitnica).Ono je bilo nepojmljivo drzim taj album izlazim napolje i zracim nekom srecom,osmeh nisam skidao do ortakove gajbe,ljudi koji su prolazili mora da su mislili da sam na nekim dobrim opijatima :)

Ali dosta o ovome da ja lepo predjem na sam album.14 pesama,53:02 minuta i nesto sto se nije moglo cuti na proslim albumima SMF,odlicna produkcija,i mnogo mnogo moderniji zvuk!Sale se dernja na nekim pesmama kao Anselmo,mozda je glupo poredjenje,ali ga je zaista tesko razumeti na nekim pesmama.Zvuk je mnogo moderniji cak sta vise vuku na Pantera rifove(ne kazem da kradu ali uticaj je ocigledan),e sada da ne ispadne da nemaju sopstvenih ideja,ima tu thrasherice,drum'n'bass(ali bas kratak moment),elektronike pa cak i hc/punkerice.Humor mi se cini da je ovde malo povucen,tj. ne dolazi do izrazaja zbog Saletovog dranja,mada ima tu nekoliko pesama na koje sam se cepao,Zdrava hrana (batali zdravu hranu ne nanosi stetu,nudimo ti rostilj najbolji na svetu,uzmi parce prasetine il nesto od vola,jer nema dobrog zdranja bez holesterola :rockdevil: ),Otislo sve,mozda njihova najpoliticki orijentisana pesma.Od onakvih zajebantskih ima poskupelo je sve,vokal vuce na Ponasaj se lepo sa albuma Lako cemo.Kao sto sam rekao produkcija je uber cool,ali ne znam SMF-u to kao bendu nikada nije trebalo,ali ipak i oni se sa godinjama menjaju,to mi je kvarilo uzitak u albumu,ali verovatno ce me to proci kada cujem te pesme live ili kada album preslusam X puta.

E da i dalje me kopka da li su koristili masinu za bubanj ili je Boris zaista naucio da onako dobro kida?

U svakom slucaju,posto znate da je sada izasao epohalni 3 album pod nazivom Ma Kome Majku?Lepo odete do PGP RTS radnjice na Zelenjaku,kupite ga i tako podrzite bend,jer ipak ulozeno je tu dosta godina truda.A i nadam se da ce se aktivirati koncertno,pa da odem i da se izvicem izigram i pozitivno zaginem na kraju :D

P.S.Obavezno preslusajte Dead Or Alive obradu You Spin me Round (Like A Record) carski B)

Edited by Ultimate Bastich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...