Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

Evo i ja konacno da se oglasim. Odlican album, ponegde je vokal malo previse extreman za muziku, ali nije bitno, extra je. Naravno Inquisition od oko 2:40 minuta ostaje neprikosnoveni hit, po meni, pesma svetskog ranga, ali su maltene sve pesme odlicne, a ostale su dobre, Order je stvarno ostao upamcen onako kao sa dema tako da steta sto baja iz Alistera nije pevao i steta sto Revolution nije na albumu, ali bice. Eto tako, jedva cekam da cujem uzivo.

 

SLAVA!

 

Staaaa,nema Revolution?

:no:

well,fuck,ako ste je izbacili jer se album presipa od kvaliteta,dobro :)

p.s.ja poslah adresu za slanje promo diska na vas mail jos pre cirka...12 dana,a diska josh nema... :cry:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

И мени је несхватљиво што су је избацили, али шта се ја питам око њиховог албума. Могла је и она да стане, није лошија од осталих, а албум не би продужила превише.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije uopste problem u produzivanju albuma ili sta ja znam...

Jednostavno mi je nekako malo mekana i dogovorili smo se da je izbacimo...to je to...

 

Iko,ne brini se.Stize ti za dan ,dva...

Nisam mogao da stignem nikako ranije ,bilo je dosta obaveza...

AVE666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno, prijatelju!

 

Ne brini Fico,ima da pije i da pita jel treba jos!

Ja cu se licno pobrinuti da napijem celi Space Eater,a za Azazel necu ni da pominjem...mi smo to odavno uvezbali :D:pivopije::pivopije::pivopije::pivopije::pivopije::rockdevil::rockdevil: :rockdevil: :givemebeer: :: :givemebeer::givemebeer::bend::veseli:

 

 

 

TOTAL WAR,TOTAL THRASH!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne recenzije koja ce uskoro biti objavljena na www.hardandheavy.net

 

Infest - Promo CD

Izdavac – Samoizdati promo cd

Zanr – Thrash Metal!

 

Trajanje – 33:41

 

Lista pesama:

 

1. Touch of Death

2. Hate is Cold

3. Mind Control

4. Betrayer

5. Maximum Violence

6. Angel Will Remain

7. Time to Die

8. Forbidden Past

9. Inquistion

10. Order

 

 

Iz Beogradskog studia “Draft” ispadoše pesme Jagodinskog benda “Infest”, koje će uskoro izaći na prvom albumu ovog benda. Snimak koji traje nešto duže od pola sata čine čistokrvne thrash metal numere. Na samom startu “zaskaču” riffovi veoma brzog tempa, u kojem je skoro celo ostvarenje. Čak oni riffovi srednjeg tempa su jako brzi, ali su kao srednjeg u poređenju sa onim prvim. CD je pun dobrih delova i nema monotonih trenutaka. -Dodir smrti kroz hladnu mržnju izazvan maksimalnim nasiljem-. Thrash metal u naj “old-schoolskijem” izdanju. Jednu manju zamerku bih stavio na vokal koji je grub i kao malo dublji, dok bi se vokal u čistom thrash maniru mnogo bolje uklopio u muziku. A jednu veću zamerku bih stavio na solaže, koje ustvari i ne liče na solaže. To su najveća iživljavanja, pištanja i cijukanja gitare bez smisla. Inače, odrađene su od strane Kozeljnika i Demonetrasa (May Result, The Stone).

Ako ovo izuzmemo, album je ubica.

 

90/100

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zokiboy, jel ziv onaj narcisoid Lukic! Jel komunicirate sa s njim? Nesam se cuo sa s njemom long time. 'Ocete ikad da dolazite u Kragujevac. To ne bi bilo lose. Zadnji put sam ga video kad je gostovao Alister a i te veceri se ne secam bas najbolje jer sam bio mrtvosan (da ne kazem letvosan). Ajd ako ga vidis reci mu da ga pozdravio Slavisa sa PMF-a. Pozzzzzzz :pivopije:

I bolje sto se ne secas,nego sace uskoro svirka u Jagodini pa dodji

i povedi burazera,pa de se opet ne secas! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sam dosh`o na temu ovog gay benda, da kazem ovom Zokiju, da cu mu prebit` noge herave ako mi pipne zensku :red::red::red::):)

Pa dje si ti Zoki propasti pijana! Disk sam preslusao, przenje, nema sta :rockdevil::rockdevil::rockdevil: Ipak se ispostavilo da Kozeljnik zna svirat` solaze :):lol::)

ZOki, naleti na www.rs-metal.com ,otvori temu za Infest, pa da vas pljujemo :) i ako hoces da se neka pjesma okaci na server rs-metala, samo reci :pivopije:

Ajd`, srecno na tom festu i nemojte mLogo pit` :):):):pivopije::pivopije::pivopije:

Nikola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...