Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

sunce ti jebem dobar album..

 

imate li u najavi neko prangijanje u Cacku,Kraljevu,Milanovcu,Uzicu?

Hvala puno!

Sto se svirki tice....za sad nista, ali se nadam do kraja godine da bude !

 

 

[Nocturno]

Posted 04 oktobar 2011 - 14:14

Pre nastupa bendova sinoc u klubu Gun je pustan novi album. Kidanje. Svaka cast!

 

Hvala veliko!!!Hvala i braci iz The Stone-a koji su pustali nas album pre nastupa!

 

 

azal

Posted 04 oktobar 2011 - 14:16

isto. bas zlo. mnogo dobro zvuci.

 

Hvala Lazo!!!!

 

DeadlyPollution

Posted Today, 14:13

Novi album izuva.

 

Ziv bio i hvala na lepim recima!!!!

 

 

 

Hvala svima koji su sinoc bili i podrzali Infest, Space Eater, Awaiting Fear i Soul in Cage!

Bilo je pakleno!!!!

Hvala Lazo!!!

Edited by Infest

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicni ste bili sinoc. samo se vokal nije bas najbolje cuo na 2-3 pesme.

 

 

Hvala brate!!!

Stvarno svaka cast sto si zapucao za BG samo zbog koncerta!\m/

 

Primetio sam da je sinoc bilo dosta ljudi iz drugih gradova, tako da im se zahvaljujem ovom prilikom!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila totalna ludnica! Dechko shto je pao u nesvest je dobro...malo se onesvestio od alkohola, malo od tog udarca :haha: ...uglavnom, doshao je sebi u hitnoj hahahaha :haha:

ja imam chvorugu na po' chela, ne znam odakle...ako sam nekog udario glavom, izvinjavam se :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas klanica - jedan zavrsio u hitnoj(opicio glavom o patos za vreme sutke), dvojica na celu imaju cvoruge velicine jajeta(bukvalno). Al svi su zivi :)

 

 

Super svirka - precizno i energicno :rockdevil:

 

VAzno da su zivi :))) Cvoruge ce proci :))))

 

Hvala na komentarima za svirku!!!Bilo nam je zadovoljstvo da sviramo!!!

 

Bila totalna ludnica! Dechko shto je pao u nesvest je dobro...malo se onesvestio od alkohola, malo od tog udarca :haha: ...uglavnom, doshao je sebi u hitnoj hahahaha :haha:

ja imam chvorugu na po' chela, ne znam odakle...ako sam nekog udario glavom, izvinjavam se :haha:

 

 

Ma cvoruga manje vise!!!A i izgleda da nikog nije bolelo kad si ga opalio, cim se nije zalio :)))

 

Momci, vidimo se veceras, neplanirano se zalecemo na koncert, iskreno nismo ni znali do prije pola sata da ce biti.

 

Svaka cast ljudima iz Republike Srpske i Vukovara koji su dosli i podrzali bendove!!!

Bilo je puno ljudi i iz Beograda, sto dokazuje da nasa scena polako dobija formu koja je davno izgubljena!!!

 

Do sledeceg prangijanja!

 

666

 

P.S. Ostale su samo dve S majice, a nova tura stize sledece nedelje, tako da ko zeli da naruci, moze preko PP-a ili preko e mail adrese :

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vratili se sa turneje i slobodno mogu reci da je ovo bila pakleno dobra ekipa i mnogo mnogo namunjena svirka!!!

 

Evo delica atmosfere iz Plzena, a uskoro jos dolazi...

INFEST-LIVE IN PILSEN

 

Slike i sve ostalo mozeter pogledati ovde:

 

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002438348834

Share this post


Link to post
Share on other sites

SPECIJALNA INFEST AKCIJA:

CD "Anger Will Remain" + CD "Onward To Destroy" +T SHIRT- 15 eura + ptt

CD "Onward To Destroy"+ CD "Everlasting Genocide" + T shirt - 15eura + ptt

CD "Anger Will Remain"+ CD "Everlasting Genocide" + T shirt - 15eura + ptt

CD "Anger Will Remain" + CD "Onward To Destroy" +CD "Everlasting Genocide" +T SHIRT- 20 eura

 

Narucivanje preko e maila : [email protected] & privatne poruke

 

666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova recenzija sa SMP-a :

 

"Ne mijenjaj tabadžiju koji pobjeđuje" je stara jagodinska poslovica, stara koliko i sam deathrash metal. Toga se čvrsto drže momci iz benda Infest, evo već nekih osam godina. Njihova priča je zvanično počela 2003. godine, a ovo im je treći LP album - prethode Anger Will Remain iz 2006. i Onward to Destroy iz 2009. godine.

 

Po pitanju koncepta, scenario poznat sa prethodnog albuma: intro plus osam beskompromisnih pjesama (i bonus numera o kojoj ću kasnije), brutalnih pola sata svirke, minut manje. Snimanje je obavljeno u njihovoj drugoj domovini Češkoj, u Hellsound666 studiju, a sasvim korektnu produkciju potpisuje Honza Kapak (Avenger). Kao gosti se ovaj put pojavljuju Thebon iz Keep of Kalesin (vokal na #3), kao i već pomenuti Honza i Branislav Panić (Bane) koji su se pozabavili gitarskim solo dionicama usljed povrede solo gitariste benda. Upravo se to može navesti kao veoma pozitivan momenat, ima par odličnih gitarskih sola odlično uklopljenih u "lomljavu u šumi". Što se samih pjesama tiče, da se izdvojiti "Deathrash Sodomy" za koju se ne bih čudio da bendu postane zaštitni znak, a takođe je zanimljiva i numera "Conspiracy Is Reality" koja bi se dobro snašla i na albumu nekog hardcore benda. Ostatak numera je poprilično ujednačen a da se primjetiti, u odnosu na prošli album, blagi otklon od thrash komponente ka death komponenti metala, pa sad, ko šta voli...

 

I, vrijedi se osvrnuti na spomenuti bonus. U pitanju je obrada kultnog Bombardera, numera "Horde". Prvo što se da reći u vezi s tim, drago mi je da se, makar na taj način, Infest približava maternjem jeziku, polako ali sigurno (toj numeri prethode "Krstu je kraj" sa prošlog albuma i singl "Neka vatre gore"), a drugo, zanimljivo je čuti kako se Infest, koji u ovom trenutku predstavlja sam vrh muzičke brutalnosti, snalazi sa numerom Bombardera koji je to isto nekad bio. Odgovor je, sa lakoćom, uz vidno uživanje. Jedan veoma osvježavajući dodatak veoma solidnom albumu.

 

Što se tiče samog pakovanja, kao što vidimo, muzičko je obavljeno u stranoj produkciji dok je vizuelni dio djelo domaćih snaga. Pohvale za jako zanimljiv crtani omot u stilu stare škole idu Željku Manojloviću a fotografiju benda potpisuje Marko Ristić (Revolution! Photography).

 

Ukratko, jedina prepreka da uz ovaj album ne izbodete nožem fotelju do kraja jeste aritmetička sredina ponuđenih noževa nasuprot količini raspoloživih fotelja u jedinici vremena od 28:52 koliko ovaj album traje. Kratko ali slatko. Slatko od jagoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

METAL REVOLUTION ZINE:

 

 

Grom Records/Zero Budget Productions, 2011

 

 

Martin Brnovják of a Check Republic-based Zero Budget Productions sent me some awesome cd’s from the Balkans. This area of Europe has been neglected and overseen for decades when it comes to metal genre. Serbian death thrashers Infest are about to change the perception people in the West have towards the scene in their country. Put differently; I’m quite impressed by what I heard on their third and madly awaited long-player Everlasting Genocide.

 

The album contains 10 bone-crushing tracks including an “Intro” and a cover of another Balkan (Bosnia) speed/thrash band Bombarder. The song is named “Horde” serving as a nice and nostalgic album-closer.

 

With two demo releases, third full-length efforts and one EP, there’s no doubt that Infest is quite talented and long-lasting band that is serious about their music. Everlasting Genocide is a perfect example on how an intense violence, anger and ripping riffs can, when blended, result in something as beautiful as this. Overall, it was an intense experience while listening to this mid- to fast paced album. The sound is amazing and production just modern, yet staying in touch with their roots and inspirations mainly from the scene of the 80s.

 

This record also features a guest-act appearance from Thebon (Keep Of Kalessin), Honza Kapak (Avenger) and Branislav Panic (Bane). Esp. the contribution of Thebon adds more darkness and blasphemy to this opus. The main ideology of band remains the same; ‘anti-Christian persuasions and suffocation of destructive Christian theory and its filthy influence on humanity!’

 

Everlasting Genocide is a dark, brutal, aggressive and honest album, showing no remorse. It took my breath and I’m sure it will do the same to you if you just let this Serbian quartet enter your soul and your mind. http://www.myspace.com/infestserbia

 

 

8/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...