Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Lol brate ako cemo realno kakve veze ima, to sto je neko okacio link nece promeniti mnogo u prometu samog albuma

ljudi koji podrzavaju i slusaju ce ga svakako kupiti bez obzira dal su ga skinuli ili ne

Ja 90% ili vise albuma domacih bendova koje sam kupio sam trazio i da skinem na netu, pre ili posle kupovine, samo zato sto me mrzi da grabujem sa CD da bih slusao na fonu

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Infest još jednom dokazao da im trenutno nema premca kada je deatharsh u pitanju u srbiji, a i mnogo šire, ljudi daju svoj maksimum na apsolutno svakoj svirci, a naročito Zoki, ne znam odakle izvlači onu energiju vandalsku :bigblue: . E sad, zvuk je mogao biti i malo bolji, ono što najviše čudi što je bio lošiji kasnije nego na prvih par numera, a i ono što je, verovatno, trebao biti hajlajt večeri (duet sa Kozijem) meni baš bilo nekako blahh.. ali dobro, lepo videti da se podržavaju velikani naše, kakve-takve scene.

 

Poseta bila prilično dobra, žao mi što propustih Void inn, pogotovo ako ona pjevačca peva kako i izgleda :bigblue: E da, baš me pozitivno iznenadio Downstroy, iako nisam fan tog zvuka (da budem pristojan), svirka je bila odlična i krajnje iskrena, što je i publika jako dobro ispratila, mada je naravno daleko veća ludnica bila za vreme Infestovog nastupa, dakle klanica od početka do kraja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim rečima, iskreno, nikako drugačije. :)

 

Mi smo se baš lepo zabavili, publika je fino ispratila. Mene je iskreno iznenadila poseta, iako posle po portalima čitam da je bilo malo ljudi, mamu mu, nije bilo baš tako :) I Void Inn i Infest su bili i više nego koretni, nažalost kod Infesta je slabo šta izlazilo, pogotovo doboš, iako su demonstrirali silu. No, sve u sve, odlično veče! Hvala svima! :rockdevil:

 

Evo malo snimaka

 

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa uvek može više ljudi, ali bio ok popunjen elektropionir, ume to kod nas i mnogo gore :bigblue:

 

Void Inn imao izgleda još i najčistiji zvuk, fino zvuče, a i gitarista ima najbolju majicu na svet :bigblue: Šteta što je kasnije zvuk bio sve lošiji (veliki minus za tonca) ali to nije bogzna koliko uticalo na paklenu deathrash atmosferu koja je usledila :rockdevil: 666

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...