Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

I mis je pomogao lavu.... smile.gif 8) (Nadam se da shvatas)

 

 

Pa ako ti pesme Mayhem-a smatras muzikom, onda si zaista zakrzljao. Gitarista Infest-a je ok lik, i dobro svira, ali nije rec o njemu, nego o celom infestu i o tome kako vecina "metalaca" ne poznaje istoriju muzike koju slusaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno pozdrava za Infest.. i naravno za malog Zokija.. budi dobar ili cu te tuziti sestri smile.gifsmile.gifbiggrin.gifbiggrin.gif .. inace momci jesu ok.. i nadam se da ce takvih mladih i perspektivnih bendova biti vise.. inace pozdrav i za ceo Alister..i hocete li vise da svratite kod mene na posao? Pozdrav i za Krofnice.. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice infesta ,momci mozda jesu ok ali ne u celini ,mi ovde pricamo o muzici a ne o glupostima razne vrste,morali biste da znate da muziku ne stvara neko ko je juce uzeo gitaru u ruke i da muziku ne stvaraju ljudi kojima muzika ne ide od ruke...

Prijatelji moji muzika nastaje da bi neko mogao da je slusha i da bi se cenila. A sto se tice vredjanja Lady Midnight koja su njoj upucena ,mislim da je to ponasanje nezrelih klinaca koji ne mogu argumentovano nista da kazu nego su zaslepljeni svojim ne muzickim "metal" idejama .

 

Morali biste malo vishe da slushate ljude koji su muzicki obrazovani .

mozda cete nesto i da naucite ,inace tek toliko da se zna ,muzika koju sviraju infest i ZORDON je cisto prikrivanje neznanja,a da biste to videli morate svi vi tzv metalci da se nabijete u jedan autobus i svi zajedno u nizu muzicku skolu.

mozda vam nije josh uvek kasno ali buduci da ste poceli da slushate ZORDONA i njegovog druga dAvIdA,mora da je vec kasno za vas .

 

I molim Lady Midnight da se ne obazire na vredjanje upuceno od strane nekih TABULA RASA ,a oni kojima nije jasno to da je Lady isuvise muzicki nadarena i obrazovana da ne mogu ni vodu da joj nose ,svi mogu da mi se jave na mail [email protected] da to samnom rasprave a ne da lupetaju gluposti u koje se ne razumeju.

Znaci POUKA JE Leave that to the professionals

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mis je pomogao lavu.... smile.gif 8) (Nadam se da shvatas)

 

 

Pa ako ti pesme Mayhem-a smatras muzikom, onda si zaista zakrzljao. Gitarista Infest-a je ok lik, i dobro svira, ali nije rec o njemu, nego o celom infestu i o tome kako vecina "metalaca" ne poznaje istoriju muzike koju slusaju.

 

Ti od Mayhema nisi cula dve pesme a nesto govoris o njemu...

Nemoj pricati o istoriji muzike, tek si posla u srednju skolu mozda ces za koju godinu nauciti nesto... :evil:biggrin.gifa: :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice infesta ,momci mozda jesu ok ali ne u celini ,mi ovde pricamo o muzici a ne o glupostima razne vrste,morali biste da znate da muziku ne stvara neko ko je juce uzeo gitaru u ruke i da muziku ne stvaraju ljudi kojima muzika ne ide od ruke...

Prijatelji moji muzika nastaje da bi neko mogao da je slusha i da bi se cenila. A sto se tice vredjanja Lady Midnight koja su njoj upucena ,mislim da je to ponasanje nezrelih klinaca koji ne mogu argumentovano nista da kazu nego su zaslepljeni svojim ne muzickim "metal" idejama .

 

Morali biste malo vishe da slushate ljude koji su muzicki obrazovani .

mozda cete nesto i da naucite ,inace tek toliko da se zna ,muzika koju sviraju infest i ZORDON je cisto prikrivanje neznanja,a da biste to videli morate svi vi tzv metalci da se nabijete u jedan autobus i svi zajedno u nizu muzicku skolu.

mozda vam nije josh uvek kasno ali buduci da ste poceli da slushate ZORDONA i njegovog druga dAvIdA,mora da je vec kasno za vas .

 

I molim Lady Midnight da se ne obazire na vredjanje upuceno od strane nekih TABULA RASA ,a oni kojima nije jasno to da je Lady isuvise muzicki nadarena i obrazovana da ne mogu ni vodu da joj nose ,svi mogu da mi se jave na mail [email protected] da to samnom rasprave a ne da lupetaju gluposti u koje se ne razumeju.

Znaci POUKA JE Leave that to the professionals

 

Auuuuuuu...

Ti mora da si neki njen poslusan vodonosa...

Mora da si neki propali muzicar pa sad ometas uspesne u radu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa slushaj druskane,

propali muzicar nisam ali nisam ni hvalisavac .

 

Uspeh se ne meri time sto ima kvantitet publike , nego kvalitet ...

 

Iskreno ja bih se uvredio da mene osobe kao ti cene ,tek bi tada znao koliko sam propao.

 

I kakav je to bend ako svira samo glupu tresharu, i ako zna da svira samo maiden.

 

I kakav je to uspeh kad ti alister smisli RIFF ,otpeva vokal,smisli celu pesmu, i kad ti josh neko iz alistera snimi pesmu u studiju,a ti se samo pojavish kao neki muzicar koji nije josh naucio ni osnovnu tehniku sviranja,a sem toga ako podignesh neki solo na gitari za oktavu ne moze da se kaze da je to tvoj solo.Momke iz infesta kolje teorija i poruka ZORDONU,samo je jedan bio JIMI Hendrix koji je bez teorije svirao .Mislim da ti nisi osoba koja moze da oceni ono sto oni sviraju ,sem toga kako neko moze da kaze da su dobri ako nema pojma sta je mikromodulacija...

 

idi piski mami u krilo i ne blamiraj se vishe,videce neko kakve gluposti pises bice te sramota da se pojavish medju svetom ,ako te vec nije sramota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahhahahaa...

Koji si ti optimista jebote!

Decko a vidis li ti sta pises...?

Upravo si napisao da maideni ne znaju da sviraju, da je alister sranje i da je thrash sranje, nije tebi lako... :ne: :ne: :ne:

Nema ja sta vise sa tobom da raspravljam...

Ako ti znas onako da skines Transylvania-u od maidena svaka ti cast!

 

A sto se tice tvoje publike, ne boj se, neces se uvrediti zato sto je nikada neces ni imati...

 

I hteo bih da te pitam otkud ti znas da im alister smisja riffove? Mora da si to nacuo usput kada si nosio vodu svojoj drugarici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si toliko pametan da seres za Infest,sto to ne kazes clanovima pomenutog u oci,a ne da ih tako pljujes!!!!!A ako toliko seres,kao i pomenuta "lady" za thrash metal,tj za Alister i Infest onda idi na girl-gay sajt a ne na ovaj,jer jedino tamo mozes naci sebi ravnog.I ja kazem da je abba sranje!!!E pa moj dragi"EXORCIST"-u toliko od mene,a ti i tvoja lady,umesto u petak da u Jagodini gledas Infest i Alister,sedite kuci i slusajte abba-u.(namerno malim slovima)! :twisted::twisted: :x :x :x

Gizma(thrash metal rules)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morali biste malo vishe da slushate ljude koji su muzicki obrazovani .

mozda cete nesto i da naucite ,inace tek toliko da se zna ,muzika koju sviraju infest i ZORDON je cisto prikrivanje neznanja,a da biste to videli morate svi vi tzv metalci da se nabijete u jedan autobus i svi zajedno u nizu muzicku skolu.

mozda vam nije josh uvek kasno ali buduci da ste poceli da slushate ZORDONA i njegovog druga dAvIdA,mora da je vec kasno za vas .

 

I molim Lady Midnight da se ne obazire na vredjanje upuceno od strane nekih TABULA RASA ,a oni kojima nije jasno to da je Lady isuvise muzicki nadarena i obrazovana da ne mogu ni vodu da joj nose ,svi mogu da mi se jave na mail [email protected] da to samnom rasprave a ne da lupetaju gluposti u koje se ne razumeju.

Znaci POUKA JE Leave that to the professionals

 

Ala se ovaj forumpodmladio smile.gif

 

Ko ste vi?!?!? Kakve muzicke skole?!?!

 

Sve sami neiskreni sezonci smile.gif "profesionalci" smile.gif ?!?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam o njima cuo reci hvale tipa "do jaja su","sta radi gitarista, kave solaze ima","momci vrhunski sviraju" itd. Takodjer sam cuo da su u Cacku na svirci "odvalili". Medjutim kada sam ih cuo, okrenuo mi se zeludac. Jos jedan bend ala "ajde da kopiramo Slayer" s tim sto Slayer nisu samo prosti rifovi i "tupa- tupa" drkancija na bubnjevima. laugh.giflaugh.gif

Ovo je jedan bend koji je iskljucivo za klince od 13-16 godina (jer ih samo oni hvale). Moj dobar prijatelj je takodje bio na svirci u Cacku (inace on slusa 11 godina metal) rekao je da nisu nista posebno, jednostavno prosecan bend.

Jedina prednost ovog benda je sto su jako mladi i mogu da postanu jako dobar bend. Samo moci nemoj te molim vas da svirate kao ALOGIA. ZASTO? :?

Zato sto oni kroz sve pesme koriste iste fore kroz sve pesme, a solaze su im skoro sve iste samo se malo (za koji ton) razlikuju.

 

ps. Pozdravio vas mucenik radovanije. laugh.giflaugh.gif:twisted: :| biggrin.gifa: :ne: :wink: :roll: :cry: :x 8O biggrin.gifsmile.gifsad.gifohmy.gif 8) tongue.gif :oops: :oops: :oops: :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da ste postali popularni nadamo se da cemo na Demonium festu popiti dosta piva i imati ist provod kao sto smo imali u Cacku kad smo zajedno svirali u Elementu.Momci samo napred.Puno pozdrava pozdrava celoj ekipi Infesta od bubnjara Liter Infection-a.Vidimo se u Prokuplju. . tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mis je pomogao lavu.... smile.gif  8)  (Nadam se da shvatas)

 

 

Pa ako ti pesme Mayhem-a smatras muzikom, onda si zaista zakrzljao. Gitarista Infest-a je ok lik, i dobro svira, ali nije rec o njemu, nego o celom infestu i o tome kako vecina \"metalaca\" ne poznaje istoriju muzike koju slusaju.

 

Slusaj ti sa svojih 15 godina ne mozes da pricas o muzici jer je za tebe samo rock keva. Za neku godinu poceces i ti da slusas prave stvari... :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti to seres o muzici.Ti neka o nekoj rock kevi.Rock jeste ok muzika ali posto vidim da pominjes rock koji ces moj na ovom sajtu.A sto se tice metala ja mozda imam 15 godina ali o metalu mogu da ti drzim casove a sto se tice Infesta momci jesu ok .Ali bice i bolji i njbolji ako ovako nastave.A sto se tice tvog konteksta o rock kevi da li si ti ta keva ne znam ali ako jesi idi u ljuljaj deci i daj im da sisaju.A ako ikada dodjes u Cacak dodji kod mene da ti odrzim koji cas o metal muzici uopste a ako zelis mogu i o svakom pravcu ponaosob.I brate,sestro nemoj vise da seres!Nadji nekog laika koji nista ne zna o metalu pa mu popuj,a meni ne moj da drzis predavanje.Sta vise da ti kazem nego Odjebi sestro i prestani da izigravas neku jebenu majku na ovom sajtu! :evil::twisted::evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuuuuuu Djole nemoj da seres BRE!!!

Ako nista imaj postovanja sto je devojka i sto je 9 godina starija od tebe.

Neka jebo te, ovde ne bi trebalo da se svadjamo vec da na fin i jebeno kulturan nacin komentarisemo.Svako svoje misljenje i nema svadje. Doduse ponekad je dobro kada nadjes suparni(cu)ka za svadjanje.

Sta li i ja serem vise u pizdu materinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...