Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

Ma nije problem provlacenje nego je problem shvatanje sustine kod pojedinih ljudi,mnogi ovde spoznavanje sustine poistovecuju sa nametanjem volje...

 

a te dve stvari nemaju veze, i mora se znati sta je sta ,ne treba ziveti u svetu patuljaka i gnomova ,mora se razumno razmisljati a za to i posoje forumi a ne zbog kako rekoh nametanja subjektivnih misljenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@THE_EXORCIST: Pa polako... Ako se opredeljujemo za muziku uopste, onda ona mora imati neku tematiku, bar sto se metala tice. Npr. Mayhem ne bi bio Mayhem da se nisu polovina poklali i pojeli za veceru... Opet, Kamelot ne bi bio Kamelot da se nije orijentisao na srednjovekovnu tematiku i stvarao muziku u tom stilu... Ako se Infest opredelio za trzanje iz ramena ili drkanja e-mola uz zakucavanje bubnja... OK... To je bre njihova stvar. Ljudi su samo too da procene da li je tako nesto dobro ili ne! Meni licno ne prija takva muzika i mislim da je granica melodije mnogo daleko od njihove "svirke"... Tako da ipak izlive tipa:" e ovo je debelo go*no od trasha" i "treba da se pobiju kreteni koji napravise ovo sr*nje" treba kontrolisati u ovoj temi... Zato povlacim prvi "Quote" u istom i kazem da ipak treba znati o cemu raspravljati...

Pozdrav

 

@ METAL CUSTOMER: Slazem se sa tobom, ali pusti ljude da uzivaju u svom muzickom (ne)znanju... Vidis da ovde svi sve najbolje znaju... :mrgreen:

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

:x Dokle cete vise da serete bre!!!!Otkud vi znate da Zoki trza iz lakta a david radi solo od maidena za infest.solaze nemaju veze sa njima a gde si ti cuo takav solo kod maidena KONJU GLUPI!!!!!Ako hocete rock mars na rock sajt a u kurac odavde!Kazete da alister radi stvari za infest TO JE GLUPOST!!!!!!Zoki i David rade muziku za njih,a svi sto seru za tupa-tupa ritam PA TO JE THRASH METAL A NE POZER METAL KOJI VAM OCITO PRILICI!!!!!!A to da su neki iz benda kurtoni,prvo naucite da brisete bulju pa serite nesto.Momke poznajem jos od perioda kad su poceli i oni su OK ,a ne naduvani konji kao vi!!Ako oni prave muziku koju vole,pa neka ih slusaju ljudi koji vole THRASH METAL a ako vam se ne svidja,vas niko ne tera da ih slusate!A otkud vam to da su oni muzika za osnovce?KONJI GLUPI<JEL JE SLAYER ZA DECU :x :x ?Pa moji TZV ROCKERI NE SERITE A TI FILIPE TJ EXORCIST_u NE SERI BRE BRATE VISE<NEGO IDI RADI TEZGE SA MILANCETOM I "PEVAJ" TEBI MOJA MAZO" A PLANTA SANJAJ!!!!!LET THE METAL FLOW!!!!! :evil::twisted: :x :mrgreen::mrgreen:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio da je ovaj Exorcist pametan on je teski sabanoid! On peva neke "maze" a sere nesto maidenima! Mozda se on "razume u muziku" ali to nek zadrzi za sebe, meni se cini da on ima nesto licno protiv infest-a zato ih ovako i ocrni! Ima tu neke istine u onom sto je napisao ali sve je uvecano 200x!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa drustvo,dok je EXORCIST skidao burn i child in time, vi ste pisali u gace,inace Milance koji je pominjan je zavrsio muzicku akademiju i radi kao profesor,a sto se tice" tebi moja mazo "to nikad nije spadalo u listu pesama za tezgu,pa bre ljudi vi ste se juce ispilili a hocete da sudite o tome ko sta svira.A ovi koji hoce da kazu neshto protiv Milanceta neka to zadrze za sebe jer nikada nece imati priliku ni da popricaju sa njim o muzici a kamoli da shvate koliki je njegov nivo znanja.

A sto se tice Alistera idi pa pogledaj stranicu na kojoj je Alister priznao ucesce u INCESTOVOJ pesmi.I neka nauce da sviraju a prethodno neka se vrate malo da prelistaju knjigu za solfedjo ,a onda neka uhvate instrument kao da ce da ga sviraju a ne da ga muce...

Pa vi ljudi ne shvatate da je samo jedan Maiden koji je uspeo da privuce paznju klincima,to ne uspeva svima ,a pogotovo ne neznalicama.

Kakvog god karaktera bile Milancetove i moje pesme ,mogu da pojedu INCESTOVE. A sto se tice publike ,svu publiku mogu da strpaju u jednu kesu i da sa njom idu u djubre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa momcima da je to sto oni sviraju jedna lagana muzikica za osnovce...

Samo molim vas prestanite da se svadjate oko toga ,ali ipak znajte da je EXORCIST rekao zivu istinu ali nisam jedan od onih koji ce da kinji .Exorcistov jedini problem je to sto sve to nije sacuvao za sebe ali nema veze...Takodje se slaazem sa njim da je muzika ipak vecim delom ostala u rocku a kao sto ime kaze ostalo je u otpadcima ili u TRASHU.

I neka mala deca idu u vrtic ,tamo vise znaju o muzici od infesta

Share this post


Link to post
Share on other sites

thrash se ovako pise a ne trash,a to nije muzika za bacanje a neznate da se death i black metal razvio iz thrash-a!!!!!!!To sto ovde neko ima nesto licno protiv INFEST-a,to im kazite licno,a ne ovako crneci njihov rad!!To sto su skoro poceli sa radom,samo govori da ce nesto biti od njih,jer su vec snimili demo snimak ,a to nije ni malo lako.Jel ste vi ljudi culi prvi demo grupe DEATH.Jel vi hocete da kazete da Schuldiner nije znao da svira i da je bio los muzicar???Pricate gluposti!Zasto neko mora da zavrsi akademiju da bi svirao metal?A to da su los bend govori to sto su dve nedelje bili prvi na demo express top listi!Imali su najvise glasova ,ljudi!!

Ako se mi medjusobno pljujemo niko drugi ne moze da nam pomogne da sacuvamo THRASH metal u nasoj zemlji !!!A ti EXERU si najverovatnije pevao child in time u snu!!!Milance je ok,a ti si pozer zeljan pljuvanja metala,pa zato mars odavde!!!Momcima iz Infesta sve najbilje u daljem radu,a vi pozeri gonite se odavde!!!DEATH TO POSERS kako bi rekla grupa SADUS,ali vi to niste culi sigurno!!ali nema veze!!POZDRAV biggrin.giflaugh.gif:mrgreen::twisted::evil: :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti EXERU se ne tripuj jer polovina mladjih rockera zna za polovinu vise od tebe !!Kad sam ja pocinjao da slusam metallicu zajedno sa nekima iz Infesta ti si slusao B. corbu !!!A to sto si ti opterecen INCESTOM to je tvoja licna stvar a koliko ja znam,bend se zove INFEST. :evil: [/u][/i][/b]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice tvog slushanja metala, to nema veze sa napredovanjem,neki ljudi se u startu opredeljuju za kvalitetniji pravac a neki za neki manje kvalitetan.Zapravo ja nisam tu da ocenjujem tvoje znanje o muzici jer josh nisu napravili skalu za ocenjivanje toliko ispod nule da bih je tebi prilagodio.I sto se tice metala ti verovatno i ne shvatash ni sam zasto ga slushash,verovatno da bi pomogao u poziranju ,kako ti to kazesh ,svojim drugarima iz kao sto rekoh incesta.A te psovke ti uopste ne stoje jer ne umesh ni da psujesh kako treba.Nauci da psujesh ,mada sta god naucio mozesh samo vodu da mi nosish.Nauci da postujesh sve pravce muzike a ne samo ono sto ti je najzgodnije za poziranje.Morash da se suocish sa tim da nema boljeg nacina da se smirish sem tog da se prikljucish onom ko je sposobniji i jaci.A nemoj da se vadish za Milanceta jer si u prethodnoj poruci rekao da njegova svirka SUCS,sto dokazuje koliko manjka znanja imash.Sta mislish da mozda malo probash da razumno ocenish svirku nekih bendova.A sto se tice mog poziranja ,ne bih se slozio sa tobom jer ja nisam pokusavao da pokazem celoj jagodini da sam Metalac sedeci u blatu iza trafike "STING", i pijuci pivo.Nikada nisam nosio Rockerku jer nemam potrebu da pokazujem nikom da sam rocker u dusi i nemam nameru da to ikada ikome dokazujem ,meni je dovoljno da sam zadovoljan sobom i sve dok je tako niko mi od vas klinaca ne moze nishta ,pogotovo ne tim nizerazrednim psovkama ,koje samo pokazuju tvoj intelektualni nivo.Pokazi da si vredan pomena na ovom forumu pa cu te mozda udostojiti komentara ili odgovora na neko tvoje pitanje ...

Ali nema veze ...oprastam ti ...ipak si ti...

ZBOGOM

Share this post


Link to post
Share on other sites

NI MENI NIJE JASNO ZASTO NEKI LJUDI OVDE POKUSAVAJU DA PSOVKAMA DOKAZU STA SU I KO SU.NIKO KONKRETNO NIJE SA MUZICKE STRANE PROKOMENTARISAO INFEST.SVI SAMO SERU KAKO SU ONI MLADI I DA JE PRED NJIMA NEMAM POJMA STA.PA AKO SAD NE ZABLISTAJU I NE USVIRAJU SE NECE NIKAD.A TO IM FALI ,NJIMA FALI ZIVA SVIRKA BEZ GRESAKA.I ONAJ VOKAL ,KAKO SE ZOVE VEC,VALJDA JE ZORAN,NEKA PUSTI DA NEKO DRUGI PEVA JER OCIGLEDNO DA NE ZAVRSAVA POSAO KAKO TREBA.

U NJIHOVOJ MUZICI IMA PREVISHE BUKE A TO NIJE THRASH METAL,TO STO ONI SVIRAJU JE JEDNA PRLJAVSTINA KOJA NE ZVUCI NIKAKO.

AKO JE THRASH METAL TUPA - TUPA ,JA NEMAM POJMA GDE JE TO U NJIHOVOJ MUZICI ,MISLIM ZAR JE TESKO POSLE DUGOTRAJNOG VEZBANJA ODSVIRATI NESTO STO JE NEKO VEC SMISLIO I SVIRAO.

ZAR SE SVI NE SLAZEMO OKO TOGA DA MUZIKA MORA DA ZVUCI PRIJATNO ,BAR DO NEKE MERE.ONI ZA NJIHOVE SVIRKE NE UMEJU NI ZVUK DA PODESE KAKO TREBA,VECITO NESHTO KRCI ,PUCA,I POVREMENO SE SVAKI OD NJIH ISKLJUCUJE IZ SVIRKE...

A TO STVARA VRLO NEPRIJATAN DOZIVLJAJ.

DRUGA JE STVAR TO AKO SU NEKI OD LJUDI NA FORUMU NJIHOVI PRIJATELJI ,PA ZATO PRICAJU SVE NAJBOLJE.

NEMAM POJMA CEMU TO VODI ,FORUM JE VALJDA TU DA SE PROKOMENTARISE NEKA MUZIKA A NE PRIJATELJSTVO.

I WEB LOKACIJA SE ZOVE WWW.YUMETAL.NET A NE WWW.DRUGOVI_I_DRUGARICE.NET

TO MORA DA SE ZNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

OPET TE SILNE PRICE O TRUDU I SRANJIMA,NEMOGUCE JE POSTICI NESTO AKO JE NESTO IZ KORENA NEISPRAVNO.

 

MOMCI TREBAJU PRVO DA USTANOVE DA LI CE SVI DA BUDU VOKALI ILI CE DA POSTOJI NEKO KO CE DA RADI TAJ POSAO KAKO TREBA.

 

VALJDA TREBA DA SE ZNA DA LI SU PESME NJIHOVE ILI NECIJE DRUGE,

DA LI SE BEND PRE ZVAO DOGMA PA JE PROMENIO IME U INFEST ZATO STO JE POSTOJALA TADA GRUPA DOGMA....TOLIKO O ORIGINALNOSTI

 

POZDRAV SVIMA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...