Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

Guest 10 dinara
E pa to nije lepo sto sa svojih 14 godina imas 2 iz srpskog, sta li ces da imas kad budes omatorio kao ja??? A gospodin THE_EXORCIST se bolje od svih nas razume i u muziku i u infest i ima pravo da bilo sta kaze za njih. Jel si slusao Whitesnake nekad? ili Abbu, e pa Infest kaze da je Abba sranje...a ako stvarno tako misle, onda je bolje da se trash (izumrli) ostavi profesionalcima, kao sto THE_EXORCIST rece... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif 8) 8)

Prvo pise se Thrash a drugo ABBA jeste sranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko nije planirao da ceo zivot nosi naocare i da bude profesor. Neko je odlucio da svira ili da nosi dzakove ... nije tu nista sramotno. Ako neko ne voli ABBU to ne znaci da ne zna da svira. Ne kapiram uopste o cemu je rec? Oces reci da su ljudi iz Infesta glupi? Na osnovu toga sto ih skola ne zanima i sto ne dele tvoj muzicki ukus? .... Ovde je uostalom najbitnije kako se ja osecam kada infest svira ... sta rade kod qce cisto me zabole. A sviraju fenomenalno i to je za mene najbitnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Da li ce Infest uskoro opet nastupiti u Beogradu.

 

btw.Ja sam jednom upoznao pevaca Infesta na Hitu (onaj celavi sto te je cimao za demo ako se secas) icon_wink.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

I ja imam 15 godina volim rock koliko i metal samo metal malo vise mrzim abbu ne znam da sviram ali znam sta mi se svidja a ako je Infest krs onda se meni mnogo svidja krs icon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja neznam da li je ovde neko corav ili nepismen ili slicno!Jos od kad smo rekli da se ovde vodi diskusija o muzici a ne o privatnom zivotu infesta!Ovaj veliki inkvizitor nema veze sa metalom a sere nesto za zokija i za infest.Nemam snage da se vise svadjam sa vama,vec odoh da slusam THRASH METAL a inkvizitor i ovaj hijeroglif mogu da uzmu da slusaju ingvija i DA ZAJEDNO CITAJU BIBLIJU POSTO TO NAJBOLJE RADE,a pre bih se ubio nego da gledam onog uobrazenog majmuna,a sto se tice AMERIKE,evo ja sam upravo ustao iz kreveta i shvatio da sam bio nocas u americi,a ti si sanjao to juce...ili kad vec!

//////////////////////////////////////////

DEATH TO POSERS LIKE YOU

LET THE METAL FLOW

THRASH TILL DEATH icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...