Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

Pozdrav za LIMARA i ostatak benda. Bili ste najbolji bre. Sve uklopljeno bez i jdne greshke. Nekad sam mislio dok sam vas samo chuo sa cd-e koji mi je lukic narezao da ste napaljenici ali vremenom sam se pesabrao(ipak sam ja matematichar). Promenio sam mishljenje. Ali poshto nikoga ne boli za moje mishljenje pozdrav icon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi lepo kad bi svirali trezni nekad...ali mozda i ne bi, usrali bi se od treme... mhihi.gif

 

BTW, Zoki, brate, jeb'o te mobilni kad ti je krsh!!!!!!!! wallbash.gif Javi se da se dogovorimo za svirku 2. u Domu. Dugujesh mi napijanje pivopije.gif

Ne, u Domu ces dobiti priliku samo da ga vidis i to na 2 min icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vam i ovim putem cestitam,sto volim kad sam u pravu!!!!!

 

Zoki-sad samo malo vise samopouzdanja i da se ne uobrazite!!! icon_wink.gif

 

Za josh mnogo onako dobrih zezanja i veselja,dobrih svirki i strava druzenja pivopije.gif

 

PS:Izbegavaj podove autobusa ubuduce pliiiiiz....... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej bre PIVO MI NE DIRAJ!!!!!!!! icon_wink.gif mA KAKAV SAM JA FAKTOR U BENDU? biggrin.gif JA SE DEREM I SVIRAM GTITARU!

POZDRAV!!!!

PS.Genius,mi nikad ne izlazimo pijani na binu,osim na svirkama u Jagodini icon_wink.gif

Zaista,u Zajecaru su bili max ozbiljni i profesionalni......tako treba.......ali zato posle......profesor Zoki.......i-puna (s)kola(tacnije bus) djaka........ icon_wink.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta cu ja kad su svi polegali po sedistima,a ja sam ko siroce na patosu spavao od Zajecara do Bg-a.!!!To je underground!!!Zao mi je sto sam pio onoliko piva pa nisam mogao jos malo da vam drzim predavanja o sexualnom obrazovanju!!!!!!!!(iz knjizice koju mi je dala omladina Jazasa) biggrin.gif

Pozdrav svaima koji nemaju sta da rade pa dodju kod nas na forum!!!!!!!!

A sto se tice dizanja nosa i tih gluposti,pa MAYO!!!!!!!!Zar ti mi licimo na takve likove! icon_wink.gif

Ne kazem ja dzabe DEATH TO POSERS!!!!!!!!!!!I tako ce uvek biti!!!!!!!

PS>...Ajd dodjite u Cupriju u nedelju,u hali Ada bice hit 202,pa ce biti fino!!!!Pozdrav svima!!!! musik29.gifmusik29.giftenk.giftenk.gifpivopije.gif :pivopi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi decko...

Ja sam ih cula svega 2 puta, tako da bas i ne mogu da znam koje sve obrade oni sviraju.Trebalo je malo bolje da se izjasnim sto se tice mesta ali to i nije toliko bitno...

Eto...Cula sam samo Evil Dead od Death-a i to je to...Da sam cula vise rekla bih...a necemo da se lazemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahaha!!!!!! biggrin.gif

Pa sto moras da pricas bre!!!!

Ja sam ozenjen covek!!!Nemoj ovo da vidi Courtney!! biggrin.gif

MODERATORI-->biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Ma nemoj sad da mi se izvlačiš icon_mrgreen.gif Nisam ja kriv što muvaš devojke iz Kraljeva icon_smile.gif Sad kad bude počela škola najebao si ga ima da te ogovaram ko lud icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi decko...

Ja sam ih cula svega 2 puta, tako da bas i ne mogu da znam koje sve obrade oni sviraju.Trebalo je malo bolje da se izjasnim sto se tice mesta ali to i nije toliko bitno...

Eto...Cula sam samo Evil Dead od Death-a i to je to...Da sam cula vise rekla bih...a necemo da se lazemo...

ok nema ljutish icon_rolleyes.gif kako si ti priest kad nenash ni 700 postova? ili to tako i treba icon_confused.gificon_uhoh.gificon_rockdevil.gif

Edited by sashanew666

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahaha!!!!!! biggrin.gif

Pa sto moras da pricas bre!!!!

Ja sam ozenjen covek!!!Nemoj ovo da vidi Courtney!! biggrin.gif

MODERATORI<BRISITE OVE BRAKOUGROZIVE PORUKE!!!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Ha, ha, ha, sad cu da ti vratim za ono jutarnje telefonsko budjenje u Zajecaru...

 

U Banji ne da si se krljao sa crvenokosom nego nije bilo kraja... Kakav kvar na gitari... mrred.gif

 

Naravno, salim se... Zoki, prijatelju samo nastavite jos zesce... Be METAL THRASHING MAD

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemoj sad da mi se izvlačiš  icon_mrgreen.gif Nisam ja kriv što muvaš devojke iz Kraljeva icon_smile.gif Sad kad bude počela škola najebao si ga ima da te ogovaram ko lud icon_smile.gif

Zoran i muvanje? icon_smile.gif Ma gde, nije on sposoban za to mhihi.gif

 

Sajim se duso wub.gif

 

Mada, jesam ja njemu prisla... icon_uhoh.gifmhihi.gif

 

Ljubim te wub.gif

 

Nje, ionako vam je falilo malo patetike na temi biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...