Jump to content

Mercyful Fate


Max

Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 11 months later...

Meni ,licno najbolja MF pesma je Desecration of souls(mada nije losha ni prva verzija ove pesme),a najaci album je Oath( su odlicni i Time,Melissa,In the shadows.......,mozda mi je od svih najslabiji Dead again).Shteta ako su se raspali,jer je 9 do jaja album.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Mislim da sam ja najveci fan ovog benda na Balkanu! Ako ima i jedan bend za koji bih uradio nesto nenormalno onda je to ovaj! Tu su i Maiden i jos neki, ali ovo je posebna prica! Zao mi je stou su se raspali, jer su tako bili najjaci! Grijesi svako ko kaze da je bolji Diamond sam i sl. Cak pratim i novi bend Shermana I Dennera-Force Of Evil, za koji vjerujem da je malo ko od vas cuo! Poznaju se legende! Od Mercyfula nemam omiljenu pjesmu! Shvatate i sami zasto! Kad bi ih samo moga jednom vidjeti uzivo! Eh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чуо ја, али ми се не свиђа вокал оног баје. Музика је ОК. Чак сам требао од издавачке куће да добијем и ДВД, али ми га кретени на царини нису дали, па се вратио цео пакет назад.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je kreten mogao staviti ovu temu na Thrash! Zna se da je ovo heavy! Jedva cekam da kolega zavrsi skidanje FoE Black Empire albuma! A vokal je dobar, samo je problem naviknuti se na njega! Rece mi kolega da je ovaj album jos bolji od prvog!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo amater kao ti moze da kaze da Mercyfull Fate nema veze sa thrashom. Mercyfull su uzori , Metllice, Slayer, Megadetha i mnogih drugih (da sad ne kazemo i koliko su ih pomenuti krali) i mada produkcija nije thrash, stari albumi to jesu. Doduse u nekom primitivnom obliku i ne skroz definisani, ali vidi (tj. cuje) se da je to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusi kitu debeli! Slusao sam ih vise od tebe! Znam da ces sad poceti srati, ali ne mozes me ubijediti u suprotno! To je heavy! Ima prizvuka thrasha na nekim pjesmama, ali oni onda vise idu u neki power heavy nego u thrash! Pa nadji mi jedan thrash bend koji je imao onoliko kvalitetnu i komplikovanu muziku (ne racunajuci Megadeth)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mercyful fate je MERCYFUL!!!

 

inace nebih bas mogao da izaberem koji mi je najdrazi album ali mogu reci da mi 9-ka koju su vecina ovde pominjali SIGURNO NIJE!!! odlican je to album ali u poredjenju sa Melissa, the beginning, return of the vampire i don't break the oath nema on tu sta da trazi!!

 

zato (deco) ako smem tako da kazem nabavite prve albume pa ce te da vidite sta je prava muzika! i zasto je MF thrash a ne heavy ili power!!

 

inace King Diamonda sam gledao 2 puta uzivo icon_twisted.gificon_twisted.gif (i naravno na oba puta sam uhvatio po trzalicu ali to nije vazno icon_rolleyes.gifevotigana.gif ) a zadnji put kad sam ih gledao svirali (aprili ili maj 2005) su i pola repertoara od MF i zbog toga bih rekao da imaju plan ponovo da snimaju nesto i MF pa zato nema brige!

 

pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oli, druze, kolega, prijatelju...NE SERI! Znas ti dobro sta ja napisah tamo i sta htjedoh reci! Nemoj da mislis da cu smanjiti tvoj ugled ili nastetiti tvom imidzu sto te ovdje malo zajebavam! Bolje ti je da pocnes smisljati semu za Helloween!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam ja najveci fan ovog benda na Balkanu!

Varas se. Neki su ovde slusali M.Fate jos 1997. dok se nije znalo ni sta je CD kako treba, vec snimalo na kasetama. Gde si ti tad bio?

 

Grijesi svako ko kaze da je bolji Diamond sam i sl.

Evo, ja prvi kazem da je bolji. Da neces mozda da me ubedis u suprotno?

 

Nastup ti je klinacki na ovom forumu covece, ponasas se kao da imas 10 godina, i uz to vredjas moderatore.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oli, druze, kolega, prijatelju...NE SERI! Znas ti dobro sta ja napisah tamo i sta htjedoh reci! Nemoj da mislis da cu smanjiti tvoj ugled ili nastetiti tvom imidzu sto te ovdje malo zajebavam! Bolje ti je da pocnes smisljati semu za Helloween!

daj jebo te kontrolisi postove, ako nista imaj bar malo postovanja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...