Jump to content

Mercyful Fate


Max

Recommended Posts

E bas nije! icon_da.gifpivopije.gif

E JESTE!

 

Prvo (sad cu kao Seselj icon_biggrin.gif) - Diamond ima mnogo vise extra odlicnih albuma, sto za Mercyful ne moze da se kaze - Them, Conspiracy, meni najbolji The Eye, fantasticni Graveyard, odlican poslednji... extra live ovaj Deadly Lullabyes... pa i Abigail i Fatal Portrait su odlicni, kad smo kod toga... pa i Spiders Lullabye icon_biggrin.gif

 

A sta mozemo da cujemo kod Mercyfula? Melissa, Don't Break the Oath, Time, In the Shadows... to je jedino sto po meni vredi kod njih. Noviji ne mogu nista kvltnim Diamond radovima...

 

Uz to, Diamond mnogo bolje peva u solo karijeri... bolja tematika...

 

Eto pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E JESTE!

 

Prvo (sad cu kao Seselj icon_biggrin.gif) - Diamond ima mnogo vise extra odlicnih albuma, sto za Mercyful ne moze da se kaze - Them, Conspiracy, meni najbolji The Eye, fantasticni Graveyard, odlican poslednji... extra live ovaj Deadly Lullabyes... pa i Abigail i Fatal Portrait su odlicni, kad smo kod toga... pa i Spiders Lullabye icon_biggrin.gif

 

A sta mozemo da cujemo kod Mercyfula? Melissa, Don't Break the Oath, Time, In the Shadows... to je jedino sto po meni vredi kod njih. Noviji ne mogu nista kvltnim Diamond radovima...

 

Uz to, Diamond mnogo bolje peva u solo karijeri... bolja tematika...

 

Eto pivopije.gif

Nuns have no fun ,Melissa,Dont break the oath,In the begining,Time,Into the unknown;9,In the shadows, --Dodjavola cela jebena diskografija sve biser do bisera .Mercyful je prica za sebe a svima je vec jasno da je Mr.Petersen (King Diamond) genije ,stoga smatram da je rasprava ko je bolji -K.D. ili M.F. totalno totalno besmislena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta mozemo da cujemo kod Mercyfula? Melissa, Don't Break the Oath, Time, In the Shadows... to je jedino sto po meni vredi kod njih. Noviji ne mogu nista kvltnim Diamond radovima...

 

Uz to, Diamond mnogo bolje peva u solo karijeri... bolja tematika...

 

Eto pivopije.gif

Pa sad bas da novi ne valjaju. Poslusaj album '9' pa to ponovi icon_smile.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad bas da novi ne valjaju. Poslusaj album '9' pa to ponovi icon_smile.gif.

Cini mi se da sam napisao: "noviji ne mogu nista kvltnim Diamond radovima". Sto bi trebalo da govori da sam ih slusao.

 

I dalje je sve to naravno stvar ukusa, ali dajte... zadnji Diamond npr. razbija sve Mercyfule nakon Time-a. pa i Graveyard... stare albume necu ni porediti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mercyful keva, sto sam vec napisao na onoj drugoj thrash temi... bend je extra, i mislim da polako djigi ispira mozak... laugh.gif ostalo je samo da jos pocne da se sminka ko diamond! laugh.gifpivopije.gif djiga legenda! laugh.gif

 

omiljene: a dangerous meeting (no.1), evil, the oath (kakav riff icon_evil.gif ), into the coven, at the sound of a demon bell, a corpse without soul, curse of the pharaohs, gypsy, come to the sabbath... icon_rockdevil.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da sam napisao: "noviji ne mogu nista kvltnim Diamond radovima". Sto bi trebalo da govori da sam ih slusao.

 

I dalje je sve to naravno stvar ukusa, ali dajte... zadnji Diamond npr. razbija sve Mercyfule nakon Time-a. pa i Graveyard... stare albume necu ni porediti.

Za The Puppet Master se slazem. Album jebe sve zivo po meni, mozda i najbolji koji je king snimio do sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Nuns have no fun ,Melissa,Dont break the oath,In the begining,Time,Into the unknown;9,In the shadows, --Dodjavola cela jebena diskografija sve biser do bisera .Mercyful je prica za sebe a svima je vec jasno da je Mr.Petersen (King Diamond) genije ,stoga smatram da je rasprava ko je bolji -K.D. ili M.F. totalno totalno besmislena.

potpuno totalno se slazem....

 

 

 

taj covek je stvarno.............prica za sebe, ako nista drugo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ako mu je to najvece dostignuce u karijeri... icon_uhoh.gif

NIje mu najveće dostignuće ali ja sam se valjao od smeha kad sam to čuo...

 

Genijalno je skroz...

 

Inače najviše mi se sviđa "Conspiracy"... sa tog albuma su mi mnogo zle stvari "At The Graves" i "Sleepless Nights"... kao i instrumental "Cremation"

 

"A Visit From The Dead" je takođe ok...

 

Piz*** su mi "Halloween" i "NO Presents For Christmas"... između ostalog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,nema tu sta da se prica,fora i jeste u pricama koje Kingonja pripoveda.Mislim,mjuza JESTE extra,ali kad na to dodas jebacke textove,i kako ih je covek uklopio...Sta reci - BOG.Nek me neko pogleda u oci i kaze da nije.

 

By the way,koja vam je omiljena prica?Meni Them/Conspiracy.

 

A kad smo vec kod Fejta,jebeno sam napunio gace i kad sam slusao Don't break the Oath po prvi put.

 

By the symbol of the creator, I swear

Henceforth to be

A faithful servant of his most puissant

Arch-angel

The prince lucifer

Whom the creator designated as his

Regent

And lord of this world, amen.

 

I deny jesus christ, the deceiver

And I abjure the christian faith

Holding in contempt all of it's works

 

Mislim,slusam ja ovakve textove ceo zivot,ali kad dodju iz negovih usta...Vrh!!!!!!!!!!!!!

 

Mislim da cu umreti do 16.maja.Ja stvarno nisam normalan. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...