Jump to content

Trula Koalicija / Koalicioni Sporazum


CXOHE

Recommended Posts

Izvini ti...ali Trula koalicija je najdebilniji bend na ovim prosatorimna..Plus KBO!, plus Zvoninjkova biljeznica..Narkomanska djubrad..Necu nista da komentarisem u vezi tog smeca

E aj malo oladi sa svojim nazy-em.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oladicu jer sam video da si ti oladio sa svojim judejstvom

 

Ok..necu da postujem vise

 

Poz

Moje antifasisticko delovanje nije prestalo. Ono i dalje traje, sinoc sma imao bas jednu okracu raspravu sa jednom fasistkinjom.

Inace ti si sam u potpisu koji si imao do pre neki dan pokazao koliko ti je "stalo" do tvog naroda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U subotu u Kragujevu u Kutiji sibica nastupa Trula koalicija... posle 4 godine pauze.... novi album je u pripremi, a kad on izadje sledi reizdanje "sekuritatee" i "pogleda"....

 

BTW uskoro i novi KBO! i Zvoncekova biljeznica (ovaj put u "disko" fazonu").....

 

Jos jedan BTW... KBO bi trebali sledece nedelje da nastupe u Pogonu Doma omladine....

Share this post


Link to post
Share on other sites

U subotu u Kragujevu u Kutiji sibica nastupa Trula koalicija... posle 4 godine pauze.... novi album je u pripremi, a kad on izadje sledi reizdanje "sekuritatee" i "pogleda"....

 

BTW uskoro i novi KBO! i Zvoncekova biljeznica (ovaj put u "disko" fazonu").....

 

Jos jedan BTW... KBO bi trebali sledece nedelje da nastupe u Pogonu Doma omladine....

ohmy.gif Odakle ti sve te informacije???

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Au...ako sto kazu reinkarnacija Isusa....extra je....mmm...interesantno izgleda...

Meni je vise reinkarnacija Kurta Cobaina, ali 'ajde... Znam, tako je propao ali je meni tako jebeno presladak vec godinu i po dana, koliko mi se svidja...sinoc sam ga videla u gradu...i topila se... wub.gifwub.gifwub.gifwub.gifwub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

dal je moguce da ja nisam odgovorila ovde??? icon_uhoh.gif anyway volem koaliciju samo nekako me nerviraju zbog alkoholicarke....misim verovatno i seka alexic voli tu pesmu....nebitno....na certu bilo do jaja(il sam ja bila mrtva pijana pa mi sve bilo do jaja pivopije.gif )..........mada koaliciju vole svi generalno gledano ..... icon_mrgreen.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"mada koaliciju vole svi generalno gledano "...pa ja ih kao dezurni mrgud ovde ne volim previse zato sto su desnicari, ali imaju dobrih pesama, i generalno gledano mogu da se slusaju.Meni su bolji od KBO!a, mada znam da se vecina vas nece sloziti sa mnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...