Jump to content

Sludge / Stoner preporuke


Vlaja Buraz

Recommended Posts

06. THE NORTHERN ONTARIO BLACK METAL PRESERVATION SOCIETY – Northern October, ovo malo zalutalo :haha: odlična je pesma inače, samo mi totalno odskače od ostatka kompilacije. Svaka čast astralise za ove sjajne kompilacije, i za sajt generalno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, zato se i zove Hodge-Podge Edition, jer sam skupio "sve i svašta" :D Od stonerske psihodelije, preko jazza, progressive, black metala i čega već :haha: Hvala puno, druže, drago mi je da ti se sviđa :pivopije: Evo mogao bih da najavim ovde premijerno da će sledeća kompilacija izaći u avgustu i da će biti totalna psidža :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došao sam do pola kompilacije i pao sam na dupe, do kraja ću verovatno da se opružim na patos. Svaka čast Astralise! U Avgustu ćeš da me dokrajčiš, već osećam! Obrnuću još koji put pa ću videti šta da se skida. The Re-Stoned, Sendelica, Obiat su već overeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došao sam do pola kompilacije i pao sam na dupe, do kraja ću verovatno da se opružim na patos. Svaka čast Astralise! U Avgustu ćeš da me dokrajčiš, već osećam! Obrnuću još koji put pa ću videti šta da se skida. The Re-Stoned, Sendelica, Obiat su već overeni.

 

Živ bio :pivopije: Za avgust sam planirao da uradim nešto na foru double edition, gde bi prvi deo bio ta moja psihodelija i poneki stoner, a drugi bi ortak što radi sa mnom ispunio svojim prog/fusion jazz lajkovima. Videćemo :)

 

Daj link ako imaš za sandelicu, ova pesma je neverovatna.

 

Taj album imam na originalu, pokušao sam da nađem linkove ali slaba vajda. Uzgred ta pesma baš odudara od ostatka albuma, kao da se bukvalno radi o dva različita benda. Ajd' videću da dignem to na upload pa ti bacim link :) Inače ovde imaš nešto "for free":

 

Link 1

Link 2

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za ovaj stream. :pivopije:

Ja sam skinuo ovaj Gösta Berlings Saga - Glue Works, ove godine je izašlo valjda. mnogo dobar album.

 

Da da, vrlo dobar album. Skini i prva dva, mada mislim da é ti se prvi najmanje svideti, jer najviše vuče na prog rock, a ne znam kakvi su tvoji prog rock apetiti. Drugi je dobro izdanje, više je "mračniji", rekao bih :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj link ako imaš za sandelicu, ova pesma je neverovatna.

 

Ovaj im je iz 2009.

http://www.easy-share.com/1915372620/Sendelica_-_The_Girl_From_The_Future_Who_Lit_Up_The_Sky_With_Golden_Worlds_(2009)_[MP3]_SO_3355262.rar

 

edit: ovaj Bruce Lamont kruli, izguraće se noćas.

 

Zaboravih...

Stoned Jesus-Stormy Monday ep

http://www.fileserve.com/file/KXaxBpv

Edited by englis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...