Jump to content

Sludge / Stoner preporuke


Vlaja Buraz

Recommended Posts

oba coffins-a,razvaljotka,malo vise onaj sa sladzerskim klasicima (noothgrush najbolje odradjen),love sex machine u top 10 ove godine sigurno,betonski blok u glavu od albuma.

 

fenomenalna izdanja ovih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

solidno je ovo, nista specijalno. taj drugi album sto su izbacili je dosta ispljuvan koliko sam procitao.

 

btw, pevac benda strpao samog sebe u zatvor jer se najeo nekog opakog gudrinja http://lambgoat.com/...aspx?id=17176#0

 

naj komentar "Hope he has an abominable iron asshole" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podrazumeva se to jbg, ali bolje išta nego ništa. Nisi mogao bolje da opišeš od toga, i to armirani beton. Ako neko naiđe na neku sličnu težinu da obavezno kači.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene je ovaj oduvao,samo mogu ovaj i taj EP sto spomenu da iskopam,evo ifolder linkova za to,ako ko moze i ovo ostalo da iskopa,ako ko ne umije da skine sa ifoldera nek se obrati talviju:

 

http://ifolder.ru/17428426 HBH EP

 

http://yapapka.com/29903211/?logoff Monnos LP

 

lou,monnos je mnogo tecniji,cjelovitiji,a i epskiji.ono je vec skoro random tezinjanje,ili se takvim cini posle ovog remek-djela.odlican bubanj,ogoljeni rifovi,super atmosfera.kao kad bi thorr's hammer obradili neki stoner bend.konacno imamo drugi kejvmen dum bend,jos sa dobrom sladz glibezinom iz engleske - meni idealno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovogodišnji Witch Mountain je sporiji, ali i kohezivniji od prošlogodišnjeg, svakako preporuka. Onaj jug u glasu pevačice ide kao melem na ranu.

 

Blagojeva preporuka za Monnos stoji, ovo je dosta bolje od EPja koji sam slušao pre godinu-dve, lepo teče, a ima težine na pretek. Sredili su se, a mislim da će tek da osmisle nešto.

 

Black Moth ide posle Witch Mountain samo tako, i zanimljivo je što nisu baš metal, već su tu negde na granici sa rockom, sa sve ritmovima i rifovima koji voze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam,meni je ova godina prenabijena izdanjima,samo iz zadnje nedjelje i martyrdod i conan su izdanja za cijeli zivot,ja vec tri dana vrtim conan i samo mi je bolje i bolje,ako ne i najbolji bubanj odsviran u zanru i slicnim podzanrovima,plus jebanje sa orange or120 i orange matampom,mogao bi do sjutra da pisaem zasto mi je ovaj album savrsen.plus dodaj i twilight,saberes 2 i 2 i bude ti jasno.

 

taj witch mountain propustih,skidam odmah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koliko mi se kenja kad pročitam ovo "Toronto-based epic metallers", sa raznim devijacijama lokacija i žanrova, jebali ih epični metalersi u čmar.

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...