Jump to content

Adagio


Nesha

Recommended Posts

Novci prijatelju .. novci :)

 

Posao prijatelju...posao..... :) Ni Spastic Ink ni ja nemozemo da odvojimo 2 dana od posla,jer gde su koncerti tu smo i nas dvojica tako da nije novac u pitanju za SyX bi prodao klavijature ako bih morao!!!! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

French progressive metallers ADAGIO - who recently announced the addition of Finnish singer Christian Palin - have issued the following studio update:

 

"Bass, guitars, drums and vocals lines are recorded. Stephan (Forté - guitar) is executing a gorgeous work on the orchestrations and guitar solos should be done next week. At the same time, Kevin (Codfert) is recording his keyboards solos and pianos parts in his studio. Both of them will begin the mix very soon (next week).

 

The name of the European label will be announced in the upcoming weeks and a French Headline Tour is already in talks for November 2008.

 

Before this tour, some gigs have already been confirmed:

 

June 21: Reunion Island (close to Madagascar) plus Stephan and Eric's (Lebailly - drums) Masterclass.

 

July 3: Castle Festival in Serbia

 

July 25 : Blue Bitch (Beach Festival in Châteauneuf les Martigues (close to Marseille).

 

And last but not least, on June 10th, the band will start shooting the first Adagio clip for the song 'Fear Circus', one of the major song of the upcoming Archangels In Black album."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posao prijatelju...posao..... :) Ni Spastic Ink ni ja nemozemo da odvojimo 2 dana od posla,jer gde su koncerti tu smo i nas dvojica tako da nije novac u pitanju za SyX bi prodao klavijature ako bih morao!!!! :pivopije:

 

E pa nisi me razumeo .. mislio sam na organizatore i poslovnu politiku organizacije ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Da, mada je problem to što oni uopšte slabo sviraju van Francuske ... nadma se da ću nekada čuti "Strinless Violin " uživo .. eto, to je moja želja

 

Ali da je otpeva David da je odvali od zivota,mislim da bi je ovaj novi pevac totalno obezvredeio uopste nemogu da ga svarim u Adagio koncept....koliko ocekujem novi album toliko me i plasi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta, i meni su se jebeno slusali... A sto se tice ovoga za ispalu, majku mu, svirace kad im se ponudi, nisu retardi, shvatili su sta znaci 300 karata za onaj lineup. Oni su jako mali bend, bukvalno nikome nisu interesantni, i, iskreno, za Castle su se ponudili da sviraju za putne troskove. Zvali smo ih samo zato sto ih od nas 6, bar cetvorica slusamo. Ne znam moze li ikome biti krivlje zbog svega oko Castle Festivala, nego nama, ali znam da se bendovima kao sto je Adagio i slicni, mozemo radovati samo u Living Room-u, koji, nazalost, ne ispunjava njihove uslove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ja sam odavno, tamo negde 2002.godine imao ideju da ih kontaktiram i da ih pitam koliko para traže za svirku, da ih dovedem da mi sviraju u stanu :)

 

Šalu na stranu, oni (za naše prostore) mogu da prođu kao predgrupa nekom bendu tipa Kamelot i to da se svira ui SKC-u. Mislim da je to realno

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je dream theater previse skup, za ovde, ne bi bilo dovoljno ljudi.. ista stvar sa svim ostalim prog bendovima, osim ako odnekle ne iznikne jos 500 novih ljudi koji slusaju prog :)

 

doduse na dt bi dosli ljudi koji ne slusaju prog, ali sviraju, pa da vide i te majstore, kapiram da je vecina gitarista cula za petrucci-ja, i isto vazi za sve ostale u bendu.. ali ponovo su oni skupi :)

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je dream theater previse skup, za ovde, ne bi bilo dovoljno ljudi.. ista stvar sa svim ostalim prog bendovima, osim ako odnekle ne iznikne jos 500 novih ljudi koji slusaju prog :)

 

doduse na dt bi dosli ljudi koji ne slusaju prog, ali sviraju, pa da vide i te majstore, kapiram da je vecina gitarista cula za petrucci-ja, i isto vazi za sve ostale u bendu.. ali ponovo su oni skupi :)

 

Vole muzicari i Steve Vai-a pa(kojeg smo doveli u SKC-opet bruka)..pa je bilo 700,800 ljudi.

1000-1500 ljudi ide na metal koncerte i to uvek istih :confused: (sem najvecih imena jbg.) tako da mislim da nismo spremni za DT.Pre svega gde da sviraju? Mozda kad bi Adagio+SyX+Malmsteen(haha) zajedno prasili, prebacili bi tih carobnih 1500.Osnovni zajeb svih organizatora festivala, je sto su sabirali brojke(ovaj je imao 500,ovaj 350,ovaj 800 i sl)i na osnovu toga dobili 2000,3000 po danu sto nije istina! jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh, naravno, voleo bih i ja da ih vidim ovde.. ali mi za DT nemamo ni prostor, imas skc gde moze 1000 da stane - premalo za DT, imas bastu u kojoj se vise ne rade koncerti :) i imas posle toga najblize halu pionir - sto je previse za DT kod nas, posto mogu realno 2000 ljudi maks, a i to tesko..

 

 

 

@spastic tako je i to je tuzno, a i kad bi dosli syx, adagio i malmsteen, prebacili bi 1500 ljudi, ali to ne bi pokrilo troskove :)

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...