Jump to content

Analizator - abzulut tru grajnd


AnaLizator

Recommended Posts

Nista bez Šiljatog Štapa™

 

Nego,podelili smo malo onaj demon po belome gradu na "svirci Krisiuna",

ali to nije bila 100% gotova verzija,tako da BEWARE !!!

 

(ovaj post je ovde samo zbog druga ZWERI)

OK.....ali posalji mi i tu finalnu verziju......ovo sto ja imam je :onajustudijuvasjezajebomnogozajebo:

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije bas da je bilo u pitanju studio, vise snimanje probe, pa kasnije snimanje solo gitare i vokala, tako da je jos i dobro ispalo... uzivaj!

Da uzivam??? Kad imate svirku? Tada cu da uzivam icon_smile.gif Snimak je los....stvarno los....mozete i morate mnogo bolje od toga icon_da.gif

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U planu je bilo snimanje probe kao uvertira/priprema za snimanje studijskog albuma, ali, zbog gubitka 2 clana u medjuvremenu (1 se valjda vratio samo nije u NS-u, a i nece ziveti ovde...), a i vecih troskova nego sto je bilo ocekivano, pretvorio se u kvazi demo izdanje.

 

Pitam se uopste koja je svrha placati sam studijsko snimanje, pogotovo u Srbiji?

Valja naci izdavaca koji ce ti to platiti, ili makar refundirati deo kinte, ovako ti otprilike dodje kao- bacas pare fore radi...

 

Ovo izdanje ce svakako posluziti kao razbijanje devicanstva sto se snimanja tice, ako smo se nervozili, nije bilo zbog grdnih para, pa ce valjda sledeci snimak bolje ici.

 

 

 

pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Bar je zvuk bolji na "Mechki" od Krampa (kad vec muzika nije mhihi.gif ),Histerezisa Mozga,prvih Patarena...

Uuuuu jebote pa nismo mi ni tako losi...

Nijeste bogami. Sledecji put kada budete svirali u novom sadu da javish meni, poshto je KZP zainteresovan sa svirku sa vama icon_smile.gifzuba.gif Nekrozlo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Hop-cup i ode tema navr' brda...

Elem, od poslednjeg postovanja ovde napravili smo jedno 10-15 novih pesama od kojih neka krace od po minuta (komercijalizacija), i kao shatro bi trebalo da sviramo u Chachku na Hitu 202 (komercijalizacija²)...

I da, naucili smo i da se namestimo zvuchno tako da zvuchimo MAMA dobro !!!!!

(skromnoca pre svega)

ph34r.gifph34r.gifph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Eto nista, prave se nove pesme, prijavljuje se na EXIT, ispijaju se dvolitre i pagane paganizmi...

 

Evo i imena novih pesama (u poslednjih par meseci, 0-1 puta sviranih nazivo):

- Bez Alata Nema Zanata (radni naziv)

- Analphagia

- Chakao (Wolf's Hunger saga pt.1)

- Veljo zasto si celav (Wolf's Hunger saga pt.2)

- Yu Gi VS The Golden Dragon Ahrkhazahr (srecom, radni naziv)

- Happy Shit version 2 (radni)

- Superjoint Shitual (radni)

 

neke sam garant zaboravio ali jebiga...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
Jebi ga,otkazan "Hit 202"u CA.....a moja ortakinja Maja je htela da cuje tu pesmu sto joj je napisana za rodjendan. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Steta za Maju bas sam joj lep rodjendanski poklon tj. pjesmu spremio. Nema veze kada budemo svirali u Cacku napravicemo reprizu njenog rodjendana pa ce uzivati u rimama svoje pjesmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Brate, ono je pravi grajnd. Znaci, bubnjar se uopste nije osvrtao sto mu cinele padaju, bole ga tuki, samo cepa!

Kako bese prva pesma, 'Analni jebac'?

 

Prva pesma je STAND YOUR GROUND (old school hc-old school sranje), posvecena sada vec nepostojecem bendu.

 

Nesto kasnije svirali smo pesmu SABLASNI JEBACH.

 

A bubnjar je samo suvise bukvalno shvatio ideju da sviramo BEZ PAUZE :)

Mada, morali smo zbog vremena.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...