Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Ah sta tu ima psiholozi da tumace, jednostavno, "there's something out there"...

Molder je smooth operator, ume on da se projektuje u snove.

 

Elem, postoje i (psiholoska, Nazzgule :)) tumacenja prema kojima se, po mestu na kome u snu srecemo osobu, prepoznaje nase podsvesno osecanje za nju:

 

- ako ste sa osobom u svojoj kuci, zelite da se oslobodite pritiska od nje :icon_ne:

- ako ste kod nje, zelite da uspostavite prijateljski odnos ili vezu :pivopije:

- osobu koju sretnete u liftu ili podrumu, podsvesno je se plasite :uhoh:

- osobu koju sretnete u klubu ili gradskom prevozu, smatrate privlacnom :wub:

- ako ste sa osobom pored vode, osecate problem u komunikaciji :udri:

 

Naravno, ovo je po nekom difoltu, nema pravila... bitne su emocije koje propracuju san, kao i detalji iz okruzenja.

Edited by Three Tears

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoguce da niko nije sanjao snove u kojima ima seks-i to prilicno zestok

Jednom sam sanjao kako trpam neku extra ribu u.....

E pa moram nesto da zadrzim i za sebe :razz: -anyway bilo je vrlo vrlo efektno

Jedan od lepsih snova koji sam imao je bio onaj u kojem se nalazila jedna devojka koju sam muvao i koja mi se svidjala,a od koje sam inace popio korpu i bio prilicno skenjkan

Ali u snu je bilo ekstra-neka lepa suncana livada,drvo i hladovina,a ispod drveta lezimo ona i ja,glavu je stavila na moje grudi a ja je milujem milujem po smedjoj kosi-uhhhh kako je bilo extra,a nije bilo sex-a :)

Sanjao sam takodje i koncert Cannibal Corpse-a na kome se se svi smorili i bilo je sranje-a naprotiv skorasnji koncert na kome sam bio je bio jedan od najboljih u mom zivotu...

Pa sam sanjao pokojnog Chuck Schuldinera sa kojim se vozim,pazi sad,na nekoj jahti,nas dvojica prijatno caskamo o svemu i svacemu,naravno i o muzici i dokolicarimo-to je takodje jedan od lepsih snova koje sam imao...

Bio sam malo sjeban posle njega shvativsi da sam pricao sa covekom koji je vec odavno mrtav :uhoh:

I tako....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci mi onda Three Tears sta znaci kad sanjas kako sreces osobu ispod nadvoznjaka, koja te isqlira i koju posle juris niz neke dugacke stepenice, da bi je nakraju poljubio na sliu.. naravno bila je mrkla noc i gazili smo sneg.. Uf Bolestina! Davno to bese, kad sam se i ja zaljubljibao.. :) :) :)

 

 

Jbt jednom sam sanjao da kresem drugovu shvecu..u njihovoj sobi, dok je on spavao pored nas. Au kako bolestan san, al mi se mnogo svideo, bio je tako jebeno stvaran!!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoguce da niko nije sanjao snove u kojima ima seks-i to prilicno zestok

Ih bre ja jedno 5 puta svrsio u snu koliko je bilo zestoko. U vojsci sam svrsio u snu nekoliko puta, kasnije mi se mozda desilo jednom eventualno dva puta. Interesantan dogadjaj. Malo trulo kad moras da se dizes iz kreveta da menjas gace, ali cool sve u svemu. Verujem da organizmu treba ventil, kada nema covek redovan sex, more negde da se isprazni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekoliko puta sam sanjao scene sexa, (ali nikad nisam svrsio u snu)...

 

Mada mi je naijinteresantnije sto sam dve noci posle koncerta Maidena sanjao da sam opet tamo, ali ovaj put u prvom redu....

 

A pre dve tri godine sam sanjao da putujem tako negde sa njima i da se zajebavamo tako, kad odjedanput nas neko napada pa smo svi djuture morali da bezimo da spasavamo zive glave :bigblue:

 

A kad sam bio klinac cesto su mi se snovi zavrsavali nekim skokom u nekakav ambis ili rupcagu ili skokom sa neke visespratnice (jer bi me obicno neko jurio u snu a skok bi uvek bio jedini izlaz)...

 

Weird... (muzika iz Zone Sumraka....)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci mi onda Three Tears sta znaci kad sanjas kako sreces osobu ispod nadvoznjaka, koja te isqlira i koju posle juris niz neke dugacke stepenice, da bi je nakraju poljubio na sliu.. naravno bila je mrkla noc i gazili smo sneg.. Uf Bolestina! Davno to bese, kad sam se i ja zaljubljibao.. :) :) :)

Jbt jednom sam sanjao da kresem drugovu shvecu..u njihovoj sobi, dok je on spavao pored nas. Au kako bolestan san, al mi se mnogo svideo, bio je tako jebeno stvaran!!

 

 

At your service :D

 

Ispod nadvoznjaka - osecas da nisi a pravom putu u komunikaciji sa osobom (tome doprinosi to sto zelis da je poljubis na silu).

Niz stepenice - podsvest ti govori da nazadujes u odnosu sa njom.

Ambijent - Imas seksualnu zelju, ali manjak emocija.

 

A sto se tice ortakove svece... sta reci, "MISIM, sta RECI?", sindrom zabranjenog voca, ne mora da se odnosi samo na partnere, vec mnoge stvari koje su manje prihvatljive, neobicne ili cak okultne... :bigblue:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjao sam da mi vraćaju u stomak onu cev, katetar, kako se već zove... totalno sam bio popizdeo u snu :) :) :) Reko opet moram da spavam na leđima a ne umem :)

 

e brate, ja sam sa 11 godina bio na operaciji i prilikom budjenja iz anestezije prvo mi se vratila svest, pa tek dosta kasnije i cula, tako da par puta godisnje kad se probudim u totalnom mraku utripujem da sam jos na operacionom stolu i da su me zaboravili. odgovor na vase sledece pitanje: naravno da vristim iz sveg glasa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjao sam da mi vraćaju u stomak onu cev, katetar, kako se već zove... totalno sam bio popizdeo u snu :) :) :) Reko opet moram da spavam na leđima a ne umem :)

cisto informativno, jel boli tj jel neprijatna ta operacija? :lol: posto nema totalne anestezije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se dosta puta desilo da sanjam pred ispit. posto sam za svaki ispit pravio neke moje skripte, liste pitanja i zadataka, desavalo mi se da u snu prodjem redom kroz sva pitanja, zapamtim ona na koja nisam znao odgovor, tako da ujutru pogledam to sto nisam znao. nazalost, ne pali uvek, odnosno ne mogu da biram da li cu to sanjati, ali mi se desavalo.

 

takodje mi se desavalo da resim neke zadatke u snu, ali sam resenja uspeo da sacuvam samo onda kad bih se odmah probudio i zapisao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije usko povezano sa sanjanjem, ali me imaginos podseti...

Jednom sam uzela da ucim kampanjski, negde oko ponoci; i toliko mi se spavalo, da sam resila da navijem sat na 2 da bih nastavila.

Onda je sat zazvonio i probudila sam se potpuno odmorna, samo sto je na satu bilo 7:00!

Videla sam i da je knjiga bila otvorena na nekoliko strana posle, a ja sam znala savrseno sve sto tamo pise, iako se ne secam da sam citala!

Verovatno sam nocu ustajala, naucila i navila sat na 7, ali me je strefio neki gadan prekid filma, rupa u memoriji... nicega se nisam secala. :blink:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se dosta puta desilo da sanjam pred ispit. posto sam za svaki ispit pravio neke moje skripte, liste pitanja i zadataka, desavalo mi se da u snu prodjem redom kroz sva pitanja, zapamtim ona na koja nisam znao odgovor, tako da ujutru pogledam to sto nisam znao. nazalost, ne pali uvek, odnosno ne mogu da biram da li cu to sanjati, ali mi se desavalo.

 

takodje mi se desavalo da resim neke zadatke u snu, ali sam resenja uspeo da sacuvam samo onda kad bih se odmah probudio i zapisao.

 

Au, i moja keva je imala takve tripove... mislim, resavala je zadatke u snu i onda se budila da zapishe resenje...

 

Sa druge strane, ja stalno sanjam neka kasapljenja profesora... i to je bilo bash ucestalo u srednjoj skoli, dok je sad malo slabije... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

At your service :D

 

Ispod nadvoznjaka - osecas da nisi a pravom putu u komunikaciji sa osobom (tome doprinosi to sto zelis da je poljubis na silu).

Niz stepenice - podsvest ti govori da nazadujes u odnosu sa njom.

Ambijent - Imas seksualnu zelju, ali manjak emocija.

 

A sto se tice ortakove svece... sta reci, "MISIM, sta RECI?", sindrom zabranjenog voca, ne mora da se odnosi samo na partnere, vec mnoge stvari koje su manje prihvatljive, neobicne ili cak okultne... :bigblue:

 

 

Da, i ja sam to tako nekako video, mada ne tako strucno.. U svakom slucaju taj san mi je prilicno pomogao i izvukao me iz CRNJAKA!! Hehehe!

 

 

PODSVEST je mnogo mocna stvar, ne?

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја се надам да се мој ноћашњи сан неће остварити. Сањала сам Мишка (професора математике, не овог са форума) и то...знате већ...који снови су...у питању :blink::ph34r::) ... :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...