Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Да, али само ако су конвертибилне валуте у питању. Ако сања ове друге то значи да ћеш у седму суботу од тог дана имати неко срање, тучу или неко зајебано пијанство, можда и са фаталним последицама. У сваком случају, чувај се.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a posto sam vatreni navijac, da li mi preporucujes da izbegnem jedinu moju radost subotom. besomucno napijanje i vredjanje policije i pristalice suprotnog tabora.

to za tuce me nebrine, nosim ja bokser i baklju, ali samo da nije zaglavila.

jos mi samo dete fali na ovu bedu. necu da imam dete dok ofka ne osvoji prvenstvo srbije kao 1966.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зајебано, седма субота пада у сред плеј-офа, значи борба за пласман у европске купове + што морате да откинете макар три бода циганима да би ми били прваци.

Питам је да ли је валута конвертибилна, а дотле нам само преостаје да се молимо да није.

 

И да након твоје следеће поруке престанемо са овом причом, макар док је не питаш. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a posto sam vatreni navijac, da li mi preporucujes da izbegnem jedinu moju radost subotom. besomucno napijanje i vredjanje policije i pristalice suprotnog tabora.

to za tuce me nebrine, nosim ja bokser i baklju, ali samo da nije zaglavila.

jos mi samo dete fali na ovu bedu. necu da imam dete dok ofka ne osvoji prvenstvo srbije kao 1966.

 

E batice onda pređi za zvezdu da navijaš jednu sezonu,pa kad uzmemo prvenstvo,sav posao je na tebi :meshuggah:

 

A inače i ja bih voleo da ofka uzme sledeće prvenstvo(Nije partizan,iz mog su kraja,a da se pobegne malo iz crvenila,pardon-sivila)

Biće prilike,samo da ne bukne letnja rasprodaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a posto sam vatreni navijac, da li mi preporucujes da izbegnem jedinu moju radost subotom. besomucno napijanje i vredjanje policije i pristalice suprotnog tabora.

to za tuce me nebrine, nosim ja bokser i baklju, ali samo da nije zaglavila.

jos mi samo dete fali na ovu bedu. necu da imam dete dok ofka ne osvoji prvenstvo srbije kao 1966.

Covek ti si Bog ... i ja te obozavam :da:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

C(ij)enim da je pre po sredi vishak pashtete u organizmu...al' ajd` da dobijem pravo Jungovsko tumahenje ...da budem precizan u pitanju je bila polarna medvedica u drugom stanju...

 

Pa sto odma' nisi rek'o...

To je bar lako protumaciti

polarna medvedica simbolizuje tvoju patolosku potrebu za specijalnom osobom, a to sto je sex prekinut znaci da se ne osecas sposobnom da je imas. Doticna mora da bude albino tip, mekana i zubata. I da voli pastetu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala mudra sovo....medjutim buni me par detalja...kepec u balskoj haljini koji zhonglira sklapelima i prostrana poljana puna kuranfila na kojoj se chitav chin obavio....e da medvedica je vrishtala kao retardirano dete(!?)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala mudra sovo....medjutim buni me par detalja...kepec u balskoj haljini koji zhonglira sklapelima i prostrana poljana puna kuranfila na kojoj se chitav chin obavio....e da medvedica je vrishtala kao retardirano dete(!?)

Tvoja podsvest se miri i sa zamenom. Ako ne dobijes zacrtano, posluzice ne samo obican kepec, vec kepec homoseksualac (uh, ta vojska...) Sumnjam da si svesno umesto karanfil napisao KURanfil. Vidis kako je lako protumaciti :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvoja podsvest se miri i sa zamenom. Ako ne dobijes zacrtano, posluzice ne samo obican kepec, vec kepec homoseksualac (uh, ta vojska...) Sumnjam da si svesno umesto karanfil napisao KURanfil. Vidis kako je lako protumaciti :cool:

Chekaj sad malkice (sam mrtav al' to mnogo ne smeta/smrt je samo mana u ochima sveta-pardon ovo moram kucam posle svakog malkice...), koju simboliku imaju skalpeli i urlici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро, људи, нисам мислио овде да тумачимо снове, него само да разменимо ко шта и у којим ситуацијама сања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сањао сам да ми је мачор ушетао у собу (што иначе ради само кад хоће да га пустим напоље) и то са девојком (неком мачком коју је покупио на улици, вероватно оплодио, па је почео доводити у стан, срећом, плашљива је, па не улази), мјаукнуо и рекао - шта седиш поред тог рачунара, пусти ме напоље. Отворио сам очи, погледао на сат, укључио ТВ и видео да Казахстан води 1:0.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сањао сам да ми је мачор ушетао у собу (што иначе ради само кад хоће да га пустим напоље) и то са девојком (неком мачком коју је покупио на улици, вероватно оплодио, па је почео доводити у стан, срећом, плашљива је, па не улази), мјаукнуо и рекао - шта седиш поред тог рачунара, пусти ме напоље. Отворио сам очи, погледао на сат, укључио ТВ и видео да Казахстан води 1:0.

 

E to je vech nadrealno iskustvo...josh nisam nachisto da gde je granica sna i jave u ovom trenutku...mozhda si kao u Sandmanu 1 osudjen na vechito budjenje iz jednog koshmara u drugi...c,c,c,c.... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako da nazovem ovo sto mi se desilo pre par meseci, al' bilo je gadno :no:

vazna napomena - ne pijem alkohol, drogu :) , antidepresive, sedative niti ista slicno, pa da pripisem ovo stanje tome...

Elem - imala sam auditivne halucinacije u snu. Znam i sta sam cula :) Bal Sagoth - As The Vortex Illumines the Crystalline Walls of Kor-Avul-Thaa :wacko: Probudila sam se, ali mi se jos dobrih pola sata vrtela ta pesma u glavi :) :) :) Btw, svi uredjaji u stanu su bili iskljuceni...a ja paralisana na krevetu... :muzicar:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...