Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Cek cek, sta su ide ????

Средина месеца, 15. Брут је искасапио Јулија на мартовске иде.

 

Daj da se bavimo tumacenjem snova :)

Ја то већ месецима успешно радим на овој (и претходној која се тиме бавила) теми. Не наплаћујем никоме (колико ко да) јер је то дар од Бога а сам анђео ми се јавио и рекао да то почнем да радим... :):):)

 

Знам још и хороскоп, као и гледање у боб и плећку.

Edited by Нежни Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih jedno blitz tumachenje ako moze...

 

interesuje me bavis li se olovom?

Да, ако треба, могу да ти излијем стра'.

 

 tarot.

Жао ми је, то ћеш морати са Миланом.

 

interesuje me zdravlje, ljubav, uspeh, buducnost... sa posebnim osvrtom na proslost :kukavna:

Видим да си скоро добила (или ћеш ускоро добити) добар посао, у струци и са лепом могућношћу напретка... 

За остало ћеш морати да ми оставиш број телефона па да се договоримо за неко виђање, не могу добро да се сконцентришем "over standard TCP/IP"...

Edited by Нежни Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, YU rock enciklopedija u delu posvecenom grupi Laboratorija zvuka kaze: "Uz Vilmosa kauboja nova scenska atrakcija postala je prorocica Dusica Ilic (kasnije poznata kao Kleopatra), kao simbol nevinosti jer je veci deo zivota, do promene pola, u licnoj karti nosila ime Dusko." :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info iz prve ruke - bez konsultovanja YU rock enciklopedije ;)

Da - Kleopatar jeste bio Dusko Ilic i harao je kao pevac i showman (pricao bezobrazne viceve etc.) po sabackim kafanama sredinom osamdesetih. Upoznala sam ga/je licno, jer je moj otac ucestvovao u timu ljudi koji su realizovali promenu pola pomenute persone :) :)

Stoga ga je Dusko vorsipovao najstrasnije :rockdevil::)

Poklanjao nam svoje "prorocke" knjige (koje su zavrsavale u kanti za otpatke pre nego su bile do kraja procitane :ph34r: ) , vodio nas na vecerinke - prosto obozavao :) :) :)

A onda je "priveo" slatkog cigancica, dobrano mladjeg od, u to vreme Dusice, udao/la se za njega i odtad mu se gubi svaki trag iz nasih zivota ( na veliku caletovu srecu :) )...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto sam sinoc imao san...

sanjao sam ni manje ni vise nego Monicu Bellucci. kao ona snima neki film u budvanskom starom gradu. i kao brat i ja nesto idemo kroz stari grad i naletimo na nju a ona u nekoj njeznoj pink ljetnjoj haljinici. sjeda na neku klupu i upucuje mi onaj zenski pogled od kojeg se muskarac istopi. onda sam krenuo prema njoj i probudio se :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto sam sinoc imao san...

sanjao sam ni manje ni vise nego Monicu Bellucci. kao ona snima neki film u budvanskom starom gradu. i kao brat i ja nesto idemo kroz stari grad i naletimo na nju a ona u nekoj njeznoj pink ljetnjoj haljinici. sjeda na neku klupu i upucuje mi onaj zenski pogled od kojeg se muskarac istopi. onda sam krenuo prema njoj i probudio se :angry:

Лош сан. Кад следећи пут будеш пролазио тунелом између Будве и Бечића добићеш много зајебане батине, а постоји и могућност да те силују. Жао ми је...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лош сан. Кад следећи пут будеш пролазио тунелом између Будве и Бечића добићеш много зајебане батине, а постоји и могућност да те силују. Жао ми је...

 

to bi trebalo da me uplasi? vidim, nosis njeznu ljetnju pink haljinicu a od tvog pogleda mi se vrti u glavi. bolje bi bilo da se zabrines za svoju guzicu. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoc, posle apsolventske vecheri i ksta, sanjala sam sve moguce loshe posledice i sve loshe shto sam videla i dozivela. nishta bitno. kako mi je pauk odneo auto, kako sam u vezi (?!) sa jednim likom za koga smo ubedjeni da je derpe tj neshto sam sanjala da moram da igram sa njim (a izgleda ko kuche koje igra folklor kad to izvodi, inache) i ne kapiram shto nisam sa dechkom (pravim) kad mi je sa njim lepo, i kako mi marko zapishava stan i sve smrdi, i da usisavam taj klub gde smo bili mojim usisvachem (onaj iz teleshopa, koji je sranje najgore, a meni je inache zaista bitan dobar usisivach i kukam za novim...) sa svim onim haljinama na sebi i u shtiklama i tako..

 

haha

ali stvarno. dal je bilo i neshto sa drugaricama, chini mi se da se prisecam i toga...

 

a ja mislila da mi je bilo ok sinoc. HA!

 

ali, u stvari, ako su mi to svi problemi iz najdubljih kutaka podsvesti- jako sam zadovoljna :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sinotj imao tuzhan san...

poshto kupujem bubnjeve sanjao da sam ih vetj uzeo i proshlo vetj 2-3 dana i tada sam pozvao drugove da ih chastim jer nije mala stvar i shto je najgore oni su me pretukli,spalili bubnjeve i utripovao sam se da je pochela shkola :cry: :cry: a tek je pocheo raspust...tad sam ustao i skonto' da je sve normalno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sinotj imao tuzhan san...

poshto kupujem bubnjeve sanjao da sam ih vetj uzeo i proshlo vetj 2-3 dana i tada sam pozvao drugove da ih chastim jer nije mala stvar i shto je najgore oni su me pretukli,spalili bubnjeve i utripovao sam se da je pochela shkola :cry::cry: a tek je pocheo raspust...tad sam ustao i skonto' da je sve normalno :D

ЈАО!!!

Много добар пријатељ ће те у септембру испребијати као мачку и сјебаће ти бубне опне. Човече, бићеш скоро глув!!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...