Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Sanjala sam da vozim kola (kako?!!, pa ja sam maloletna!), i onda idem na probu sa bendom, ai umesto da pevam ja sedam za bubnjeve, medjutim tu se odjedanput stvara dechko koji mi se svidja, i ja ga gadjam palicom u chelo! :):):)

 

Блиски рођак ће ти се повредити на голф терену. Изгубиће контролу над оним голф возилом (јер ће га лоптица ударити у чело) и упасти у воду при том ударивши челом у некакав камен.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj prijatelj je sanjao da vodi ljubav sa predivnom zenom na bini, na fotelji i da ih pri tom gleda 10000 ljudi...

Ajde tumaci, mada je prilicno jasno, ali ti si strucniji, sto svakodnevno dokazujes :)

Ускоро ће заиграти за први тим неког прволигашког фудбалског клуба! :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Блиски рођак ће ти се повредити на голф терену. Изгубиће контролу над оним голф возилом (јер ће га лоптица ударити у чело) и упасти у воду при том ударивши челом у некакав камен.

 

:):):)

Kleopatra!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji pricha da ako sanjash da je neko umro, zapravo si mu produzio zivot!!!

СВАКАКО! :)

Мене је Трговчевић научио и формулу којом се израчунава колики је тај продужетак...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam genije za ultra bolesne snowe :opusteno: (hwala, hwala)

samo zajeb shto se napijam pa spawam ko zaklano cheljade i ne secam se ni shta je bilo u jawi, a ne u snu... nego, ewo jedan od mojih retar.....normalnih snowa: :lol:

 

ja sam u kuci mog caleta i odjednom dolaze milijarde i milijarde pacowa, odaswud, pochinjem da bezhim i odjednom ima jakooo mnogo ljudi i swi bezhe u panici od pacowa, nastaje haos ko u filmowima.

ja se sakrijem u auto mog caleta i tu mi pacowi nishta ne mogu, al onda dodje neki chowek i nekako udje unutra i mene nekom mochugom istera... ja bezhim i bezhim... pacowi... mnogo pacowa...

sad sam u nekoj welikoj zgradi gde su wrhowni pacowi (koji su odgomni i stoje na dwe noge) i ja sam postala sluchkinja wrhownom pacowu, sa josh jednom dewojkom, da me ne bi pojeli. i ja sad tu u njegowoj kancelariji/sobi spremam i kazhe ona meni (ta druga dewojka) da radim swe ali samo da ne diram njegowe papire koji se nalaze u jednom malom ormanchicu. i ja sad ofc, moram da widim te papire... ja otworim orman i widim ti papiri su isechci iz nowina, slike britney spears. a ja swe ko u filmowima oni kad istrazhuju tako posmatram papire... ulazi pacow i ja odskochim od ormana. on mene pita shta sam to radila, da nisam gledala njegowe tajne papire??!! ja reko samo sam trazhila zhwaku... on izwadi iz tog ormana iz jedne staklene posudice jedan orbit i stawi mi jednu zhwaku u moju kerecu posudicu (?!).

 

i probudim se :lol:

 

ae neko owo nek protumachi hahahahahaa

i to je samo jedan od mojih jako zanimljiwih snowa , tog se najbolje secam :lol:

a bili su i oni moji drugowi, mali shareni dinosaurusi u planini i neka zla zhena protiw koje se borimo.

 

 

i ne... nisam narkoman :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info iz prve ruke - bez konsultovanja YU rock enciklopedije ;)

Da - Kleopatar jeste bio Dusko Ilic i harao je kao pevac i showman (pricao bezobrazne viceve etc.) po sabackim kafanama sredinom osamdesetih. Upoznala sam ga/je licno, jer je moj otac ucestvovao u timu ljudi koji su realizovali promenu pola pomenute persone :) :)

Stoga ga je Dusko vorsipovao najstrasnije :rockdevil::)

Poklanjao nam svoje "prorocke" knjige (koje su zavrsavale u kanti za otpatke pre nego su bile do kraja procitane :ph34r: ) , vodio nas na vecerinke - prosto obozavao :) :) :)

A onda je "priveo" slatkog cigancica, dobrano mladjeg od, u to vreme Dusice, udao/la se za njega i odtad mu se gubi svaki trag iz nasih zivota ( na veliku caletovu srecu :) )...

 

 

 

ima li sanse da se kontakt uspostavi opet? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sanjam turbo-brutalnosti, koje si totalna antiteza moje licnoti, i totalne besmislenosti...

Npr. par puta sam sanjao da stojim u nekoj sumi koja kao da je prosla kroz pozar, sve je crno i ugljenisano, nebo sivo. A ispred mene na jednoj maloj cistini stoji neki stub oko 3-4metra visine, koji se rotira jako polako, napravljen od mreze, a unutra je sve puno odsecenih glava, ruku, nogu, unutrasnjih organa i raznih drugih sranja.

E da i glave me gledaju i mrmljaju neka sranja...

Jednom sam se probudio gotovo placuci posle ovog sna Brrrrrrrrrrrrrrrrr...

 

A bio je i jedan u kome sam sanjao neke moje zenske poznanice potpuno gole, a neke kandze su im izlazile iz, da prostite, pichaka :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...