Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Zlotvore, zar veverice?! :)

Jel' si sanjao nekad da ti se raspada telo? Često sanjam tako da mi otpadaju parčići kože, pa onda i delovi tela...

Onako poprilično realno :mrtav: Mnogo gadan trip :no:

 

Samo mi jos i to treba, cesto sanjam da se rokam sa idijotima i da me izbuse kao sir, i tako krvarim i krvarim ali nikako da riknem.

Pa se tako ceo san smaram sa zavojima, doktorima i urlam "SEEEEEESSSSSTROOOOOO"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mi jos i to treba, cesto sanjam da se rokam sa idijotima i da me izbuse kao sir, i tako krvarim i krvarim ali nikako da riknem.

Pa se tako ceo san smaram sa zavojima, doktorima i urlam "SEEEEEESSSSSTROOOOOO"

 

 

Hmmm da i ja sanjam da trebam da umrem, a nikako da mi uspe :)

Tako kad me neko ''ubija'' mrcvari i kao lakše bi mi bilo da umrem a ne mogu :lol:

Jedno vreme sam mogla da se probudim kad hoću.

Bukvalno pomislim u snu moram da se probudim i onda se trudim i trudim i uspe mi! Trgnem se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm da i ja sanjam da trebam da umrem, a nikako da mi uspe :)Tako kad me neko ''ubija'' mrcvari i kao lakše bi mi bilo da umrem a ne mogu :lol: Jedno vreme sam mogla da se probudim kad hoću.Bukvalno pomislim u snu moram da se probudim i onda se trudim i trudim i uspe mi! Trgnem se :D
Ma mene tera maler. I kad umerem u snu brzo se vrnem u zivot, pa me opet progone neke zveri.Neke Mame :) :) :) :) :) JAOOOOO prevescu ti ovo, ali ne ovde :) :) Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mene tera maler. I kad umerem u snu brzo se vrnem u zivot, pa me opet progone neke zveri.

Neke Mame :) :) :) :) :)

 

JAOOOOO prevescu ti ovo, ali ne ovde :) :)

 

 

Mene zveri retko. Ljudi me plaše :)

Joooj jednom sam imala extra debilan san! Đavo me je odabrao za večnu saputnicu i od toga se nije moglo pobeći!

:) :) :)

Ali zajebala sam ga, probudila sam se :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zveri retko. Ljudi me plaše :)

Joooj jednom sam imala extra debilan san! Đavo me je odabrao za večnu saputnicu i od toga se nije moglo pobeći!

:) :) :)

Ali zajebala sam ga, probudila sam se :lol:

 

Hm........

Hm...........

 

Da je djavo neka dobra riba, tesko bi me oterao :) :) (Ma i uvek sam ga zamisljao kao dobru ribu)

 

Elem, tako sam ja jednom sanjao da sam ozenio babu zbog njebnih para, ali ona nikako da umre.

 

A da skoro sam sanjao kako me juri bastovan sa onim velikim makazama. Pisao sam na neko cvece.

UZAS!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm........

Hm...........

 

Da je djavo neka dobra riba, tesko bi me oterao :) :) (Ma i uvek sam ga zamisljao kao dobru ribu)

 

Elem, tako sam ja jednom sanjao da sam ozenio babu zbog njebnih para, ali ona nikako da umre.

 

A da skoro sam sanjao kako me juri bastovan sa onim velikim makazama. Pisao sam na neko cvece.

UZAS!

 

 

Uh kod mene nije bila riba, nego predivan tip (stvoren za greh :mhihi: ) samo mu je glas bio sablasan, inačeee.... ;)

Žestok je bio onaj kada sam sanjala da sam u zatvoru sa nekim masovnim ubicama, pa je nestalo struje i elektronske brave na vratima nisu služile ničemu pa su oni počeli da piruju :) Mene nisu dirali, kao da me nisu videli, ali kojih grozota sam se nagledala... Bilo je i kanibala...

Ne znam odakle mi ovakve gluposti u glavi...

:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh kod mene nije bila riba, nego predivan tip (stvoren za greh :mhihi: ) samo mu je glas bio sablasan, inačeee.... ;)

Žestok je bio onaj kada sam sanjala da sam u zatvoru sa nekim masovnim ubicama, pa je nestalo struje i elektronske brave na vratima nisu služile ničemu pa su oni počeli da piruju :) Mene nisu dirali, kao da me nisu videli, ali kojih grozota sam se nagledala... Bilo je i kanibala...

Ne znam odakle mi ovakve gluposti u glavi...

:no:

 

To, zatvori, pakao vec sam navikao, nikako da zavrsim u raju.

 

Ma najgori su snovi, kad se ceo san koljes sa svim i svacim, a znas da juris nekog da ubijes ili ce on ubiti tebe, i kad dodjes do toga.....................Ono sto ti juris i sto te juri SI TI (JA)

SENKA!

 

:) :)

 

Gomile takvih

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej pa da to je super film, a Miško voli Johny Deep-a ;)

 

Ja noćas nisam ništa ni sanjala... Kontuzovala se na par sati i to je to :blink:

Mrzim kad ne sanjam, kao da nisam ni spavala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ha i ti si već budan?! :lol:

Pa, ja popodne nikad ne spavam, jedino kad sam bolesna nešto, pa moram, ali tad nikad ne sanjam.

Inače ako ovako bezveze prilegnem popodne, ne spavam nego budem u nekom polusvesnom stanju, ne sanjam pri tome naravno uopšte, a kad ustanem zombi mi nije ravan :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ha i ti si već budan?! :lol:

Pa, ja popodne nikad ne spavam, jedino kad sam bolesna nešto, pa moram, ali tad nikad ne sanjam.

Inače ako ovako bezveze prilegnem popodne, ne spavam nego budem u nekom polusvesnom stanju, ne sanjam pri tome naravno uopšte, a kad ustanem zombi mi nije ravan :blink:

 

Ma gde bre, spavao sam 3-4 sata ocu da riknem

:) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jasam sinocj imao neki odvratan san kako me je keva vodila za ruku kroz knez i terala me da kupim sandale,jer je vruce.

I onako,sumanuto me vuce,smeju mi se svi,i uvodi me u neku levu prodavnicu,i onda sam morao da bacim tharsherke i kuipila mi je nesto tipa ovog:

http://www.superherodesigns.com/journal/clown_feet.jpg

 

 

 

nevidjeno sam se iscimao...al zaista..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам сањао деду који је умро пре 18 месеци, наравно као да је жив... То је можда трећи-четврти пут да га сањам тако, с тим што сам други пут у сну знао да ће да умре, тј. да није жив...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам сањао деду који је умро пре 18 месеци, наравно као да је жив... То је можда трећи-четврти пут да га сањам тако, с тим што сам други пут у сну знао да ће да умре, тј. да није жив...

 

:(

Pa verovatno ti nedostaje, pa ti se izvlači iz podsvesti...

Meni se to dešavalo često prvih par god nakon smrti bake, sada retko kada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Много је времена прошло, да би било то... Само сам заборавио шта је било још у сну... Сећам се неких црних коза, а они су увек чували само беле, сећам се шуме...

 

Иначе, људи лесто сањају мртве и много година после... Слушао сам приче...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Много је времена прошло, да би било то... Само сам заборавио шта је било још у сну... Сећам се неких црних коза, а они су увек чували само беле, сећам се шуме...

 

Иначе, људи лесто сањају мртве и много година после... Слушао сам приче...

 

 

Što ih ne bi sanjali, ja sanjam i dalje ali ne tako često...

Pa bili su deo naših života, normalno je da se pojave tu i tamo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noćas sam sanjala gomile gluposti po običaju, ali iako su se idiotizmi smenjivali, jednu stvar su imali zajedničku: HRANA!

U svakom tom debilnom delu sna se javljala neka hrana, izludela sam. :lol:

Čim sam se probudila morala sam da uzmem da jedem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...