Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Sanjala sam opet onaj fazon ja skacem sa neke zgrade i drmnem se. Znate ono kad se drmnete. :lol::lol:

 

haha

ja sam par puta sanjao kako igramo fudbal i lopta ide meni u glavu nevidjenom brzinom...i kad je trebala da me pogodi u glavu, ja se trgnem iz sna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha

ja sam par puta sanjao kako igramo fudbal i lopta ide meni u glavu nevidjenom brzinom...i kad je trebala da me pogodi u glavu, ja se trgnem iz sna.

 

 

E to. E a meni se jos desilo jednom da sam onako naglo iskocila iz kreveta. Znachi isprepadala sam se u tom snu. Zato sto sam sanjala cetri noci za redom isti. Covece, kako je kul sve to sa snovima.

 

Jel znas sta su lucidni snovi? To je ono kad si svestan da sanjas. Fazon je sto tada mozes da uradish STA GOD hoces. Znachi sve. I to moze da se kontrolishe. I ja se trudim da ponekad kontrolishem, ali chesto se uplashim u takvm snovima. Jednom sam bila u nekoj sobi(sanjala) i bila sam svesna, i nisam smela da otvorim vrata, jer sam zamislila da ima necega tamo, i tachno bi bilo nechega tamo. Kapirash. I to je mnogo superkul. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to. E a meni se jos desilo jednom da sam onako naglo iskocila iz kreveta. Znachi isprepadala sam se u tom snu. Zato sto sam sanjala cetri noci za redom isti. Covece, kako je kul sve to sa snovima.

 

Jel znas sta su lucidni snovi? To je ono kad si svestan da sanjas. Fazon je sto tada mozes da uradish STA GOD hoces. Znachi sve. I to moze da se kontrolishe. I ja se trudim da ponekad kontrolishem, ali chesto se uplashim u takvm snovima. Jednom sam bila u nekoj sobi(sanjala) i bila sam svesna, i nisam smela da otvorim vrata, jer sam zamislila da ima necega tamo, i tachno bi bilo nechega tamo. Kapirash. I to je mnogo superkul. :meshuggah:

 

nisam imao iskustva sa tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam imao iskustva sa tim.

 

 

Nikad nisi bio svestan da sanjas :confused:

 

 

 

pa, sigurno ces biti. Nemam pojam, cula sam da nekako to mozes namerno da izazovesh. Ali nemam pojma kako. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja skoro mesec dana sanjam, drugaricu iz srednje koja mi se veoma sviđala.

 

pa jbt, pozovi je :pivopije:

(mozda te nocu priziva snovima :mhihi: )

 

 

hey..pa pishite malo o lucidnim snovima, ima li neko nekakvo frik iskustvo, ili nesto tako?? :D

Edited by MeduzZa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucidni snovi su neverovatna stvar. Deluju totalno realno, sva cula, detalji, ali je isto neverovatno kako brzo izblede. Interesantno je da svi pocinju u sobi u kojoj spavas ili u nekoj gde si cesto spavao, i obicno mislis da si budan.

Postoji neka logika u snovima koja se mora postovati, na primer nemoguce je upaliti svetlo, ali letenje nije problem.

Glavni problem je sex :) Uvek se pojavljuju neke cice zeljne i voljne, i taman kad postane dobro budis se zbog uzbudjenja.

Moze da bude nelagodno npr da otvoris vrata svoje sobe, a tamo mrkli mrak, nema nicega. Znas da spavas, a znas i da se tamo nalaze razne stvari iz tvoje podsvesti.

Uglavnom, fantastican je osecaj biti svestan u svetu snova, ali da bi uradio nesto knkretno moras da imas plan, sto oduzima vreme dok si budan. I snovi se vezbaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucidni snovi su neverovatna stvar. Deluju totalno realno, sva cula, detalji, ali je isto neverovatno kako brzo izblede. Interesantno je da svi pocinju u sobi u kojoj spavas ili u nekoj gde si cesto spavao, i obicno mislis da si budan.

Postoji neka logika u snovima koja se mora postovati, na primer nemoguce je upaliti svetlo, ali letenje nije problem.

Glavni problem je sex :) Uvek se pojavljuju neke cice zeljne i voljne, i taman kad postane dobro budis se zbog uzbudjenja.

Moze da bude nelagodno npr da otvoris vrata svoje sobe, a tamo mrkli mrak, nema nicega. Znas da spavas, a znas i da se tamo nalaze razne stvari iz tvoje podsvesti.

Uglavnom, fantastican je osecaj biti svestan u svetu snova, ali da bi uradio nesto knkretno moras da imas plan, sto oduzima vreme dok si budan. I snovi se vezbaju.

 

 

e o tome pricham. Znachi, zmisli koliko superfanta moze da bude da stvarno imash vremena. I bash to sto kazes za paljenje svetla. Da ne pokushavash da uradish nishta sto bi na javi uradio, onda traje duze.

Znachi vecheras se svi bacajte u lucidan san. Sutra preprichavanje! :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se te ribe koje te seksualno iskoriscavaju zovu Succubus?Tipa hrane se tvojom snagom kao paraziti dok ne riknes :)

Inace najgori su snovi kad kontas da si budan a fizicke funkcije su ti blokirane.

Mozak ti je budan ali telo jos uvek nije jer kasne elektricni impulsi i zato se javlja osecaj oduzetosti...Nema nista gore od toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se te ribe koje te seksualno iskoriscavaju zovu Succubus?Tipa hrane se tvojom snagom kao paraziti dok ne riknes :)

Inace najgori su snovi kad kontas da si budan a fizicke funkcije su ti blokirane.

Mozak ti je budan ali telo jos uvek nije jer kasne elektricni impulsi i zato se javlja osecaj oduzetosti...Nema nista gore od toga

 

Ovo kad ne mozes da se pomeris se zove paraliza spavanja ( sleep paralysis) i savrseno je normalna stvar, inace bi hodao u snu, i ako je osetis, samo treba da se opustis i imaces veliku verovatnocu da odsanjas lucidan san u narednih par minuta. Obicno si nesvestan toga, ali svaki put kad spavas mozak "ugasi" telo.

 

Sto se tice riba, mozes da prizoves koju god hoces, staru ljubav, cicu sa tv-a, ali nikad ne zavrsis pos'o. Problem je sto cim postanes lucidan cesto ti padne na pamet da to iskoristis za svoju fantaziju, ali nikad ne stignes do kraja. Osim, mozda, ako imas 13 godina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jbt, pozovi je :pivopije:

(mozda te nocu priziva snovima :mhihi: )

 

 

hey..pa pishite malo o lucidnim snovima, ima li neko nekakvo frik iskustvo, ili nesto tako?? :D

Ma čujemo se mi s vremena na vreme.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jbt, pozovi je :pivopije:

(mozda te nocu priziva snovima :mhihi: )

 

 

hey..pa pishite malo o lucidnim snovima, ima li neko nekakvo frik iskustvo, ili nesto tako?? :D

Ja imam bag tu i tamo da sanjam samo fleseve zivopisnih boja i sarenila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e o tome pricham. Znachi, zmisli koliko superfanta moze da bude da stvarno imash vremena. I bash to sto kazes za paljenje svetla. Da ne pokushavash da uradish nishta sto bi na javi uradio, onda traje duze.

Znachi vecheras se svi bacajte u lucidan san. Sutra preprichavanje! :meshuggah:

 

А што се не би једноставно навукла на ЛСД ако ти је већ до илузија. Лакше је него да се јебаваш месецима будећи се, записујући снове, ово, оно, губећи време, дркати се са мозгом и слично. У најлепшим годинама свог живота, безбрижним, без обавеза осим школе, нити шта радиш, издржавају те родитељи, ти паламудиш о некаквим будалаштинама, летењу у сновима и блаблабла. Уместо да излазиш напоље, покушаш да доживиш своје снове, да се зајебаваш са екипом, ти дрвиш о некој илузорној ствари која ти може сјебати мозак (знам пример, девојка завршила код психијатра). Кад будеш имала 25 и, Боже здравља, завршила факс, па кад седнеш са неком екипом и почнете да причате о доживљајима из детињства, шта ћеш рећи - ја сам луцидно сањала. Јееееј. Покењам се ја, срећо, на твоју младост и твоје године кад не умеш да их искористиш. Еј, бре, тинејџерско доба, енергије колико хоћеш, воље за све, снаге за све, све можеш, а она би да луцидно сања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...