Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

meni je to grozno,trzam se jbt a ne mogu ono hocu vrat da podignem a kao me nesto vuce ka jastuku,kako los osjecaj

 

Ja sam to uspeo da iskontrolišem tako što pokušavam da otvorim oči i kad ih otvorim onda se i probudim. Uvek upali. Pokušaj tako umesto da podigžeš glavu :smile: .

Edited by Arwald

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjala da sam kod koleginice u njenom rodnom mestu, u nekoj raspaloj diskoteci, gde sa nekim tipom igram salsu uz Cradle of Filth :wub:

to si verovatno sanjala zato sto razmisljas o koncertu.

ja sam sanjala pre neki dan slipknot u (necemu sto lici na) maloj sali skca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...igram salsu uz Cradle of Filth

Ja sam nocas skroz nesto drugacije sanjao vezano za Cradle Of Filth :blink:

 

 

Kao,svi oni (Cradle Of Filth,Moonspell i Turisas) sviraju u Zrenjaninu (?!),ali ja iz nekog razloga kasnim na svirku i stizem taksijem taman na krajSrecem usput druga (koji inace slusa punk i nikad,in real life,nije ni cuo za ove bendove) koji mi kaze da su svi svirali "...sem ovih glavnih",a nisu svirali navodno "...zbog tehnickih poteskoca i vremenskih problema" (?!),tako je organizator rekao publici :)

 

Posle nalecem na drugu ekipu (kao,organizatore koncerta) koji sede i igraju karte (boli njih kurac za koncert :) ),pitam ih (posto se znamo) zasto Cradle-i nisu svirali,a ovi:"Ma,ovi Slayer-ovci im nisu dali" (??? :confused: ) .

Ja reko' kakvi to "Slayer-ovci",kad mi ovaj pokaze na susednu prostoriju (gde je bio stage) "Oni tamo,sa Slayer majca,ne vole Cradle Of Filth" :blink:

Kad tamo,stvarno grupa nekih klinaca stoji kod stage-a u Slayer majcama i ne da Cradle Of Filth-u da sviraju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nocas skroz nesto drugacije sanjao vezano za Cradle Of Filth :blink:

 

 

Kao,svi oni (Cradle Of Filth,Moonspell i Turisas) sviraju u Zrenjaninu (?!),ali ja iz nekog razloga kasnim na svirku i stizem taksijem taman na krajSrecem usput druga (koji inace slusa punk i nikad,in real life,nije ni cuo za ove bendove) koji mi kaze da su svi svirali "...sem ovih glavnih",a nisu svirali navodno "...zbog tehnickih poteskoca i vremenskih problema" (?!),tako je organizator rekao publici :)

 

Posle nalecem na drugu ekipu (kao,organizatore koncerta) koji sede i igraju karte (boli njih kurac za koncert :) ),pitam ih (posto se znamo) zasto Cradle-i nisu svirali,a ovi:"Ma,ovi Slayer-ovci im nisu dali" (??? :confused: ) .

Ja reko' kakvi to "Slayer-ovci",kad mi ovaj pokaze na susednu prostoriju (gde je bio stage) "Oni tamo,sa Slayer majca,ne vole Cradle Of Filth" :blink:

Kad tamo,stvarno grupa nekih klinaca stoji kod stage-a u Slayer majcama i ne da Cradle Of Filth-u da sviraju :)

 

 

 

hahahah a vrh :),ma opterecen si svakodnevno tim koncertima pa ti se moralo izspoljiti u snovima,mislim normalno je,a to se najvise ispoljava kad se uvece o necemu razmislja redje po danu barem meni tako ide to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se desila nekome paraliza sna? Ono da tripujete da vas davi neko? Do jaja osecaj,meni se jednom desilo...Skenjao sam se ko grlica tad :)

 

Sanjala sam da me neko davi i da ne mogu da se pomerim. Probudila sam se sa 5 kila macke na vratu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjao sam da mi neki Ciganin stoji na prozoru, samo me bezizražajno gleda a ja osećam užasan strah i krećem da se zabarikadiravam u sobi.

Izgleda da sam podsvesni rasista, Ciganin je izgleda personifikacija zla u mojoj bizarnoj svesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А можда вучеш трауме из детињства, где си знао неког стварно злог циганина, који је нпр. хтео да те отме. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...