Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Sanjala sam sivu macku kako me prati na putovanju kroz gradic stilizovan kao oni vestern gradici. Penjala mi se na rame. Zatim sam se nasla u bolnici, modernoj jelte, mala soba kao za intenzivnu negu podeljenu na dva dela gde je u jednom krevetu lezao moj brat, a u drugom copor neke petogodisnje dece. Na zidicu visine mozda 120 cm koji je delio ta dva kreveta, lezala je knjiga sa drvenim koricama. Onda je moj brat nestao, a ja sam izvlacila onu silnu decu iz sobe jer je knjiga poceka da se otvara, onako kao lepeza, i iz svake stranice su izlazile iskre koje su palile carsave na krevetima. A onda, odjednom, je noc i ja idem sa nekim, ne znam ko je to, po kisi i idemo nizbrdo i zastajemo kraj nekog restorana/kafane i ispred vrata stoji ogromna zuta macka. Ja je podizem i svima pokusavam da objasnim da to nije ona siva macka, ali niko mi ne veruje.

 

Najvise mi se svidela ona knjiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
'bem ti san... (moj)

 

Odjednom sam se nasao u nekoj sobi sa ortakom, kad tamo Gojko, Veronika i neki narkoman (ne poznajem ga). I mi tu pruzimo ruke kad Gojko odjednom pocne sa Veronikom da leze u krevet i onda krece lepo za oci :) Ubrzo su zavrsili i Gojko je ustao a Veronika nastavila da spava. Posla je taj narkoman popizdeo i poceo da se svadja sa mojim ortakom, a ja samo stojim i gledam. I tako iznerviran narkoman, pocne odjednom da skida gace Gojku i da mu pusi :) :) . Ja odmah izasao i za mnom Veronika koja kad je videla nije mogla da veruje :)

I tu mi se prekine san :(

 

Ovo sam ozb. sanjao, vidite i sami da sam malo ranije ustao :)

Jbg Veronika i Gojko, nisam ja kriv sto sanjam svasta :(

 

 

Sto nisam hriscanin da se prekrstim......

Jel si sanjao josh neke clanove yumetal foruma kako se plode medjusobno?

Moz da napravis skice, pustis ovde da vidimo koliko si detaljan?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sanjam ja kao neki lik sto mi se svidja vec duze vreme... i sad ja njega jurila jurila i konacno ga uvatim, odemo kod njega u stan, ugasimo svetlo i tri tacke i ja kao pitam "pa oces li vise" a on kao "vec sam unutra" uzas kad sam se probudila tolko sam se ismejala ko kreten :D i jos sto sam se razocarala, to moja podsvest pokusava da mi kaze da batalim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Синоћ сам сањала да ми је ортак пустио неку феноменалну музику... и да сам се одушевила тим бендом. Баш је био спој свега што ја волим у музици. :( Штета што тако нешто нема на јави... или макар ја не знам за то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sanjao nocas kako je neki lik dosao kod nas kuci, kao znamo ga i lik nam kaze da je dosao da se ubije i kao da ga ostavimo u prizemlju u kuhinji i da idemo gore da ne gledamo kad bude pucao sebi u usta iz lovacke puske. I kao moji maotorci lagano odu gore na spavanje, ja ostanem sa njim i kao "ma daj lave, boli te kurac, sto da se ubijes, bolje pusti kosu i bradu, cirkaj, juri kurve, zajebavaj se, ne opterecuj se bilo cim u zivotu ......" i kao na kraju ga ipak ubedim da se ne ubije .... sav sam se istraumirao jbg :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

:( Vise ne smem to da radim ..... ne samo zbog losih snova, vec i zbog unistavanja manekenske linije :lol:

ma daj lave, boli te kurac, sto da se ubijes, bolje pusti kosu i bradu, cirkaj, juri kurve, zajebavaj se, ne opterecuj se bilo cim u zivotu ...

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma daj lave, boli te kurac, sto da se ubijes, bolje pusti kosu i bradu, cirkaj, juri kurve, zajebavaj se, ne opterecuj se bilo cim u zivotu ...

 

:)

 

Ziva istina :lol: i samo da dodam jos jednu stavku, ako je finansijski izvodljiva: preseliti se na neko vreme na primorje :D

 

Setas se, udises zdrav vazduh, klopas dobru klopu, cirkas crnogorsku lozu i boli te tuki za sve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Синоћ сам сањала да ми је ортак пустио неку феноменалну музику... и да сам се одушевила тим бендом. Баш је био спој свега што ја волим у музици. :( Штета што тако нешто нема на јави... или макар ја не знам за то.

Odlicno! Pribelezi to sto si sanjala, snimi pesmu sa nekom dobrom ekipom i eto tebi slave. Za mnoge velike kompozicije su stvaraoci rekli da su ih culi u snu pa ih preneli u ovaj svet nakon budjenja :da:

Jedva cekam da cujem sta si sanjala :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hypnos:

 

Ovaj put nisu bile ubice, vec samoubice, sto je olaksavajuca okolnost :D To mora da je zbog prsuta, da sam jeo slaninu garant bi bio ubica a ne samoubica :D Eh taj dramski zaplet ponekad zavisi i od kvaliteta mesa i pica koje si konzumirao tu noc :lol:

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj put nisu bile ubice, vec samoubice, sto je olaksavajuca okolnost :D To mora da je zbog prsuta, da sam jeo slaninu garant bi bio ubica a ne samoubica :D Eh taj dramski zaplet ponekad zavisi i od kvaliteta mesa i pica koje si konzumirao tu noc :lol:

 

 

hahah pa naravno to je istina koliko, god to smijesno zvucalo :)

ako se najedes prsuta,slanine ,kolaca onda ces da sanjas da si umro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...