Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Paja Vujisić je matorac sa manirima.... al' dobro, nisi ti slučajno sanjala Liama za večerom u romantičnom restoranu, i upaljenim svećama.

Onda ti se upalila podsvest koja ti je rekla istinu, da Liam nije ništa do pičketine klasične (u rangu Kuruza) i onda si mu zabila olovku u grlo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jako cesto nekad jednom mesecno a nekada ni jednom nedeljno sanjam san koji je u principu isti , ja zadnja godina srednje skole , zurim uvek kasnim kad stignem ukapiram da nekoliko predmeta cele godine nisam ucio i da cu da dobijem 1 za kraj a uvek zurim kasnim , stizem tamo u skolu , nekako se provlacim cak ni ne odem na te casove nego se zajebavam tu su oko mene ljudi sa kojima uopste niam ni isao u skolu cak i neke podmladjene verzije starijih ljudi , ali uvek napetost i veliki stres i uvek se probudim posle kao da nisam ni spavao uopste umorniji budem nego kad sam legao ... sta to moze da bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ja sam isto to sanjao i u glavnom se tu i tamo desi da sanjam vlazne snove sa devojkama sa kojima nisam nista imao, a isle su samnom u skolu. Verovatno zal za propustenim. Jbg. ne moze se sve. U srednjoj sam vise jurio za dzointom nego za suknjom. Sreca pa su one jurile mene!! Juuuhuuu!!! :mhihi:

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Сањао сам пре неколико сати да ми је био разбијен екран телефона ( који сам пре месец дана оправио од истог таквог квара, и платио 6000, иначе ХелСарма сјебо) , капирам у некој шутки, пресеко сам се у сну да морам опет да плаћам оправку, мош мислити колко ми било драго кад сам се пробудио. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako i ja sanjao jednom da mi moja pokojna verenica ziva, al nesto mi sve skriva u snu. Nesto precutkuje. ja se prvo pravim blesav, ali onda kada je pitam sta je u pitanju ona samo stoji i cuti. Awkward moment!!! Tada se budim i vidim da je sve bio pusti san, a to cutanje je u stvari odgovor. Veoma bolno budjenje moram priznati. Budi zelju za samoubojstvom.

 

Tako isto kada sam sanjao nekoliko puta kako sam dobio na nekom lotou ili slicno. Pun para sam bacam naokolo, a onda se probudim, a u dzepu 500 dinzi. Nema ni za pljuge i paket gandze(citaj - ni da se pregura dan).

Edited by HEFEST
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Сањао сам да чилаксујем код Богдана са неком екипицом и да је ту био Љиљак из куге са дугом равном плавом косом и дао ми џоинт који изгледа као једна чачкалица која је половично увијена у сиви пластелин. Заборавио сам шта је било после, мора да је због пластелина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сањао сам да чилаксујем код Богдана са неком екипицом и да је ту био Љиљак из куге са дугом равном плавом косом и дао ми џоинт који изгледа као једна чачкалица која је половично увијена у сиви пластелин. Заборавио сам шта је било после, мора да је због пластелина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sanjao sam noćas da igram levog krilnog veznog za Zvezdu na derbiju, i otvaram se, neko mi bača loptu dijagonalno otpozadi, primam loptu, trčim nekoliko koraka napred, ispred mene traži loptu Fernando Alonso sa 9kom na Zvezdinom/Ferrari dresu, ali ja mu ne dobacujem ( :evotigana:), nego šutiram levom nogom blagi unutrašnji felš, sa nekih 23 metara, golman u blagom raskoraku, lopta ga preleće i ulazi u dalju raklju, skačem, radujem se, grle me saigrači, neveruem.

 

A golman je iz nekog razloga bio Babović Bočeli, odatle možda loša intervencija. :haha:

 

Onda izlazim iz igre na poluvremenu, otvaram da pijem pivo i muvam se oko stadiona po tribinama, tu me neki pozdravljaju oduševljeno, a neki oće da mi lome vilicu, srećem i jedne i druge...

 

Negde na 10ak minuta pre kraja utakmice, ja se istripovao 'oću opet da uđem da igram, kao nemate vi pojma, saću im dam ja još jedan, ali me zadržavaju, viču mi ''Pa nije to po pravilima brate, ne možeš da ulaziš sad kao izmena'', a ja odgovaram ''Što bre, pa nisam mnogo popio, 4-5 piva??'', al' kao iskulirao sam, da se ne svađam.

 

Zvezda pobeđuje 1-0 mojim golom, ale ale

 

 

Nisam vatreni navijač ali sam se fenomenalno proveo :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije on lobotomisan...on je samo krenuo za masom, verovatno su mu cimeri studenti iz studentskog doma svi redom bili franjevci, pa je hteo da se uklopi. Covek sa sela jebiga, banacanin, pola zivota jeo mesni narezak made in Zitiste, morao je tako inace mu ne bi dali da igra Winning Eleven 3, ili bi mu dali ali sa sjebanim dzojpedom, gde ne radi analogni.

 

Danas mrzi Zvezdu, studente, Banat, mesni narezak... i jos uvek je u nedoumici da li da krene putem Tome File ili Mise Tumbasa.

  • Upvote 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok, cimeri svi cigani

svuda su cigani većina

samo PES6, niko živ nije mogao da me dobije

mesni narezak nikad nisam jeo, jebi ga

 

studente svako normalan mrzi

sve te ekskurzije, pravnijade, brucošijade, proteste, štrajkove i ostala sranja

 

i upravo suprotno, protiv mase

 

s Duletom do istine

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u ovom snu tražio loptu, ali u trenutku dok je lopta išla prema meni uhvatio me mini napad panike na foru ''čekaj, čekaj, pa ja ne igram dobro fudbal, saće mi je neko oduzme'', otvarao se, trudio se da se dobro pozicioniram, a potajno se molio da ne dobace meni :haha:

 

Ali bodrio me Alonso pa se sve baš lepo završilo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...