Jump to content

Den Simons - Hiperionski ciklus


Jais

Recommended Posts

Dodji mala u moj kameni zamak pa ces da vidis kako zive lordovi. :da: Moja inteligencija je neponovljiva draga tako da ne moras brinuti u vezi toga. mozes biti sasvim spokojna jer genije oog kalibra moze da se rodi samo jednom u eonu. Alkohol ne pijem skoro uopste jer mi smeta, a i sex je sranje. Puhnucu dim na sve cetiri strane sveta pa ce mi biti sve jedno kakva si. :wub: Nadam se bar da imas dobru dusu. :mhihi:

 

Dobro je,ne moram da vucem nikakvu kamencugu sa sobom da te opalim u glavu.Samo cu se posluziti istom iz temelja... :haha: Neponovljiva ?Ah,dobro je dakle nema sanse da zametnu na tebe ....sada mi je laknulo ! <3 Dusu,pa sadaaaaaa..diskutabilno !! Necu moci da spavam nocas,mislicu na tebe ...kakve mi slatke muke samo zadajes ! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Winter is coming!!! :wub:

 

Хефестова песма

 

http://www.youtube.com/watch?v=MGFUd7WMo6E

 

Za malo pa da bude ta. :mhihi:

 

Dobro je,ne moram da vucem nikakvu kamencugu sa sobom da te opalim u glavu.Samo cu se posluziti istom iz temelja... :haha: Neponovljiva ?Ah,dobro je dakle nema sanse da zametnu na tebe ....sada mi je laknulo ! <3 Dusu,pa sadaaaaaa..diskutabilno !! Necu moci da spavam nocas,mislicu na tebe ...kakve mi slatke muke samo zadajes ! :wub:

 

100% neponovljiva kao i uzitak koji pruzam zenskom svetu u dugim i hladnim nocima.

 

Znaci ipak imas i malo duse. U toliko bolje jer to znaci da cemo se spojiti na vise nacina i imacemo vise sanse da preguramo ovu hladnu zimu. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

čekajte., srednjovečne žene, da prostiš usedelice su počele da dolaze na jum da se udaju?

 

 

zadnja su vremena došla.

 

Pa ako su srednovecne ne pise im F22 u kartonu :da: ,toliko depresivne nisu ... :ph34r: Ustvari ,ne bih znala ,pitaj neku ,na tom polju se bas ne snalazim.U brak kao instituciju ne verujem. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ja sam ispunio sve sem one u kojoj su akteri neke zgodne kosooke azijatkinje tako da ti ne pravim pitanje sto se tice godina. Ne znam ni odakle mu brak na um pade. Ja nisam ni jednoj na forumu nudio brak. Daleko bilo. Ja sam pricao o uzitku, a ne o obavezi. :obrv:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...