Jump to content

Metal Inquisitor


RNA

Recommended Posts

Nisu losi ... Mada volio bih da preslusam album.

Znas li gdje se moze nabaviti (downloadovati) njihov album?

Može se nabaviti kod mene. Mislim, imam ga na CD-u (eto ti ga na Up_the_irons, mada nabaviću ploču uskoro tongue.gif ). Ne znam samo kako da iskombinujemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno zna mali shta vrijedi biggrin.gifa:

 

LP je uradjen u crvenom Colored stilu i ako me mali mozak ne vara u 500 primjeraka ogranichen.

Muzika isto vishe nego O.K. narochito:Zombie Driver,Daze of Avalon,Bernardo Gui... da ova ima neshto Maidenovski u sebi svidja mi se i onaj uvod na pochetku na shvabskom, The Duke odlchna stvar.ma chitav album je jak...

Prije par mjeseci su svirali tu u komshiluku,ulaz vishe nego korektan 6€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne da ima nešto Maidenovski, nego su na dve pesme (sad ne mogu tačno da se setim koje) su potpuno pokrali solaže. Jedna je iz 'Caught Somwhere In Time', a druga iz 'Losfer Words (Big 'Orra)' instrumentala. Ali, ja im to ne zameram jer su pesme, osim tog detaljčića, odlične.

Jel' ti se sviđa obrada od onih Poljaka Stos (ako nije Open Fire) - 'Twardy Jak Skala'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam nabavio i njihov split 7" sa Ritual Steel. Više mi se sviđa Metalč Inquisitor definitivno. Uradili su dve pesme, jednu svoju i obradu od engleskog benda Sweet Savage.

Jedna njihova sličica.

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Doomsday For The Heretic je novi album i izasao je prije dvije nedelje.

Album je super i iako sam ga cuo samo dva tri puta cini mi se da je jaci nego njihov prvjenac...nekako mi vise zvuci Thrasherski sto je u mojim ocima(i usima) samo plus

Izdato za Hellion Rac. naravno i na vinilu i ima bonus track vise...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трешерски кажеш? Хм, то ће бити занимљиво чути, поготово што мислим да је тешко могуће направити албум много бољи од првенца им. Ал', ајд' да видимо и то чудо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Bas sam sad uposlio maksimalno moju jadnu dialup vezu i skinuo Seven Inches for the Second Attack sa njihovog sajta,2 super pesme icon_rockdevil.gif Jedva cekam da nabavim novi album.

 

Inace,nisam se oglasavao ovde - METAL INQUISITOR su mi uz SKULLVIEW,METALUCIFER i TWISTED TOWER DIRE najbolji UG true metal bend icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Odavno, ali odavno mi na faci nije bio onakav smeshak kakav mi je bio kada je "Doomsday for the Heretic" pocheo da bije kroz moje zvuchnike. Repeat opcija(albuma) je bila neminovna. Bend kao da je izvukao sve najbolje iz Priesta, Maidena, Saxona, Running Wilda...i strpao sve u jednu mocnu kompilaciju!

 

Elem.."Doomsday For the heretic"...pochetak je tako Hellionovski da ostatak pesme vristi ELECTRIC EYE!

"Thane Of Cowder". Ajd da vidim koga onaj intro riff ne podseca na port royal? icon_mrgreen.gif A refren je raningvajldni samo tako. "Star Chaser" ima mnogo cool a la maiden lead. "Midnight rider"-josh jedna pesma koja vristi judas fucking preast! "Legions Of Grey"-besh mi sve ali i ovaj riff me podseca na nesto..no nemog se setim..svejedno ovo je moj favorit sa albuma icon_rockdevil.gif

 

Ostatak mora se nabavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Da, onaj 'Thane..' je original Running Wild. E, ali Metal Inquisitor su ubedljivo najvece lopuze koje sam sreo u zivotu, ali jednostavno ne mogu da ih ne volim, posto im je muzika genijalna. Ajde reci da te rif iz 'Restricted Agony' ne podseca na Exodus 'Bonded By Blood'.

Svejedno, album sam konacno nabavio i sjajan je. Malo mi se vise svidja prvi jer je totalni heavy metal. Ovde ima i tog thrasha i powera, ali je svejedno odlican. Definitivno jedan od boljih albuma ove godine. Sad se ceka novi Wolf (ima spot za novu pesmu na njihovom sajtu, pesma je zakon 'I Will Kill Again'), a novi Twisted Tower Dire je napokon najavljen za sledecu godinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TO uopste ne dolazi u pitanje. Malo mi je zasmetalo i sto na ovom albumu nema obrada. Na prvom je bila ona 'Twardy jak skala' od poljskog benda Open Fire. Mozd aima na disku, ja sam nabavio LP veziju gde je bonus pesma 'Take Revenge' snimljena uzivo i zvuci isto kao na albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ako ima, neka ti sreze i Ritual Steel i Titan Steele, ako ima. Muzika im je odlicna, ali je vokal tanusan. Takodje, drugi album benda Steelpreacher bi trebalo cuti. Druga nemacka liga, ali vise nego solidno i ogroman napredak u odnosu na prvi album. Takodje, Poljaci Hellfire pod obavezno. Totalni King Diamond tribute bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za taj Ritual steel sam cuo,(Titan Steele im je beshe novo ime...?)ali ga nema,jurim jos poodavno to.Moram uposliti ortake sa brzim netom.

Steelpreacher sam chuo bre oba albuma,ne znam koji mi je bolji,ne u smislu da su oba tu die for doduse,ali valja,samo je produkcija losa,preporucujem i ja ljudima.

 

Hellfire...znas kako jednom recenicom da me zainteresujes :rockdevil:Sad gledam,'ladno likovi imaju pesmu Deadly lullaby icon_smile.gificon_rockdevil.gif

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam oba albuma i EP od Hellfire, pa ako treba reci.

 

Titan Steele je novo ime benda ostatka postave Ritual Steel-a, posto je bubnjar, koji je jedini preostao, zadrzao pravo na ime. Na Killer Metal Records sam video da do kraja godine, ili tamo negde sledece godine, planiraju da izdaju 7" singl i novi album Ritual Steel. Po informacijama sa metal archives, u postavi bi trebao da se pojavi Dzon Kejson iz benda Exiled na vokalima, posto je on vec saradjivao sa bubnjarem MArtinom Celmerom na njegovom projektu Z-Iron.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...