Jump to content

Naj vokali/gitariste/bubnjari itd.


scissors

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Bez gitare?
naravno! to su novi, inventivni koncepti. jesi li čuo KTU? Alamaailman Vasarat? u KTU frajer tako jako rastura 'armoniku (ne u maniri turbofolka icon_smile.gif) da bi neka eventualna đitra samo smetala. a u Alamaailmanu ulogu iste preuzima distorzirano violončelo. žestina se uvijek može poantirati dobrim bubnjarem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nope. Check again.

Jel slusas ti Death? Individual Thought Patterns?

 

naravno! to su novi, inventivni koncepti. jesi li čuo KTU? Alamaailman Vasarat? u KTU frajer tako jako rastura 'armoniku (ne u maniri turbofolka icon_smile.gif) da bi neka eventualna đitra samo smetala. a u Alamaailmanu ulogu iste preuzima distorzirano violončelo. žestina se uvijek može poantirati dobrim bubnjarem.

Nisam slusao te bendove, a i nesto nisam ljubitelj tih varijanti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nope. Check again.

 

Ova postava vec postoji na jednom klasicnom albumu death metala. A to sto vise ne postoji i u stvarnosti ne znaci da nikad nije postojala.

 

Treba nauciti citanje izmedju redova i ne treba kao debil sve shvatati bukvalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to sto vise ne postoji i u stvarnosti ne znaci da nikad nije postojala.

Nisam ni tvrdio da nikada nije postojala. A ti si u prethodnom post-u tvrdio da i dalje postoji time što si upotrebio sadašnje vreme. Chuck's dead, get over it.

 

Covek je hteo da kaze da nije izmislio postavu, vec da je ta postava vec svirala. Zna on odlicno da ta postava vise ne postoji.

Možda on zna, ali ja ne znam da on zna. Ne piše on ovde samo za sebe već da bi svi mogli da pročitaju. U suprotnom, neka otvori notepad i neka raspali. Osim toga, ni ti nisi znao već si pretpostavio. Znati i pretpostavljati su dve različite stvari.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim toga, ni ti nisi znao već si pretpostavio. Znati i pretpostavljati su dve različite stvari.

Znao sam, posto smo Hudini i ja razglabali na tu temu zilion puta. Na kraju krajeva, nije ni vazno.

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey, on je pogrešio, ne ja. XD Širenje dezinformacija nije lepo...zamisli neki klinac uleti ovde i pročita njegov post. Misliće da ta postava još uvek postoji i biće super special awesome oduševljen dok ne pročita negde da je Chuck mrtav i da te postave nema više od 10 godina. Postaće ogorčen i nihilizam mu ne gine. Možda čak i presudi samom sebi zavisno od njegovog mentalnog stanja. So, basically, Hudini could kill someone with that.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao, postavio sam pitanje.

 

Postavljas glupa pitanja.

 

A i bilo bi stvarno super da neki klinac procita to, zaleti se i nabavi Individual Thought Patterns i odusevi se kao sto sam se ja odusevio pre deset i kusur godina.

 

A sta kad sazna da je Chuck mrtav? Treba da isece vene ili tako nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nijedno pitanje nije glupo. Ali stvar nije u tome, stvar je u davanju lažne nade. Seti se stiha "It builds you up one way / And tears you right back down". Ako stvoriš nadu da je postava i dalje aktivna (a samim time da je Chuck i dalje živ) onda će razočarenje tog hipotetičkog klinca biti mnogo veće i imaće gore posledice. Psychology 101.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majko mila!

 

Pa sta sad treba da se pravimo da ta postava nikad nije ni svirala kako se hipoteticki klinac ne bi razocarao u zivot kad sazna da su snimili samo jedan album i to pre skoro 15 godina?

 

Cinjenica je: ta postava postoji i to pod imenom Death, na albumu koji se zove Individual Thought Patterns. To sto ta postava vise ne svira je potpuno druga stvar koju treba razgraniciti.

 

I dosta vise demagogije i mlacenja prazne slame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, bold-ovaću one važne reči da te ne bih više bunio nego što je potrebno, ok?

 

Ta postava je postojala. [primećuješ kako koristim prošlo vreme, right?] Više ne postoji. It's over. No more. Kaputt! Ne možeš promeniti istoriju kako tebi odgovara samo zato da bi ispalo kako nisi napravio grešku, jer jesi. A sada što ti je krivo što sam je baš ja uočio to je druga stvar. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, bold-ovaću one važne reči da te ne bih više bunio nego što je potrebno, ok?

 

Ta postava je postojala. [primećuješ kako koristim prošlo vreme, right?] Više ne postoji. It's over. No more. Kaputt! Ne možeš promeniti istoriju kako tebi odgovara samo zato da bi ispalo kako nisi napravio grešku, jer jesi. A sada što ti je krivo što sam je baš ja uočio to je druga stvar. XD

 

Kakav si ti debil!

 

Tebi treba strucna pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Najbolji Vokali :

-clean : Marco ( Nightwish ) i Vortex ( Dimmu Borgir )

-growl : Mikael ( Opeth )

Gitaristi : : Christian Nieman ( Therion ) : Mikael ( Opeth )

Bubnjar : jedan jedini : Tomas Haake ( Meshuggah )

Edited by MeshuggahNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...