Jump to content

Defilement


Recommended Posts

znaci, ne verujem icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

kakve su ovo slike?! icon_smile.gif

jedino gnojspava dobro ispo, a ostali.....beznad je totalno mracan na prvoj...

druga je mlogo ubojitija... da nisam vido prvu sliku i dalje bi mislijo da su na drugoj neki baloni a ne dzaci....

nadam se da ima jos... icon_smile.gif ima sve gr(l)upike da se naprze!!!

 

edit: se to meni cini il je nesa opro kosu??? icon_smile.gif

 

Edited by Seka Aleksic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alene gde nadje ove najgore da izbacis. Ustvari zasto si uopste izbacivao slike?

Inace za ove domace "kriticare" koji nemaju bend nista ne sviraju i samo "pametuju" me vise zabole ako ti se ne svidja nemoj da nas slusas.

Kakofonija!? Mozda bas tako treba...sta ti kurac znas. pivopije.gifseronja.gifmath.gifofftopic.gifrulez.gifmhihi.gif233.gif

ha, ha, ha. istina boli.

ako treba tako da zvuci onda samo napred!

i ne zaboravi samo vezba... musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dovla WH

ma ljudi samo udrite zajebite ovog mracnog unistitelja ili ti supka do jaja ste!pacenik ide od svirke do svirke i gleda da li ce neko da pogresi.nego obavestavajte nas o nenadu i njegovim gusterskim danima.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista ti nisi ukapirao dovla. kako me nisi vide da se zalim na sacramental blood, ili amon din... kada odes na svirku da gledas te bendove onda znas da mozes da vidis bend koji je ostavio dosta slobodnog vremena u prostoriji za probe. ako vec dajes novac i podrzavas scenu (ja kupujem i njihove diskove, majce...) onda ta 'scena' mora i nesto da vrati. ono sto ja ocekujem je dobar nastup. nisam preterano zahtevan jer znam kako se kod nas kuburi sa dobrom opremom, ali iako je oprema losa ako bend dobro svira to i nije neki hendikep...

evo npr. prosle godine na exitu: zvuk ocajan, kisa, blato i onda u 4 ujutru izadje punished i razvali stejdz. spasli su mi vece tj. jutro.

ono sto hocu da kazem da ako hoces da budes dobar moras da vezbas redovno kao sto rade mnogi moji drugari iz gore pomenutih bendova.

zato instrumente u ruke i musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je Dovla zato ne seri...

 

ali DD, mnogo si ti preterao sto se tiche Defilement-a...pomenuo si SB i Amon Din...nema shta, to su vrh bendovi (za Amon Din, neznam, nisam mnogo slushao, ali Sacramental jesam)...Mozda oni imaju bolje uslove od Defilementa...

 

dosta mi je da kenjam, momci znaju shta mislim o njima, shta god oni mislili i govorili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest WTRC

ma ljudi samo udrite zajebite ovog mracnog unistitelja ili ti supka do jaja ste!pacenik ide od svirke do svirke i gleda da li ce neko da pogresi.nego obavestavajte nas o nenadu i njegovim gusterskim danima.

 

nesha se smara ko zmaj tamo, jos uvek nista ne radi- nervira ga disciplina, hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...