Jump to content

Melechesh


Srki

Recommended Posts

Talvi oćeš ti il ću ja :haha:

 

 

Edit: ispod crvenih slova imaš link сюда, zatim odeš na bilo koju reklamu i onda ćeš videti u gornjim linijama link нажмите сюда, ideš na njega, ukucaš kod i onda ideš na link cкачать ponovo i to je kraj mislim

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

:redface:

 

Donkey bem li ti leba to si ti :haha:

Mislio sam da vise niko ne naseda na tu foru. :haha:

 

EDIT: Album na prvo slusanje odlican. Resih sad da preslusam Fukpig (Mick & Paul Kenney, Anaal Natrakh)koji je prilicno dobar. Posle toga se detaljno preslusava Epigenesis.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan odličan album pripadnika najodvratnijeg naroda na svetu. Sve jevrejsko mrzim, al im je muzika vrh vrhova. Obilje dobrih sumerskih skala, pesme sa promenama ritma, prepoznatljiv melos, dva instrumentala na šargiji, poslednja epska od 12 minuta ... nikako ne može da bude loše. Na prvo slušanje najbolji rif ima Sacred Geometry, ali i sve ostalo je odlično.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni uopšte nisu Jevreji, samo su iz Jerusalima.

 

 

Samo toliko :) Semiti su svakako .... isti su oni meni, i jevreji i arapi i sta god da su sa tog podneblja. Nevazno, muzika bliskog istoka je keva ... i baklave.

Edited by solicitor
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRavo zbori Talvi.. da su JEvreji ja ih ne bi slušala pa nek' su još toliki

 

Zbog religijske netolerancije ovi momci više ne žive u svojoj domovini.

 

Zbog vera koje su oni smisli danas se kolje kompletno covecanstvo, to je jedan od razloga zasto ne podnosim semite .... Naravno, ne sudim o pojedincima na osnovu vere i nacije. Melechesh mi je jedan od omiljenijih bendova, kao i Orphaned Land. Nisam imao nameru da otvaram bilo kakve offtopic polemike, vecina fanova Melechesha zna zasto su proterani iz Izraela, samo se po navici uvek iserem po jevrejima :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gljive da se najedeš ili da se uradiš?

 

Ovaj put samo ždranje.

 

Elem, da, album je ispod očekivanja. Eto, na petom albumu se već vidi da se oni vrte u jednom te istom krugu što a priori ne mora uopšte da bude loše ali ovaj put se otkrili da je teško ostati vrhunski inspirisan peti put za redom tako da je album dosadnjikav počesto a takođe ima i dosta melodija koje me podsećaju na neke starije pesme. Sve u svemu, slušaće se još pa možda uđe u uho ali za sad - nisam zadovoljan kako to očekujem od Melechesha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...