Jump to content

Melechesh


Srki

Recommended Posts

  • 4 months later...

Vrh bend!Nabavio sam Sphynx,okult black/thrash,dosta lici na Absu,ko sto rece Ravendark,ali za razliku od Absu,oni dodaju mnogo elemenata muzike srednjeg Istoka,sto i nije cudno,jer su likovi iz Jerusalima. icon_mrgreen.gif Zaista jedan od najuzbudljivijih i najinteresantnijih albuma koje sam cuo u poslednje vreme!Nabavljajte ovo!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta su oni po nacionalnosti?Deluje interesantno...

Nista ne brini,znas vec da cu ti to doneti. icon_mrgreen.gif

 

Inace,u bendu su cetvorica:Izraelac,Palestinac,Amer i cetvrti ne znam sta je.Vrlo mi je zanimljivo da su likovi iz Svetog Grada.Morali su da pobegnu (sad zive u Francuskoj) zbog bavljenja BM-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas da su "morali da pobegnu".Pre ce biti da su svojevoljno emigrirali,zato sto Izrael nije sekularna drzava a oni i nisu Izraelci,pa je to dosta otezavalo zivot.Sada zive u Holandiji i Francuskoj.

Ne, vec jesu morali da se gube iz Svetog grada, jer je policija trazila da ih pohapsi non stop. Citao sam ranije da je devojka jednog iz benda pila hapsena i terali su je da im oda gde su ovi, jer ih nisu mogli pronaci tako lako.

 

Nije to mesto za sviranje takve muzike...

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

tek pre cetiri dana nabavih sphynx i isto toliko puta sam preslusao album,ovi ljudi su genijalci!

po nekoj logici treba da mi se najvise svidja prvi album,koji je takodje sjajan,ali ne,djinn i ovaj poslednji su bolji

ja inace ne podnosim,tj,mrzim istocnjacke ritmove i melodije,ali ovi su mi veliki izuzetak

Share this post


Link to post
Share on other sites

tek pre cetiri dana nabavih sphynx i isto toliko puta sam preslusao album,ovi ljudi su genijalci!

po nekoj logici treba da mi se najvise svidja prvi album,koji je takodje sjajan,ali ne,djinn i ovaj poslednji su bolji

ja inace ne podnosim,tj,mrzim istocnjacke ritmove i melodije,ali ovi su mi veliki izuzetak

Svidja ti se?Odlicno pivopije.gif Jel ti vuce malo na ABSU?Proscriptor je najjaci bubnjar!

 

Ja josh nisam preslusao onaj MP3,zato sto mi je komp kuci,idem za nedelju dana,pa cu sve lepo da preslusam i pootvaram nove teme ovde. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...