Jump to content

Helstar


RNA

Recommended Posts

album koji vam preporucujem je "nosferatu". zamislite da ingvi svira speed/thrash rifove a da vokalne linije pravi bjork. wink.gif

 

dobro, malo preterujem, ali taj album mi je bas fenomenalan. izvitopere je tacno onoliko koliko ja volim. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu da ti preporučim SVE njihove albume, a ima ih 6 (bez live).

Burning Star - 1984

Remnants Of War - 1986

A Distant Thunder - 1988

Nosferatu - 1989

Multiples Of Black - 1995

'Twas The Night Of A Helish X-Mas - 2000

James Rivera Legacy - 2002 (ovo je Helstar demo iz 1991. i demo benda koji je Džejms Rivera snimio posle Helstara 1993.)

 

cuo sam samo distant thunder i nosferatu. sta ja znam, mnogo mi vise lezi nosferatu, mada je i thunder thrashina na kvadrat. one vokalne linije na nosferatu su "out of this world", a rifovi su do zla boga napaljeni. biggrin.gifa:

 

ozbiljno, mala je sansa da onaj ko ceni thrash ne pronadje nesto dobro kod helstar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta ja znam... nije lako nabaviti njihove albume, a nazalost nisu ni nesto mnogo poznati, pa ljudi nisu culi.

 

nego, posto si ti cuo sve, jel znas da mi preporucis jos neki album osim nosferatu i thunder, al da vise lici na nosferatu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta ja znam... nije lako nabaviti njihove albume, a nazalost nisu ni nesto mnogo poznati, pa ljudi nisu culi.

 

nego, posto si ti cuo sve, jel znas da mi preporucis jos neki album osim nosferatu i thunder, al da vise lici na nosferatu?

Dobro, ali sad su albumi reizdati na disku, pa će ih biti i lakše nabaviti, tako da to neće postojati kao opravdanje.

Ja rekoh najbolje je nabaviti sve, jer ne volim da izdvajam albume kod bendova čiji su svi albumi dobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni znao odakle su a iskreno tek skoro sam malo bolje preslušao Nosferatu, koji jedino i imam. Ne može da omaši Američki old school thrash bend. Stvarno ranije za njih nisam ni čuo :| Ovaj album je stvarno mnogo dobar, a nisam znao da su iz Texasa, jer mi zvuči mnogo više kao ovi Bay Area bendovi ... ni traga Pantera ili Crowbar zvuka. U svakom slučaju svaki thrasher ovo mora da ima ... kamo sreće da nabavim i ostatak opusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego nego Power, sve dok nisu zapalili zvuk i imidz od Exhorder-a ali to je druga pricha.

 

Nazad na Helstar

Dobri,odlichni albumi dobra svirka

Neko reche da uopshte nisu poznati a imaju sve dobre albume,jebi ga fortuna nije bash svima naklonjena,mora neko i da krvari, ali tako se stvaraju LEGENDE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...