Jump to content

Bethor


Nesquik

Recommended Posts

DUKLJA!!!!!!!

JUZNA SLAVIJA!!!!!

ja mislim da je ovo odvajanje i sve proizvod masonskog oktopusa,tj. ljudi koji vladaju iz sijenke, kao sto su politicki i religiozni lideri,sektaski gurui i sl.

pokusavaju da nam ugase nas ponosni paganski duh,sto su vec uradili propagandom hriscanstva,islama i svih drugih monoteistickih religija,koje su sve cistokrvni produkt judeje i njenih izroda.

ja mislim da bi trebali ostaviti ove politicke razmirice i ne uplitati ih u ponosni,arijevski crni metal.jer,svi mi mrzimo svoje politicke lidere,nacine na koji nasa drzava funkcionise i sl.svi koji jos vjeruju u te ideale su kreteni.to nema veze sa metalom,koji ja jednostavno smatram umjetnoscu,nacinom slobodnog misljenja,i savrsenim sklopom nihilizma,cinizma i sl.jer,oni zele da nas nahuskaju jedne na druge i onda prevladaju na nasim drevnim prostorima,koristeci nas kao pijune i marionete u svojoj igri,radi jednog cilja:da bi nas eksploatisali.chivutska propaganda.

mislim da bi smo svi trebali udruziti svoje snage,i pokazati ovim seronjama koji drze danasnju kvazi "black metal" scenu(zaboravljajuci euronymusov amanet) sta je slovenski duh,neki pod barjakom duklje,neki pod barjakom srbije,ali svi zajedno pod barjakom PONOSNE JUZNE SLAVIJE!jer,to je jedini nacin da udarimo masonskog oktopusa posred lica.zato,bethore,JEBI IM MAJKU SVIMA!

SLAVA,BRACO I SESTRE!KRV I TLO!

icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je u tome sto vecina srba nema veze sa slavenima, no su malo jugo-istocnijeg izgleda

 

A sto se tice jedinstva slavenskog blacka - ave! I blacka uopce - cak i da ga ture svira, ako je dobar, slusam to (Ambehr, naprimjer)

 

Iskustvo je iznad rasizma (to kazem kao dugogodisnji NSovac)

 

Ali ne trpim okupatore koji tvrde da moja lijepa Domovina pripada njima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je u tome sto vecina srba nema veze sa slavenima, no su malo jugo-istocnijeg izgleda

 

A sto se tice jedinstva slavenskog blacka - ave! I blacka uopce - cak i da ga ture svira, ako je dobar, slusam to (Ambehr, naprimjer)

 

Iskustvo je iznad rasizma (to kazem kao dugogodisnji NSovac)

 

Ali ne trpim okupatore koji tvrde da moja lijepa Domovina pripada njima

a,ti si srbomrzac?ok.ja se ne deklarisem srbinom,vec sklavinom,ali nemam nista protiv njih(osim pristalica velike srbije).

od turaka sam slusao samo lost infinity i raven woods.

a sa zadnja 2 pasusa se apsolutno slazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...