Jump to content

Slash & Slash's Snakepit


VampireBlues

Recommended Posts

  • 1 year later...

Slusao sam album, veoma je dobar! Slashovo sviranje je na nivou, odlicne solaze i odlicno rifovi, neke pesme su stvarno super! Pravi Classic Rock revived. Skrenuo bih paznju na Myles Kennedyja koji peva na albumu i koji je defnitivno jedan od najboljih vokala danasnjice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Sad sam bas pre neki dan u'vatio deo spota (nisam ga video od pocetka) na MTV-ju,tu gde peva taj Myles Kennedy (valjda se pesma zove Back From Cali).

 

OK spot  :muzicar:

 

Nisam jos preslusao njegov taj solo album,valjda cu ga nabaviti jednom.

 

Al ne verujem da je takav kakvim ga je ovaj "metal guru" opisao...

 

 

 

 

 

 

 

 

Offtopic:

 

 

gospode bože...

 

 

Za takve situacije kad neko samo bane na temu i ceka da mu se sve servira na tacni,a mrzi ga da procita barem poslednji jebeni post na temi...takve treba...ne znam...

Edited by LazaGNR
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 :)

 

 

 

 

 

 

 

Vezano za Slash-a.

 

Moram reci da ja jos uvek do things in old-school way.

 

Znaci,ko pre 150 godina cekam da na TV-u 'ulovim' novi spot Slash-a :haha: 

 

A tek posle toga mi padne na pamet da je tu i YouTube... :redface::)

 

 

 

 

Nisam ni znao da Slash ima svoj official channel na Youtube-u.

 

Well,sad znam.

 

 

 

 

Gledam mu turneju (http://slash.ultimate-guitar.com/tours/),za sad je samo Amerika i Australija u planu.

 

Doci ce on kad-tad u Evropu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dobra ta plavusa iz spota :)

 

Nije mi se svideo pocetak pesme,al posle je OK.Kad se negde na pola spota Slash nadje izmedju one dve ribe za sankom i kad ga je ona crna povukla pomislio sam na trenutak "Jebote,nece sad valjda ona scena iz Don't Cry,kad se dve ribe sibaju zbog Axl-a",hehe :)

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Ajd' nadam se da ce u skorije vreme iskociti i tacan datum (tj. da ovo nije samo buva) !

 

Inace, solo album mu je bas dobar (jedan od retkih u skorije vreme koji u celini mogu da preslusam a da me ne smori) i svakako bi' otisao na koncert!! E tek mi sad nije zao sto sam propustio GnR !! Myles sasvim dobro peva, pa cak i stvari od Gunsa ... ne puca mu glas i ne falsira kao neke persone ...

 

Cuti uzivo tog les paul-a nema cenu :rockdevil:

 

http://www.youtube.com/watch?v=9_LTXEHzSSc&feature=related

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno :rockdevil:

Gitarista Velvet Revolvera i originalni član Guns 'N' Rosesa, u okviru solo turneje sviraće tokom leta u Beogradskoj areni, objavio je dnevni list "Blic".

 

Ogranizatori koncerta su "Music Star production" koji su prethodnih godina organizovali koncerte grupa The Rolling Stones, The Police i Billy Idol.

 

U maju prošle godine gitarista je objavio solo album "Slash" na kome su gostovali Ozi Ozborn, Kris Kornel, Lemi, Dejv Grol, Daf MekKegan, Kid Rok, Igi Pop, Fergi...

 

 

Sol Hadson poznatiji kao Sleš je na sceni je poznat po dugoj kovrdžavoj kosi, velikom seširu i cigaretom u ustima. Njegova solaža za pesmu "Nevember Rain" drži rekord za najdužu solažu koja je bila top 10 hit u Americi. Januara 2007. dobio je svoju zvezdu na zidu slavnih rok muzike. Vlasnik je više od 114 gitara. Najčešće svira na Gibson Les Paulu, ali u svojoj kolekciji ima i B.C. Rich Mockingbird, Fender Stratocaster, Fender Telecaster, B.C. Rich Double neck, Gibson EDS-1275, Gibson Flying V, Gibson Explorer, Gibson Melody Maker...

Malo su prebukirali ovu godinu sa koncertima,ali nebitno,Slash se mora gledati :pivopije: (ako je ovo o njegovom dolasku istina...)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...