Jump to content

Slash & Slash's Snakepit


VampireBlues

Recommended Posts

Lik je kao pojava definitivno ne ponovljiv i ako je kopirao perry-a dajte deset riba i pitajte ih ko je lepsi slash ili perry i popicete po glavi za ekstrema glupo pitanje .... Sto se tice sviranja gitare nije bas da je precenjen ... Mislim tacno je da je los tehnicar (kad se poredi sa vaiem ili satrianiem ili jos tako nekim vanzemaljcem onda je beba koja drzi gitaru )

ali zato je covek virtuoz koji smislja jebeno dobre soloe !!!!

Sve u svemu kafa C ali je slash DO JAJA gitarista u globalu !

 

kod njega je muzika pre svega stvar emocija za razliku od mnogih drugih kojima muzika robuje tehnici...zato Slash smislja sola koja su lepsa od solaza mnogih drugih perfektnih tehnicara...jedan od retkih gitarista cija te sola mogu naterati da zaplaces...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je solo nad soloima biggrin.gifa: ...ali mu nije svaki solo takav...ima jos takvih gitarista koji i pored slabije tehnike prave isto dobre pesme i soloe...ali to ipak nisu vrhunski gitaristi...vrhunski gitaristi su i dobri tehnicari i dobri kompozitori...nazalost vecina Slash-ovih fanova nikada nije ni uzela gitaru u ruke pa ga zato stalno velicaju kao da je ne znam sta...a i ribe se vise loze na njega nego na njegovo sviranje...sve u svemu kada se sve sabere ipak je sasvim solidan gitarista biggrin.gifa: ...ali nikako medju najboljima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro Dimo nemoj sad preterivati...mislim ok je on ali mu solaze ipak nisu bas "toliko" dobre (ne mislim na tehniku)...njegova najveca vrlina je ipak njegov imidz biggrin.gifa:...pa tek onda "emocije" prilikom sviranja

 

ja nisam ni rekao da su mu solaze "dobre" vec da su "lepe"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...