Jump to content

Slash & Slash's Snakepit


VampireBlues

Recommended Posts

E Marty toliko se proseravas da je to nevidjeno. Ko si ti bre da ti kenjas kako jedan svetski gitarista nije dobar ili jeste. Odma mi je jasno da nemas tri blage veze sa gitarom. Nemas ti mozak kad ne kapiras sta je bre slash za satriania. Znas ti ustvari to nego zato i ekstremno seres i izvaljujes gluposti, jer ti je krivo sto je slash 1000 puta veca faca i priznatiji gitarista od glupog satriania. Sta je satrijani za njega.....kurcina!

Brate el si ti nekad skino rifove za welcome to the jungle, paradise city, sweet child? Kad satriani smisli jedan tako autentican, prepoznatljiv i melodican rif onda mi se javi, a o soloima necu ni da pricam. Nije slash nikakav bog, ali on spada u red gitarista kao sto su hendrix, page, clapton, angus,...a satriani je za njih kurac od ovce. Najvise ne volim ne konkretne gitariste kao sto je satriani, koji ceo zivot nesto prcka i ceprka po toj jadnoj gitari, i nista covek jos nije odsvirao....

Tako da prekini pod hitno da kenjas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Marty toliko se proseravas da je to nevidjeno. Ko si ti bre da ti kenjas kako jedan svetski gitarista nije dobar ili jeste. Odma mi je jasno da nemas tri blage veze sa gitarom. Nemas ti mozak kad ne kapiras sta je bre slash za satriania. Znas ti ustvari to nego zato i ekstremno seres i izvaljujes gluposti, jer ti je krivo sto je slash 1000 puta veca faca i priznatiji gitarista od glupog satriania. Sta je satrijani za njega.....kurcina!

Brate el si ti nekad skino rifove za welcome to the jungle, paradise city, sweet child? Kad satriani smisli jedan tako autentican, prepoznatljiv i melodican rif onda mi se javi, a o soloima necu ni da pricam. Nije slash nikakav bog, ali on spada u red gitarista kao sto su hendrix, page, clapton, angus,...a satriani je za njih kurac od ovce. Najvise ne volim ne konkretne gitariste kao sto je satriani, koji ceo zivot nesto prcka i ceprka po toj jadnoj gitari, i nista covek jos nije odsvirao....

Tako da prekini pod hitno da kenjas!

 

Posto vidim da si otisao da ti lepo odgovorim...kao covek biggrin.gifa:

Kao prvo svako ima pravo da iznosi svoje misljenje o nekome...bilo da je pozitivno ili negativno...jer po tvojoj logici ja nebih smeo da plujem po nekim "priznatim" filmovima zato sto nikada nisam snimio ili rezirao jedan smile.gif ...sto je najgore nije ovde vise stvar o gitari uposte ovo je sada vec postalo licno...ti mene pljujes kao da sam ti uvredio nekog bliznjeg a ne nekog gitaristu sa kojim verovatno nikada nisi bio ni u istoj zemlji a kamoli u istoj prostoriji...dobro to govori dosta o tebi, o tome kakav si ti covek...ali na svu srecu jos si mlad tako da jos uvek imas vremena da promenis tu tvoju "gadnu" narav...ali opet ja se vise necu spustati na tvoj nivo i necu vise ulaziti u debilne diskusije poput ove koju bi sada ti da zapocnes, tipa Satch vs. Slash...takve diskusije sam doduse i ja vodio kada sam bio mladji doduse sa 15-16 godina ali dobro smile.gif ...moras da shvatis da to nigde ne vodi bas kao i ovo smile.gif ...doduse kada bi mi u lice rekao ovo sto si mi sada rekao, nebi tako "lepo" prosao...jebiga ovo je ipak samo forum...nema potrebe sve shvatati tako ozbiljno biggrin.gifa: ...ajde srecno i sve najbolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga ja sam ti od onih ljudi koji na pljuvanje odgovaraju "dostojanstveno"...i da ovom prilikom se izvnjavam svim ljudima na ovoj temi ako ih je moje misljenje na ovoj temi iznerviralo...sto naravno ne znaci da cu prestati ali nema veze...ako nista drugo trudicu se da budem malo originalniji smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...