Jump to content

Slash & Slash's Snakepit


VampireBlues

Recommended Posts

......
...doduse kada bi mi u lice rekao ovo sto si mi sada rekao, nebi tako "lepo" prosao...

ok mr.smartgay, izvini molim te, ti si upravu, najbolji si najpametniji, nemoj samo da me bijes molim te, ako si na to mislio

 

Auu pobogu...nisam to tako mislio smile.gif ...nego bi onda raspravljali kao dvojca gitarista a ne kao gomila slova na ekranu smile.gif ...kada bi mi to rekao "face to face"...onda bi i ja tebe malo pljuvao smile.gif ...da ne ispadnem picka smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne salu na stranu, ne znam stvarno ko je detinjast, mene je iznerviralo sto sam vec dvadeseti put na razlicitim mestima ovde na forumu procito slicne omalozavajuce komentare koji ne kapiram cemu vode? to je vec stvar nekog kompleksa. Ali si mi ti smesan meni nesto pricas kako imam detinjaste fazone, a ti kenjas kao "da si mi to rekao u lice bilo bi svasta..."

. Prvo otkud ti znas ko sam ja uopste, da li bi uopste smeo da mi pridjes kad bi me video ili mozda bi se bas zgotivili i smejali dok pricamo o ovoj debilnoj temi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ti i govorim ovaj forum je "apsurdan"...ne mozes sve shvatati ozbiljno bas kao ni moje komentare o Slash-u...i nema potrebe za vredjanjem...pa ovaj lik Anarki prezire bend koji ja najvise na svetu volim (Iron Maiden) pa se opet fantasticno slazemo...i bas pritom konstantno omalovazava vokalne sposobnosti gosn Bruce Dickinson-a...mog omiljenog pevaca...jer tako Anarki smile.gif ...cinjenica je da imamo razlicite poglede na gitaru, mada ne bas toliko koliko ti mislis ali opet to ne znaci da ne mozemo da razgovaramo kao ljudi...jebiga mozda ti ne volis da se sprdas ali ja volim smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...