Jump to content

Slash & Slash's Snakepit


VampireBlues

Recommended Posts

icon_confused.gificon_confused.gif Slash je vsok 190 icon_confused.gificon_confused.gif

v'zi!

sa sve binom, kaubojkama i uloscima za kaubojke on ne doseze ni do ravni stola a kamoli do 190....

pretera ga malo! Sto bi se reklo u tim situacijama.... smanji malo!

 

 

a sto se tice slasha, on jeste inovativan, u to da li svira ili ne necu ulaziti, dobro svira ali se ne moze porediti sa ostalim sviracima jer su njihovi stilovi drugaciji i vecini im je solo karijera glavna, dok je slash bend-ski (da se tako izrazim) gitarista i tako.... inace sto se tice visine se on ne moze porediti sa njima! icon_smile.gif

 

 

Odgovorno tvrdim, da "Sweet Child Of Mine" ima najbolju solo deonicu ( barem sto se tice Rock muzike).

 

Inventivan jeste, ali ne moze se stavljati u istu kategoriju sa Vai-jem, Satrijanijem, Polandom, Fridmanom i dr.

 

ukus sinko... ukus! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zato sto ne svira, mada mozda je to trac, ali jbg, gotovo smucio mi se.

a ja od Gunsa volim (volela sam) jedino Axl-a, klavir mi se zove po njemo, pa jbg ne mogu sad da ga mrzim, inace Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

P.S. Svrati! He!

 

E pa i ja ooooooobozaaaaaaaaaavam Vai-a, kul!

Vi`sh kako se mi lepo slazemoo icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif za sve sem za gunse icon_evil.gif ja volim da ih slusam. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

slash je mali može stojeći da puši i josh da se uspinje na prste u svojim čizmicama.... laugh.gif

inače marty brate moj moram ti reći da ovaj marty pravi shto liči na tebe i nije vrhunski solo gitarista ko shto neki hoće da ga predstave....solidan i ništa više....sasda sigurniji nego ikad bash dosta slušah megasmrt lately.... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti cuti biggrin.gif tvoja zena lici na Slasha icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

icon_evil.gif Platices mi za ovo!!!!!!! icon_evil.gif

 

Pogledaj prvo sleshovu pukeface.gif , pa onda Ritchievu sliku biggrin.gificon_redface.gifbiggrin.gif

pa malo razmisli o posledicama koje te mogu pratiti citavog zivota posle izjave te recenice! icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

Pa dali si ti normalna? icon_confused.gificon_confused.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

icon_evil.gif Platices mi za ovo!!!!!!! icon_evil.gif

 

Pogledaj prvo sleshovu pukeface.gif , pa onda Ritchievu sliku biggrin.gificon_redface.gifbiggrin.gif

pa malo razmisli o posledicama koje te mogu pratiti citavog zivota posle izjave te recenice! icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

Pa dali si ti normalna? icon_confused.gificon_confused.gif

Okej mene nema u skoli u ponedeljak icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

slash je mali može stojeći da puši i josh da se uspinje na prste u svojim čizmicama.... laugh.gif

inače marty brate moj moram ti reći da ovaj marty pravi shto liči na tebe i nije vrhunski solo gitarista ko shto neki hoće da ga predstave....solidan i ništa više....sasda sigurniji nego ikad bash dosta slušah megasmrt lately.... icon_wink.gif

Marty je virtuoz i jos uz to genijalni kompozitor...kada se budemo videli dacu ti Mp3 njegove solo karijere icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...