Jump to content

Slash & Slash's Snakepit


VampireBlues

Recommended Posts

CCC, sto si tako agresivna no.gif , narocito prema Slashu i svemu sto je vezano za njega

Pa ne volim coveka, sta ces!

A takodje ne volim ljude koji pokusavaju da budu neko drugi, po makar izgledali kao klovnoivi!

Veruj mi, nisi videla lika na koga je Ritchie mislio, tuzno je!!

Pa dobro ne bih ga bas sutnula, sazalila bih se na njega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vas sada pitam nesto:

Kada bi ste videli lika koji je toliko iskopirao slasha da je isti on sta bi ste vi uradili?

Za svakog ko kopira neku licnost mislim da je pacenik. Tako da bih verovatno pomislila "vidi koji pacenik" i nastavila dalje.

Ako neko jednostavno lici (mislim faca, a ne oblacenje), onda bih pomislila "vidi sto lici na slasha" ili mu cak rekla "jako licis na slasha" i opet nastavila dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

marty, ne npričam o solo albumima, to ćesh mi dati, pričam da je On kao solo gitarista megadetha ništa posebno, chak povremeno iako se vidi da je znalac, relativno nemaštovit....

mislim pusti bash kada pomenusmo danas, prieste posle megasmrta i vidi koliko marty deluje bledo uodnosu na njih dvojicu....kirk ima pojedina sola koja su itekako bolja, a znamo kakav je zapravo on.... smoke_break.gif

a vidim ja da cu morati da otvorim temu o marty friedmanu samo ne znam gde jer ce me rna oterati u pm! sto je i razumljivo i ja bi to isto uradio... tako da cu je otvoriti na heviju!

 

 

inace Marty Friedman i Kirk Kuramet ne mogu da se porede jer Marty ima ton a Kirk ga nema!!!

Dalja diskusija je zavrsena i nema vise razgovora!!! icon_rockdevil.gif

 

Marty je lud veruj mi! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne volim coveka, sta ces!

A takodje ne volim ljude koji pokusavaju da budu neko drugi, po makar izgledali kao klovnoivi!

Veruj mi, nisi videla lika na koga je Ritchie mislio, tuzno je!!

Pa dobro ne bih ga bas sutnula, sazalila bih se na njega!

Na koga je mislio?

 

Naravno da ne treba glumiti da si nesto sto nisi, ali ne znam u kojoj je ovo situaciji bilo, mozda nije strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

a vidim ja da cu morati da otvorim temu o marty friedmanu samo ne znam gde jer ce me rna oterati u pm! sto je i razumljivo i ja bi to isto uradio... tako da cu je otvoriti na heviju!

 

 

inace Marty Friedman i Kirk Kuramet ne mogu da se porede jer Marty ima ton a Kirk ga nema!!!

Dalja diskusija je zavrsena i nema vise razgovora!!! icon_rockdevil.gif

 

Marty je lud veruj mi! icon_da.gif

Da si zensko poljubio bih te!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar sam toliko lep i privlacan da sam poceo da dobijam simpatije drugog pola!!! icon_redface.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

da te ne poznajem icon_smile.gif malo bih se zapitao da li se ista nalazi u tvojoj lobanjskoj cauri! icon_smile.gif

ali posto te poznajem onda ti samo kazem sala! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

pa cemu onoliki smajliji onda! icon_smile.gif

poz! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...