Jump to content

Slash & Slash's Snakepit


VampireBlues

Recommended Posts

Hteo sam da kazem da je kum na tom snimku izgledao kao slash, a on je zazalio sto mi je pokazao snimak, jer sam mu to pricao sve vreme. icon_da.gif

Heh cekaj da ti pustim kako ja to zovem svoju "video skolu" icon_smile.gif ...tu se ja jedno 20-30 minuta izivljavam na gitari mrtav pijan no.gifpivopije.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali zasto icon_confused.gif , covek ima frizuru kao slash, i kada pusti kosu preko lica isti je Sladjan. icon_da.gif

Ali Slash-a ne cini samo kosa no.gif

Tu je prvenstveno sviranje, pa to kako mi se cini kao licnost, pa izgled, i to najpre sake i ruke uopste, pa faca+kosa+telo... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali Slash-a ne cini samo kosa no.gif

Tu je prvenstveno sviranje, pa to kako mi se cini kao licnost, pa izgled, i to najpre sake i ruke uopste, pa faca+kosa+telo... icon_da.gif

Jebiga nisam mu gledao dupe i sake ali znam da ne sviram kao on icon_da.gif ...doduse mozda smo i bili slicni sto se tice sviranja pre par godina icon_razz.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga nisam mu gledao dupe i sake ali znam da ne sviram kao on icon_da.gif ...doduse mozda smo i bili slicni sto se tice sviranja pre par godina icon_razz.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

ccc, pa, mislim, stvarno... hoces li da prestanes da ga prozivas ili cu morati da intervenisem... no.gif

 

Inace, savrseno telo u svakom pogledu icon_da.gif

Edited by Perla Ferrar

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa guuuza icon_biggrin.gif  bloody je bre pozerka ona najgora da ne bi mene i njjenog decka,za gunse ne bi ni cula icon_biggrin.gif  icon_biggrin.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

kiss krvava kumoooo icon_biggrin.gif  icon_biggrin.gif

Sta ti bi odjednom? Pa zar rodjenoj kumi tako nesto? A televizor, a auto... ccc icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa guuuza icon_biggrin.gif bloody je bre pozerka ona najgora da ne bi mene i njjenog decka,za gunse ne bi ni cula icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

kiss krvava kumoooo icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Pa boddy, pa kum je bar 10 cm veci od Sladjana, i po meni je bar 2 puta zgodniji od njega ( kume nisam gay ali prepoznajem kada vidim lepog muskarca, to sam nasledio od keve ) a sto se rice sviranja . Sladjan je mala beba. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa boddy, pa kum je bar 10 cm veci od Sladjana, i po meni je bar 2 puta zgodniji od njega ( kume nisam gay ali prepoznajem kada vidim lepog muskarca, to sam nasledio od keve ) a sto se rice sviranja . Sladjan je mala beba. icon_da.gif

(po trci put pokusavam da postujem icon_mad.gif )

 

Kush zgodnije icon_wink.gif

 

NEgo, jel' ti to hoces da zenis kuma pa ga ovde reklamiras ili sta icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

(po trci put pokusavam da postujem icon_mad.gif )

 

Kush zgodnije icon_wink.gif

 

NEgo, jel' ti to hoces da zenis kuma pa ga ovde reklamiras ili sta icon_wink.gif

Ne nego jednostavno kazem ono sto mislim, i licno se nadam da cu da ga ozenim ovde icon_rolleyes.gif , ali po onome sto tvoja kuma kaze za tebe ti si vise decko nego devojka. icon_smile.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...