Jump to content

Slash & Slash's Snakepit


VampireBlues

Recommended Posts

Slash je moj prvi guitar hero... Moj vodic i bez njega ne bi bilo mnogo toga sto je tako dobro i sto mi tako mnogo znaci... Jedinstven je, jednostavno jedinstven icon_da.gif

Da nastavim, sigurno je ovako bilo:

"I onda jedne veceri, dok sam gledao spot za pesmu Paradise City, osetio sam neko uzbudjenje. Bio sam sam u kuci, a u rukama sam drzao mog les Paula, a na zidu iznad mene je bio 2x3 poster Slash-a i njegovog les Paul-a ( koji inace nije njegov nego Joe-v ), osetio sam kako mi krv prolazi kroz telo, kako sav gorim, a onda sam skinuo svoje pantalone i nabio sebi mog les Paul-a u analni otvor. Bilo je tako dobro"

icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nastavim, sigurno je ovako bilo:

"I onda jedne veceri, dok sam gledao spot za pesmu Paradise City, osetio sam neko uzbudjenje. Bio sam sam u kuci, a u rukama sam drzao mog les Paula, a na zidu iznad mene je bio 2x3 poster Slash-a i njegovog les Paul-a ( koji inace nije njegov nego Joe-v ), osetio sam kako mi krv prolazi kroz telo, kako sav gorim, a onda sam skinuo svoje pantalone i nabio sebi mog les Paul-a u analni otvor. Bilo je tako dobro"

icon_smile.gif

Fantasticno! icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bre pricas covece icon_smile.gif ...to ti je sasvim normalna stvar icon_da.gif

ukoliko ti se svidja da zvučiš kao second rate maiden/satrijani onda je to ok.... icon_razz.gif

inače, stoji da se krade kada je puno toga provaljeno pa se nema više kuda, ljudi su bezidejni poprilično....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti vrisnuo mi je telefon...a i napravio sam igraonicu u gajbi icon_smile.gif ...doneli ortaci comp-ove pa picimo igre po ceo dan icon_smile.gif

 

Kako si mi ti icon_biggrin.gif

U, bre, covece, jel' znas ti da je sad septembarski ispitni rok?

Dooobro sam icon_rolleyes.gif

Pitah sta je s tobom zbog tvog posta, ali nema veze, moze i ovako.....

Edited by Perla Ferrar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ukoliko ti se svidja da zvučiš kao second rate maiden/satrijani onda je to ok.... icon_razz.gif

inače, stoji da se krade kada je puno toga provaljeno pa se nema više kuda, ljudi su bezidejni poprilično....

Ma to sam copy paste-ovao iz nekog interview-a...nije Steve mislio na muziku "generalno" vec na sopstveni meterijal...znas ono tipa "ovaj deo ove pesme Maiden-a je slican onom delu one pesme i sl.

 

Moracu malo da modifikujem potpis da bi ljudi shvatili sta je ustvari Steve hteo da kaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nastavim, sigurno je ovako bilo:

"I onda jedne veceri, dok sam gledao spot za pesmu Paradise City, osetio sam neko uzbudjenje. Bio sam sam u kuci, a u rukama sam drzao mog les Paula, a na zidu iznad mene je bio 2x3 poster Slash-a i njegovog les Paul-a ( koji inace nije njegov nego Joe-v ), osetio sam kako mi krv prolazi kroz telo, kako sav gorim, a onda sam skinuo svoje pantalone i nabio sebi mog les Paul-a u analni otvor. Bilo je tako dobro"

icon_smile.gif

Ovde neko bas zna na cemu svjet stoji icon_smile.gif Svoja iskusta zadrzi za sebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi oko 10 bodova sa prijemnog da se upisem icon_biggrin.gif , nadam se da cu ih dobiti icon_da.gif .

Inace dolazim oko 8. ili 9. ponovo do bg pa ako su moje mlade dame raspolozene da im donesem neke retke snimke gosn Sladjana nek se jave da se dogovorimo oko predavanja materijala, elem pozelite mi mnogo srece za prijemni. 7. je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi oko 10 bodova sa prijemnog da se upisem icon_biggrin.gif , nadam se da cu ih dobiti icon_da.gif .

Inace dolazim oko 8. ili 9. ponovo do bg pa ako su moje mlade dame raspolozene da im donesem neke retke snimke gosn Sladjana nek se jave da se dogovorimo oko predavanja materijala, elem pozelite mi mnogo srece za prijemni. 7. je.

Afkors.Ja sam za.Perla? icon_razz.gif

Sretjno nemoj da nas brukas tamo.... icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...