Jump to content

Slash & Slash's Snakepit


VampireBlues

Recommended Posts

Treba mi oko 10 bodova sa prijemnog da se upisem icon_biggrin.gif , nadam se da cu ih dobiti icon_da.gif .

Inace dolazim oko 8. ili 9. ponovo do bg pa ako su moje mlade dame raspolozene da im donesem neke retke snimke gosn Sladjana nek se jave da se dogovorimo oko predavanja materijala, elem pozelite mi mnogo srece za prijemni. 7. je.

Afkors,afkors. icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

 

 

Sretjno nemoj da nas brukas tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravni u .... malo je falilo da napisem, icon_mrgreen.gif sigurno bi bar polovina ovog sajta otisla tamo da me doceka na noz icon_da.gif .

 

Juce mi je jedan covek, dok smo igrali Warcraft 3 i dok sam ja istrebljivao njegovu vojsku, na moje pitanje "gde ti je vojska pile", on odgovorio "tu je zivotinjo" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U koga ako nije tajna.

 

PS ja zivim u igraonicama, evo poceli su da me izbegavaju neki klinci od kako smo ih ponizi u warcraft-u, 4 partije zaredom smo ih dobili, prosek partije je 10 min.

icon_smile.gif

icon_da.gif

U Martyja pa u koga bih biggrin.gifbiggrin.gif

Salim se,u jednog decka iz skole....e trebaju mi telohranitelji....placam povoljno...muzevi,zainteresovani mozda? icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

Ostavi te klince bre jadna deca icon_razz.gif Verovatno su moje godiste ako ne izlaze iz igraonice icon_razz.gificon_razz.gif Cccc,deca... icon_razz.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

On nema cime da razmislja pa postavlja glupa pitanja, elem prepisao sam vise od pola icon_mrgreen.gif , ipak sam ja dete ekonomske skole icon_smile.gif .

Nisam ziva nego ziv icon_rolleyes.gif , pobogu Vampire pa zar ti da napravis taj lapsus, sutra cete imati uvid u rezultate icon_da.gif , kao i ja. A posle toga idem da ozenim Perlu icon_redface.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif .

 

Od koga ti treba odbrana, dobar sam u tome, plus licim na seksualnog manijaka sa ovom novom frizurom pa me svi izbegavaju.

Edited by Public Animal no. 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On nema cime da razmislja pa postavlja glupa pitanja, elem prepisao sam vise od pola icon_mrgreen.gif , ipak sam ja dete ekonomske skole icon_smile.gif .

Nisam ziva nego ziv icon_rolleyes.gif , pobogu Vampire pa zar ti da napravis taj lapsus, sutra cete imati uvid u rezultate icon_da.gif , kao i ja. A posle toga idem da ozenim Perlu icon_redface.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif .

 

Od koga ti treba odbrana, dobar sam u tome, plus licim na seksualnog manijaka sa ovom novom frizurom pa me svi izbegavaju.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

zivotninja je zenskog roda, zato si zivA icon_da.gif

 

@ Blacksunray Verb Delikvent

Eeee, dobro je kad si ti mator pa ces da nam objasnis zasto je koje pitanje postavljeno kako namerno icon_razz.gif

Edited by Perla Ferrar

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.jura.kg.ac.yu/Upis2004/rang2.pdf

 

Skinite pdf, eto da ne ispadne da sada lazem.

Inace upisah se icon_mrgreen.gif , da Inace zeno jedino ako si ti lezbejka tako ja mogu biti ZIVA, icon_smile.gif .

Ovaj da, a kada cemo da se nadjemo icon_confused.gif . Ja cu u ponedeljak da se upisem pa pri povratku da svratim do kuma, pa smo mogli da se nadjemo i upoznamo, ipak je dobro znati sa kim se zenis, zar ne icon_smile.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...