Jump to content

Post-rock


Recommended Posts

Počeću da slušam ovaj bend samo zato što izgledaju tako prokleto hipsterki. :haha: Ne interesuje me kakva je muzika.

 

balmorhea900x1050png.png

 

U pitanju je teksaški bend Balmorhea.

U proseku imaju dovoljni cvikera, shishki i brkova po clanu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mozda neko zna neki bend gde idu post-rock rifovi a bubanj przi blast-beat? Vokal nebitno kakav je. :D

 

tako nesto ne postoji, ali ima post roka sa dobrim duplim basom

 

###

ovo je neka skola post roka koja mi najvise lezi u poslednje vreme, zivahno sa jasnim temama i bez veceg prenemaganja.

 

edit: ups, pogresan link, sad je ok

Edited by pravikretenskefacedokdrka

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

O da. Si ih gledao live u oktobru?

 

Nažalost, ne :no: Bila je frka oko faksa i upisivanja tada, baš je nezgodan datum bio, još radni dan ako se ne varam. Nego, nisam ni pitao, kako je bilo? Pošto sam slušao neke live isečke, očekujem odgovor tipa 'vuuuu' :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost, ne :no: Bila je frka oko faksa i upisivanja tada, baš je nezgodan datum bio, još radni dan ako se ne varam. Nego, nisam ni pitao, kako je bilo? Pošto sam slušao neke live isečke, očekujem odgovor tipa 'vuuuu' :haha:

 

Predobro, energicno nastupaju i prave odlicnu atmosferu samom svojom pojavom. Onaj bubnjar je razjebao svu onu opremu sto ima i konstantno deluje da udara iz sve snage, dok je gitarista temperamentan na svoj nacin, ali ne preterano vec koliko ide uz samu pesmu.

I da, zvuk je bio odlican, prosto sam morao da kupim majicu na kraju haha

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predobro, energicno nastupaju i prave odlicnu atmosferu samom svojom pojavom. Onaj bubnjar je razjebao svu onu opremu sto ima i konstantno deluje da udara iz sve snage, dok je gitarista temperamentan na svoj nacin, ali ne preterano vec koliko ide uz samu pesmu.

I da, zvuk je bio odlican, prosto sam morao da kupim majicu na kraju haha

Ja sam hteo da idem na to, i bas sam planirao, pogotovo sto Khuda ima taj prljaviiji zvuk, i math uticaje. I na kraju me svi ispale, plus sam neke komplikacije imao, nisam mogao stici pre 19h(a to je za 17h bilo najavljeno) i ne odem. Valjda ce doci ponovo, bas bih voleo da ih gledam, drago mi je sto cujem da su energicni i uzivo.

 

Btw, koliko je sigurno ovo za Maybeshewill?

 

http://www.last.fm/event/3188086+THE+GREAT+BIG+2012+SHOW+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...