Jump to content

HeterA


eretron

Recommended Posts

Sad sam preslusavao na myspaceu i kako to da kazem, ja generalno ne volim taj new wave "izvadite mi taj vruc klip kukuruza iz bulje" stil pevanja, ali kapiram da ljudi koji vole ovakvu svirku itekako imaju sta da cuju. Mislim da uopste ne zaostajete za svetskom scenom.

Svaka cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma, ali ma koliko slusao ovaj bend, sve vise mi je gadna muzika :( Stvarno sam pokusao, pustao je dok kuvam rucak, kad sam u drustvu, dok citam i jednostavno mi ne ide... Nadam se da sam se kulturno izrazio, da me ne kritikuje decko (ili devojka) iz Sente... Mislim da je bend pogresio sto je postao "moderan", posto je taj pravac uveliko pred izdisajem, tako da ocekujemo jos neku transformaciju ovog benda... Toliko o iskrenom pristupu, sve najbolje svima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mada se slazem da nisu nesto, ^^ ti si gore sam sebe diskreditovao time sto si napisao da si ih slusao na sve pogresne nacine, samo ne na jedini ispravan. ti si zapravo sebi pokusao da ispres mozak, a ne da slusas muziku. Nije ovo background muzika. Blago tebi ako tako slusas i inace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopste ne zvuce lose. Ne svidja mi se prelaz, ali ajde. U svakom slucaju, bitno je druzenje - kome se ne svidja ne mora da slusa.

 

Goronea, ultimate. :wub:

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postujem ja, naravno. Samo me iznervira to kada neko kaze da je nesto sranje, a likovi mnogo truda u to uloze. Znaci, NE MORA da ti se svidja ali ne govori da je sranje, ok?

 

:) Добро, 'ајде, ако ти то толико значи, ево, нећу рећи да је мени срање него да ми се не допада. :)

 

А ти послушај "Са оне стране" албум и видећеш какво је то пржење. :pivopije:

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao bih i ja nesto kao clan benda da kazem, sad kad su pobrisane onolike nebuloze:

 

- Nama se najvise svidja ono sto sad sviramo

- Trudimo se da svako doprinese na svoj nacin ideji koju bend sada nosi

- Hvala svima koji slusaju i "Sa one strane" i "Taidu", kao i svima kojima se novi stil najvise svidja. Ono sto je sigurno je, kad vec nismo duzni nikome da ispostavljamo racune, vec smo underground bend, sviracemo ono sto nam se u bilo kom trenutku svidja. Trenutno stojimo svim srcem iza novih pjesama, i apsolutno jedva cekamo da album izadje, jer smo ulozili ogroman trud i rad. Za sada ne postoje planovi za izvodjenje pjesama sa 2 prva albuma, sto ne znaci da nekada necemo htjeti da uradimo neke takve koncerte

- Koga zanima sve ovo sto sam rekao u sirem obliku, moze da procita intervjue sa nasim pjevacem, Acom:

 

http://www.trablmejker.com/emisije/2

http://www.serbian-metal.org/srp/index.html

 

- Koga zanima, takodje moze da nas cuje 10-og Jula, na Exitu u 20:30

- Sve pohvale i kritike upucene nama, mozete napisati na nasoj myspace stranici Hetera@Myspace

 

Polako zavrsavamo novi album, i nadamo se da ce se svidjeti svima kojima se svidja ovakav pristup metalu.

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrabar potez, mada po meni muzika koju najvise slusas i volis ne bi trebala da utice na rad benda. Ok, sviras ono sto volis, ali gdje bi bio kraj kada bi svi bendovi odstupali od svojih pocetaka samo zato sto slusaju drugu muziku danas? Ovo nije pljuvanje po bendu, nego samo pitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takve kocnice imaju bendovi koji prodaju mnogo diskova, i popularni su u nekom sirem krugu ljudi. Ovdje je jednostavno poenta da Hetera danas slabo ima veze sa Heterom iz 2003-e. Ima 3 nova clana, a stari clanovi nemaju 18 godina, koliko su tada imali, pa je sasvim normalno da su krenuli da stvaraju drugacije stvari nego ranije. Da je "S one strane" imao neki milionski uspjeh, mozda bi morali da se drze u vec zadatom pravcu, ali ovako imaju pravo da traze svoj stil. U svakom slucaju, ako naleti neko od starijih clanova, moze bolje da ti odgovori. Drugo, siguran sam da ce okviri koje cemo zadati ovim albumom, biti pravi pocetak rada benda, oko kojeg ce se praviti temelji za dalji rad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre ljudi...svirate sta hocete i boli vas -peep-. Kome se svidja neka slusa, kome ne-ko ga tera. Ja isto ne gotivim licno taj vas fazon, ali podrzavam apsolutno vas rad, jer se trudite i najbitnije je da se vama svidja sta radite. Prema tamo...samo napred.

 

I svaka cast na koncertu sa Slipknotom! Jos sada samo pametno iskoristite to da ste svirali sa njima...marketing je cudo :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...