Jump to content

HeterA


eretron

Recommended Posts

treba marko da mi da promo pošto sam ih kratko slušao u domu pa ću onda nešto valjano da bacim

 

Pa ja za to ne znam ... valjda on zna , ajde posalji mi na pp gde bi mogli da se nadjemo da ti on to da ili ostavi mail pa da ti saljem jednu po jednu ... kako god hoces , smo reci !!

 

p.s.

 

Hvala za pohvale ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Nemoj vise da pljujete May Result i Sacramental Blood :x :x

 

 

Vokal vam je los ne kazem da ne valja ali moze to i mnogo bolje.

Svidja mi se ona u Noci Punog Meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimili su i fenomenalno zvuci.

 

Slusao sam ih dok su snimali i zaista su mi se svidele pesme, a juce sam ih cuo na DEMO Express-u i produkcija je super ispala, pogotovu bubnja. Po meni u nekim pesmama imaju malo duha Psychoparadoxa (sa 'Through the Labyrinths...') i vokal je mnogo bolji u odnosu na njihove prosle demo snimke.

 

Klavijature su vodeci instrument i lepo smisljene (way to go Urose!), u nekim delovima vuku na blag gothic (a la Crematory) dok ne krene pevanje... E onda juris u sutku! :mrgreen:

 

Ne volim ovaj pravac bas toliko, ali recimo da bi ovo mogao da slusam, pa zato sve pohvala za Heteru (inace dobar naziv za bend, nema sta!) :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba marko da mi da promo pošto sam ih kratko slušao u domu pa ću onda nešto valjano da bacim

 

Pa ja za to ne znam ... valjda on zna , ajde posalji mi na pp gde bi mogli da se nadjemo da ti on to da ili ostavi mail pa da ti saljem jednu po jednu ... kako god hoces , smo reci !!

 

p.s.

 

Hvala za pohvale ...

pa dogovorili smo se da mi se javi ovih dana....trebalo je već i da se javi....nije frka ja ću se dogovoriti s njim, imamo brojeve telefona tako da je ok.... :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam dobio promo na 202(ali mi postar jos uvijek nije donio cd biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif ),one tri pjesme su odlicne,bas onakav black metal volim!Jedva cekam postara pa da malo pazljivije poslusam pjesme!

Pozdrav od benda ETERNAL ECLIPSE(Zvornik R.S.),nadam se da cemo nekad i zajedno svirati(slicnu muziku sviramo...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj vise da pljujete May Result i Sacramental Blood   :x  :x  

 

 

Vokal vam je los ne kazem da ne valja ali moze to i mnogo bolje.

Svidja mi se ona u Noci Punog Meseca.

 

 

E da ... u vezi toga sto je Marko izjavio na radiju ... nije tako mislio ... veruj mi da niko od nas nije u fazonu napusavanja ... a pogotovu ne u fazonu napusavanja nase metal scene ... Veliko " IZVINITE " gore navedenim bendovima u ime celog benda HeterA ... nije trebalo tako da ispadne .... Nadam se da nece biti ljutnje ....

 

 

Pozdrav svima .... i sorry jos jednom !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam dobio promo na 202(ali mi postar jos uvijek nije donio cd biggrin.gif  :D  :D ),one tri pjesme su odlicne,bas onakav black metal volim!Jedva cekam postara pa da malo pazljivije poslusam pjesme!

Pozdrav od benda ETERNAL ECLIPSE(Zvornik R.S.),nadam se da cemo nekad i zajedno svirati(slicnu muziku sviramo...)

 

Hvala za pohvale ... ne samo tebi vec svima ... Sto se tice sviranja ... tu nema nikakvih problema mi smo uvek otvoreni za svirku .... ajde kada dobijes disk ostavi koji komentar ...

 

 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj vise da pljujete May Result i Sacramental Blood   :x  :x  

 

 

Vokal vam je los ne kazem da ne valja ali moze to i mnogo bolje.

Svidja mi se ona u Noci Punog Meseca.

pa ja mislim da gori bend od may resulta nisam cula,a ni sacramental nije daleko biggrin.gifa:

dobar je vokal :wink: ,samo ne znam sto ste promenili ime druze Borise?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj vise da pljujete May Result i Sacramental Blood   :x  :x  

 

 

Vokal vam je los ne kazem da ne valja ali moze to i mnogo bolje.

Svidja mi se ona u Noci Punog Meseca.

 

 

E da ... u vezi toga sto je Marko izjavio na radiju ... nije tako mislio ... veruj mi da niko od nas nije u fazonu napusavanja ... a pogotovu ne u fazonu napusavanja nase metal scene ... Veliko " IZVINITE " gore navedenim bendovima u ime celog benda HeterA ... nije trebalo tako da ispadne .... Nadam se da nece biti ljutnje ....

 

 

Pozdrav svima .... i sorry jos jednom !!

pa šta je rekao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...