Jump to content

Sikth


BodyRemover

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

problem je sto novi vokal nema ni mesta da pokusa da bude dobra zamena za Justina jer mu Mike ne da. Slusaj Aliases, lik stvarno svasta zna.

 

Ali da, ima nekoliko predobrih pesama "No Wishbones" mi verovatno u top 5 Sikth stvari ikad bez preterivanja, ali nije mi toliko dobar album kao celina.

 

Da li je do toga sto su ih svi iskopirali milion puta otkad su nestali ili zato sto vise nisu toliko energicni i diviljni, mozda a little bit of both.

 

a i ta sterilna periphery produkcija moze da ga duva, ranije su imali potpuno organic zvuk i dosta je sve zilje zvucelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Mikee je preprisutan svuda, trebalo je da ostavi malo prostora da pesme prodisu. Moze se cuti a i videti na ovim nekim novijim live snimcima da ovaj novi vokal Joe nije bas stavljen u ravnopravan polozaj sa ostalim clanovima. Meni najvise smeta odsustvo njihovog prepoznatljivog groove-a, izuzev u nekoliko pesama (npr. meni je the Aura favorit), a ne pomaze ni preplastificirana produkcija, jednostavno im to ne lezi kao bendu iz ove predmoderne faze. I da, nema previse top notch rifova kao sto sam ocekivao ili su zakopani negde ispod vokala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

slusam ovih dana prva dva albuma i sad mogu da potvrdim da definitivno nije to to vise.

 

daleko da su sad djubre, ali energija sa pocetka karijere nije prisutna vise i cini mi se da su ideje malo presusile, iako moze da se nadje odlicnih pesama i na EPu i na novom albumu.

 

Alo prva dva su idalje nedostizna i stavljaju Sikth u top 5 najoriginalnijih i najbitnijih metal bendova 2000ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...