Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Guest thebaske

Bend iz novog sada trazi bubnjara i solo gitaristu!!!!!

Za autorske stvari i obrade ( megadeth, metallica, kreator, hammerfall, maiden-i.... ugl. heavy i trash.... panthera)

Autorske stvari vuku malo na sve to zajedno, ali i ne.....

Bubnjar MORA da ima DABLLL beat :violent:

Za solistu ne treba puno price :muzicar:

Sve to zbog svirki po srbiji i eventualnog snimanja albuma!!!!!

[email protected]

065\5820800

Nikola!!!!

Stvari za orijentaciju battery - znamo ko svira; fucki'n hostile i cowboy's from pakla; holly wars - megadeth.... glasgow kiss - john petrucci ( za solistu )

Cujemo se: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, pošto vidim da neki ovo već overavaju, a i ja se malo kolebam neko vreme, da postavim i ovde informaciju. Projekat na kome radim sam već godinu i po dana, zove se Grbave tange (ne bih sada objašnjavao šta to znači). Neke od pesama nalaze se na myspace profilu http://www.myspace.com/grbavetange i to su one sa horror tematikom. Ako ima nekoga kome se bilo šta od onoga što na tom linku čuje dopada, makar i sama ideja, a ujedno smatra da bi svojim učešćem mogao da doprinese projektu, neka mi se javi porukom. Traže se muzičari (pošto je mesto pevača, jel'te, popunjeno mojom malenkošću, jer, jebi ga, kao autor pesama moram nešto da zadržim i za sebe). Prednost imaju gitaristi, jer sam mišljenja da gitarista i pevač čine okosnicu benda - ako se oni skontaju, lako je naći ostale članove, makar i kao privremena rešenja. Tim pre što ja mogu svakojake aranžmane da smislim, al' džabe mi kad ne umem da ih odsviram, zato mi treba gitarista koji to ume malo bolje. Takođe, prednost imaju gubitnici - ovo ne shvatite kao uvredu - biti gubitnik ne znači ne biti kvalitetan, već biti neshvaćen i zbog toga neuspešan i neafirmisan. Tu spadaju svi oni koji do sada iz raznih razloga nisu imali prilike da se dokažu, a želeli bi - takvi mi trebaju, pošto sam i sam takav. Naravno, to ne znači da su vrata zatvorena za one koji su se već afirmisali u nekim bendovima, ali su ipak nezadovoljni i hteli bi da naprave nešto novo. Konačno, prednost imaju oni koji su spremni da rade nešto zanimljivo za svoju dušu, pa makar ih svi pljuvali zbog toga. Mislim da sam bio jasan, izvol'te, javite se, pa da napravimo nešto od ovoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alternativni metal bend Impostered iz beograda trazhi bubnjara, repertoar chine autorske stvari inspirisane Godsmack-om, Machine Head-om, Lamb Of God-om... Bend se sprema za Battle Of the Bands i igrom sluchaja ostao je bez bubnjara (Za BOB je nashao bubnjara ali on je samo privremen, dok se ne snadjemo). Svi zainteresovani koji zhele da pomognu a takodje i koji misle da mogu da ostvare dugotrajnu saradnju sa bendom nek se jave.

 

 

064 2656547 Vlada

ili

063 8894219 Aca

 

ImpostereD

 

http://www.myspace.com/impostered111

Edited by EnumiO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lead Gitarista trazi bend ili drugog gitaristu/basistu za Jam.

Ja sam iz Kraljeva,,,

Tip muzike: Progresivni metal (tipa Symphony X,Dream Theater,Outworld) ili Speed Metal (Cacophony),,,odnosno samo da je Metal ,,,,91 g0d sam.

Contact [email protected] or [email protected].

Ovde u kv vecina bendova srpski rock sviraju or tako nesto,,,dojadise vise.

Edited by Sephiroth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Djole92_dorcol

POTREBNI BASISTA, BUBNJAR I PEVAC za Heavy/progressive/ethno/technical death/jazz/neoclassical/thrash metal bend!Ako vam pravac zvuci rogobatno evo nekih uzora-IRON MAIDEN, Black sabbath, DICKINSON, Dio, Hammerfall, JUDAS PRIEST, Ozzy, Tornado, DREAM THEATER, CYNIC, Alogia, DEATH, YNGWIE MALMSTEEN, VLATKO STEFANOVSKI,stara Metallica.

 

Sto se tice vokala ISKLJUCIVO CLEAN!!!

 

SAMO ljudi iz BEOGRADA!!!

 

Godiste 89-94.

 

Zainteresovani neka dodju na audiciju u obdanish....upss.... neka se jave na 0603750333,ili preko P.M -a!

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dulesekta

Band LYCANTHROPY (Beograd) ima 4 autorske pesme,za pocetak smo reseni da sviramo 2 ,ali pored toga sviramo i obrade melodic death epic folk metala,znaci sve u svemu prvi smo po tome u Srbiji,imali smo par svirki koje su bile ali bash jaaako posecene i na njima svirali bandove poput Norther,Ensiferum,Wintersun,Graveworm-a itd.Jako smo trazeni ja mislim bar zbog originalnosti i publike,a trazeni smo dosta i od strane Metal-sound-a,ali to se prekinulo zbog bubnjara.Tako da,

Uslovi: nema uslova:)

Mora da zna da jako dobro lupa bubnjeve i da bude dosta posvecen bandu i da zna jako dobro da radi sa duplom bas pedalom,naravno godiste je nebitno,a nase autorske stvari su mesevina svega ono gore navedenog (mislim na bandove) a ima dosta i prizvuka gothic/ambiental metala(poput agalloch, tristania,katatonia itd.),znaci bukvalno sve u jednom:) Probe bi odrzavali jedanput nedeljno u studiju Shelter na Novom Beogradu,tj. u jednom od blokova ali dogovoricemo se sve:)

Ljudi javite!!!!! se kontak na mail : [email protected] (ukoliko ste zainteresovani nemojte odgovarati u okviru ovog topica nego lepo pozovite na kontakt telefon ili kontakt na moj mail:) ili na telefon: 063 8644 430 DULE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li postoji zainteresovan PEVAC za autorski projekat (Nish). Snimak je postavljen, potrebno je da se uoblici pevanjem...postoje i tekstovi i linije..etc

 

Ono sto ocekujem je u nekoj meri alternativno pevanje tj. sa dozom originalnosti, da NE bude kopija nekog fenomenalnog pevaca, vec pevanje svojim glasom..muzika je takodje toliko alternativna.

Mozda su influence depeche i muse..ali samo u nekoj meri ..

 

Takodje ako pevac ne poseduje neki nivo tehnike onda bi trebalo bar da poseduje neku boju glasa..ili obrnuto...a moze i obe stvari:)

 

Kontaktirajte me na pm....i ostavite neki bio..tipa godiste (pozeljno preko 25god) koliko dugo se bavite muzikom i muzicki uticaji...

poz

 

P.S. Na pm odgovaram i o svojoj biografijici i o ciljevima projekta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ovako stoje stvari. Potreban vokal za rad autorskih stvari. Stil je hard rock/glam rock(bez sminkanja naravno :-P) uglavnom nesto tipa 80ih.

Rade se i obrade nekih pesama, sve na engleskom naravno (u sta ukljucujemo i autorske stvari).

 

Svi zainteresovani mogu da se jave na P.M. ili na e-mail: [email protected]

 

Godiste nam je u potpunosti nebitno,samo da se radi.

Bend je iz Bg-a i probe su jednom sedmicno,za sada.

Svi imalo zainteresovani neka se jave!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traze se BUBNJA,KLAVIJATURISTA,PEVAC za REAL TRIBUTE WHITESNAKE.Muzicari mora ju da izgledaju kao clanovi snake-a,da odlicno sviraju i pritom imaju dobar scenski nastup...Moguca turneja po hrvatskoj,sloveniji i po srbiji naravno.Bice dosta love,i odlicne zabave...javiti se na: 064/9568-165 Srdjan

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ne bih da spamujem, i zaista ne mislim nista lose. Ali brate, mozda vi gotivite machine head, i lamb of god, ali vi nemate apsolutno nikakvu dodirnu tacku sa tim bendovima, jednostavno mislim da je glupo da karakterisete svoj zvuk sa necim, a da to realno nema veze sa tim. Bez ikakve ljutnje, ali stvari su vam bleda kopija godsmacka.

 

 

Edited by 84_KRIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

e...owako...

poqshawam da oformim bend tipa nightwish,within temptation,and co.

izwodili bi autorske pesme,nakon shto bi se,mozhda,ewentualno,uhodali obradama gore pomenutih sastawa...mozhda... ;)))

ko god da ye zainteresowan,neka mi se obrati preko pm...

prednost ima bas gitara...i onay ko ye swira ;))) ...yer gruba postawa wetj postoyi... i fali nam bas... :)))

i da...ya bih pewala... ;)))

pozdraw...

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...